SNEG!!!

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Nič, v jesen smo že globoko zakorakali, zima se bliža, po katalogih se že prodajajo Božički, mi pa nismo oddali še nobenih napovedi za letošnjo zimo.
grin1.gif


No, jaz pravim da bo prvi sneg v torek.
cheer.gif

http://www.arso.gov.si/

Vremenarji alterja, kako kaj kaže za torek?
Bo sneg le na štajerskem in prekmurju (glede na smer vetra in fronte) ter nad 1000m, ali tudi v nižinah?
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
S snegom nej še mal počaka, ker sm naroču lih en par letnih gum. Jih mam še za zmontirat.
grin1.gif


V decembru ga lahko pa komot nasuje. Sam nej nasuje suhega in ene pol metrčka, da bo mal zimskih radosti
aplauz.gif
 

MiKa

Batagel
15. jan 2008
361
0
16
MB
Našim vremenarjem še nikoli nisem zaupal/verjel in tudi ne bom...večje inkompetence na kupu še nisem videl.
uf-1.gif


Po mojem najboljši podatki na netu, ki so doslej v veliki meri zadeli več dni vnaprej natančno:
Weather Online

Ob strani še 8dni po krajih.
zmaga.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.272
-8.458
113
Ha ha. Ne verjame natančnejšim, popravljenim domačim računskim modelom, nenatančnim nepopravljenim pa verjame In to več dni v naprej. Smeh...

In glede na to, da je za avstrijsko Koroško napovedano sneženje do 600m, bi se znalo zgoditi, da se na severu vidi kakšna snežinka.
 
Nazadnje urejeno:

MiKa

Batagel
15. jan 2008
361
0
16
MB
Jah, kaj hočeš, vedno kadar preverim vreme grem na stran arso in potem še zgoraj omenjeno...sem se prevečkrat zmotno zanesel na naše in me je izučilo.
tongue-1.gif
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
komej čakam sneg.... od včeraj sem že obut v zimske gume =) čimveč snega to zimo =)
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Citat:
Uporabnik MiKa pravi:
Našim vremenarjem še nikoli nisem zaupal/verjel in tudi ne bom...večje inkompetence na kupu še nisem videl.
uf-1.gif


Po mojem najboljši podatki na netu, ki so doslej v veliki meri zadeli več dni vnaprej natančno:
Weather Online

Ob strani še 8dni po krajih.
zmaga.gif

Mogoče veš anekdoto (15 let nazaj), na RTV SLO, zakaj kamera vedno kaže Trontlja samo do kolen...
wink-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.272
-8.458
113
No ko smo že pri tem. Zadnji zagon modela GFS kaže sneg na SV države ob koncu padavin. Eden pred tem je kazal sneg v višjih predelih J in JV.
V glavnem če ne bo snega po dolinah, bo pa po ne tako visokih hribčkih. Vsaj zaenkrat kaže tako