Sneg 2017/2018

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
a so bile glih gume krive?
wink-1.gif

osnovna težava je barva las
wink-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Ok, grem iz dolenjskega konca malo kasneje, upam, da bo mir do takrat. Pol jih je še na letnih gumah, pa nesposobni vozit že pri +20, pol pa panika in kaos.
stupid-1.gif
Ob 6.15 je bla katastrofa, Celo jebeno Grosuplje je stalo zarad 10 centi snega.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Sicer čestitke, da si ostal doma, ampak povej mi zakaj za boga nisi menjal gum - to mi je enako kot če to ne naredi Gašperšič, Fank, al pa Žlender (no za njega me niti nebi čudilo).
Vi ste ja menda vzor državljanom.
rolleyes-1.gif

Na mojem privat avtu so že zimske, in je šla žena kamot v službo, na testnem jih pa ni. Gre čez par dni nazaj, pa niso natikali. Jaz se pa tudi nisem sekiral, sem računal na to, da bom pač doma danes ostal, če bo treba, jutri bo že OK, v sredo pa itak drugega vzamem.
Mene je sam enkrat ujel, ker sem bil na letnih s ketnami, pač konec februarja kupu gajbo in se mi ni kupoval zimskih za pol meseca, sem ga takoj obul v nove letne, drugi avto je bil seveda na zimskih z ženo na šihtu. Ko sem šel v vrtec je blo še kopno in dež, med tem ko sem malega obuval je začel pa na polno mest une debele kosmiče. Nikol več, najbolj jebenih 20 minut, s ketnami si pa ne bi mogel kej dost pomagat. Že tko so bli moji avti vedno v zimakih vsaj 14 dni prej, od takrat pa nikol več niti ne pomislim na ketne zadaj plus letne gume, ker to je pa res jeba.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
no ja razmere so se malo slabse kot ob dezevju. v sloveniji se ucinkovito umiriti promet s padavinami...

vulka izerji bojo pa najebal dons... sam pol zvecer bojo mel kej prestet...
smile-1.gif

Pol Slovenije je sneg presenetil, kot pričakovano je štala na primorki, ljudje iz višjeležečih predelov so pa tako ali tako navajeni na sneg, no pri nas je le dež in par snežinkic vmes. Vulkanizerji pa najebejo že zadnji teden konkretno, nekateri delajo tudi vikende in imajo skoraj non stop gužvo. Bodo pa denarci.
grin1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Sej pol za tabo so pa tebi podobni zabili celo AC. A je tok težko dat avto na zimske gume?
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.563
21
38
Škofja Loka
Sneg ni nobenga presenetil, saj so ga napovedoval že 1 teden prej. Jaz samo 1x z novimi letnimi, me je napodil (verige zmontiral pol je pa šlo ko plug), zdej menjam v oktobru gume pa tud če takrat ko sneg pada ne vozim. Dost je blo enkrat.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.754
113
pri taščici
Stanko zaspanko
Hribi okol zasavja so beli. Upam da do jutri spucajo proti notranjski da se privlecem tja.Ce bi moral iti danes bi najbrz preko rakitne ali preko Blok plezal.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Zgleda je stanje v ljubljani katastrofalno:
Citat:

Snegolom
13.11.2017 8:14
LJUBLJANA
Ob 8.14 je v ulici Na gaju, občina Ljubljana, povešeno bambusovo šibje oviralo promet. Gasilci GB Ljubljana so šibje odstranili in sprostili promet.
 
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Zgleda je stanje v ljubljani katastrofalno:
Citat:

Snegolom
13.11.2017 8:14
LJUBLJANA
Ob 8.14 je v ulici Na gaju, občina Ljubljana, povešeno bambusovo šibje oviralo promet. Gasilci GB Ljubljana so šibje odstranili in sprostili promet.
hysterical-1.gif

 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zakaj da ni prilagojena? Bambus že po defaultu raste tudi na območjih z občasnim snegom. Kaj pa ostala podrta drevesa, ki se niso prilagodila današnjemu snegu, bodo sankcionirali lastnike?
Sem pa prej gledal neprilagojenega šleperista s štajerske, kako ni zmogel prevoziti 5 m dolgega in 4% strmega klančka.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Stanko zaspanko
Hribi okol zasavja so beli. Upam da do jutri spucajo proti notranjski da se privlecem tja.Ce bi moral iti danes bi najbrz preko rakitne ali preko Blok plezal.

Jp, hribi so beli, pri "jagru" je zjutraj sipalo k pr norcih, tle v dolini ni pa nič.