soba za jakuzzijem in savno

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
torej nekje na stajerskem iscem kje bi se dalo dobit sobo v kateri bi bila savna ali pa jakuzzi za cez noc za 4 osebe :p
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.530
14.135
113
Jaz sem ob podobnih željah enkrat zakupil komplet savne (kjer so poleg različnih savn seveda tudi različni jakuzziji) kar v hotelu Planja na Rogli in je bilo top. Je bila pa to res poznovečerna in ne nočna varianta. Dobr je blo :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zakwa pa rabijo tam noter vifi, Tv in internet :sprasujemse:?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A ni bilo tam prej trikotno križišče? Sedaj je pa rondo?
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
Jaz sem ob podobnih željah enkrat zakupil komplet savne (kjer so poleg različnih savn seveda tudi različni jakuzziji) kar v hotelu Planja na Rogli in je bilo top. Je bila pa to res poznovečerna in ne nočna varianta. Dobr je blo :cheer:
ali imajo se vedno eksplicitno prepovedane spolne odnose v savni?
ali ob komplet zakupu pogledajo skozi prste in ne kontrolirajo redno?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.530
14.135
113
Ja Jason me je povprašal po morebitni kontroli in sem odgovoril, da je v mojem primeru ni bilo. In kar se Planje tiče nisem nikjer videl nobenih kamer tako da jih najverjetneje ni... ali pa so dobro skrite :fredi:
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
kamer nisem videl, samo "sobarica" je svoje case delala nadlezne in ocitno nepotrebne obhode. pa v oci mi je padla eksplicitna prepoved spolnih odnosov. izleda so imeli tovrstne probleme?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.167
-8.269
113
Verjetno jim ni zabavno skrbeti za čistočo vode po tem, ko ga gostje spraznijo vanjo.
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
imas point! jizz v javnem jacuziju - nesramno. v mislih sem imel odgovorne ljudi, ki podlozijo brisaco...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Sem presenečen, da ni več konkretnih odgovorov, samo kuj nekaj...

Teh wellness centrov je kar nekaj, samo za prespat pa nevem... Če rabiš samo za par uric, potem so naslednji (savna in jacuzzi) v MB:

https://www.talaspa.si/
http://www.wellness-salon.si/

Drugače pa ima skoraj vsak hotel kako sobico, ki ima jacuzzi/savno, samo nisem prepričan, če v vseh tudi postelje, kjer bi lahko prespal...