Šolski copati

MladaDružina

Zelenc'
14. sep 2018
1
0
1
Živjo,
kje očičajno kupujete copatke za šolske otroke? Mi smo jih lani kupili v Mullerju, ampak ugotavljamo, da bo otrebno kupiti nove, ne bodo zdržali še eno leto. Kakšna priporočila? Še bomo imeli kaj izbire ali je že veliko razprodano?
 

Krošnje

Zelenc'
14. sep 2018
1
0
1
Mi pa smo jih kupili v Mladinski knjigi in so se dejansko obnesli za dve leti. To se še nikoli ni zgodilo pri naših malih razbojnikih. :D
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Če ugotovijo sredi septembra da sončki potrebujejo nove copate.
A prerastejo vam jih ne?
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Mi smo pa zjutraj vstali, šli srat, pojedli zajtrk, šli v šolo, pisali kontrolno, imeli odmor in potem šli domov.

Ste prizadeti al zakaj pišete v množini?

Ker gre za nas kot družino, kaj naj pišem v imenu otrok, ki jih nosijo ali žene, ki jih kupi? Prizadet je nekdo, ki se na take stvari obeša.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Jasno, o tem pišem, mi smo eno, mamo skupen mail, skupen nik na alterju, skupaj nosimo, rabimo, kupujemo, pišemo kontrolno,....Mazzini je pred časom pisal o tem in sem se spomnil. Ne se jezit, saj je moderno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Jasno, o tem pišem, mi smo eno, mamo skupen mail, skupen nik na alterju, skupaj nosimo, rabimo, kupujemo, pišemo kontrolno,....Mazzini je pred časom pisal o tem in sem se spomnil. Ne se jezit, saj je moderno.
:valjamse:
Očitno bereva podobne reči.
Kar pomeni da sva oba zoprna, zategnjena, negativna, zaplankana in skrajno neprijetna za svojo okolico.
Kje podpišem? :evil: