Sneg 2017/2018

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.222
4.701
113
Marelica v nobenem primeru ne bi letos rodila, ker je bil januar pretopel. Jaz sem jih nasadil na severno stran hiše in sedaj včasih kaj je. Dokler sem jih imel na južni strani, sem že dejansko imel eno leto cvetove v januarju. Ni šans, da ni do aprila nikoli pod 0 in da vse dol ne pade. Drug problem pa je, da sadike, ki jih sedaj kupim rastejo par let kot nore, potem pa v trenutku odmrejo. No, so pa drva.
Bomo videli čez kak mesec, kako se je narava ubranila proti takim razmeram.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem lopato danes obračal, cirka 20cm ga je vrglo. Meni se to zdi normalno za zimo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.288
-8.466
113
Marelce ti crkujejo, ker jih naši vrli drevesničarji še vedno prodajajo na mirabolani, a že ptiči prepevajo, da so težave s kompatibilnostjo. Precepi jih na sejanec slive in bodo dalj zdržale.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
meni tudi, manj normalno se mi zdi, da pluzne sluzbe zjutraj preseneti tole.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jaz sem lopato danes obračal, cirka 20cm ga je vrglo. Meni se to zdi normalno za zimo.
Kriza..potem jutri ne smem proti Maribori? zastoji pa take finte..
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jaz sem lopato danes obračal, cirka 20cm ga je vrglo. Meni se to zdi normalno za zimo.
Kriza..potem jutri ne smem proti Maribori? zastoji pa take finte..
wink-1.gif

če maš nalite zimske, se ne odpravljal
evil.gif


sicer pa si vzelo še kakšno koco, ko boš v zastojih
grin1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
ne, počakaj do 15. aprila, pol zna spustit
wink-1.gif
Najrajši bi to ja..
ampak me skrbi, ker nimam alter vozila (torej nisem vprašal, kakšne zimske naj dam gor, pa sem dal Nexen
shocked-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi: Pa osmica in Pepe sta tudi nekaj nasajena zadnje čase ...
Nekdo je užaljen, ko ga dobijo pri laži
smile-1.gif
.

Pa - a so ti v rani mladosti sploh razložili, kaj je to termin : laž ? Zlaže se ti easy, ko ti pripoveduje zgodbice in se reži zraven, saj mu njegova vera dovoljuje lagati (celo priporoča menda
rolleyes-1.gif


Sicer pa ... za vzhod so še do včeraj šlogali 30 cm sranja, pa ga je kot zgleda res padlo nekako toliko ... v dolžino.
hysterical-1.gif


Ok, mi vsaj lopata ne bo zarustala do naslednje zime, ko sem jo tako lepo pripravil za tole akcijo
grin1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
meni tudi, manj normalno se mi zdi, da pluzne sluzbe zjutraj preseneti tole.

V Mariboru so prepozno plužili. Mi je pa zanimiv DARS. Na Blagovici je njihov tovornjak lepo počival, čez Trojane pa do Šentruperta cesta ni bila nič splužena.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Sam tolk kok kdo lahko in kdo ne more se vozit. Zjutraj so odšli štije iz dolenske, 25 km do Trebnjega, v Valdorto. Tja in nazaj nobenih posebnosti razen nekaj debilov, ki so štreme delal na cesti. Avto 159-ka na savkah.