Smučanje 2017/2018

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja saj s terena javljajo nekje tak procent padalcev.

Drugače pa podpiram tvoj način razmišljanja, ko pogruntaš še koliko imaš popusta na IVSI licenco v Italiji pa boš sploh zmagovalec.
smile-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.081
113
To kaj so včeraj bli na izpitu mene zanima predvsem kdo jih je na 4 dnevnem tečaju učil. Ker 20% jih ni niti pravilno znalo pokazat to kaj smo mogli. pa to ne, da je premalo gibal al pa kaj ampak totalno mimo vse. Folk je dobival tudi samo 16 pik in podobno. Oziroma kdo jim je reko ja prijavi se na izpit.

Glede u1. To da si u1 še ni merilo al si dober al slab učitelj. Poglej gori na trakecu je par enk ki ne spravijo dvojke na modulu skupaj. Drugač so pa nori učitli. Froci motivirani veseli, takoj jih naučijo. Pol so pa dvojke ki nimajo pojma. Si pedagog vrhunski pač nisi nasmučan da bi terensko spravil skupaj in zdaj pa on nesme bit več samostojno na trakecu ( drugega itak ne dela)ker se je en tak spomno.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Eno je varstvo otrok, drugo je učenje smučanja.
wink-1.gif


Treba je zaščitit stroko in motivacija bi morala bit že zdavnaj taka, da se sposobni U1 sami odločijo za U2 ali U3. Dejstvo je, da zaradi 2 ali 4 € razlike v ceni ure ne gre nihče več na tečaj, šoli pa tudi kao ni interes dražje plačevat učitle. Konec koncev ti do3,14zdi, da delaš za 8€, šola pa vzame 6-10X toliko na uro. Smo to že vse dali velikokrat skozi. Pametni učitli slej kot prej pobegnejo v tujino, za tam pa rabijo kaj več kor U123.

PS: z letošnje predelave - "izplužiš" (tako se ne sme ampak se najlažje opiše) v klinasti lok in pazi zdaj - nič ne gibaš - ja kako za hudiča pa spraviš noge v klin? - tako da se znižaš; in še cel kup neumnosti.
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.081
113
Mah glej. Jaz sem rekel dokler ne rabim u2 ga ne delam. Samo iz finančnega pogleda, ker se mi ni splačalo. Razlika ni 2 ali 4 €. razlike v praksi ni. Če bi bla 4€ bi se dejansko kdo spravo. Sem tudi v avstriji delal 7 let po 2-3 na zimo tedne z enko.

glede učenja smučanja oziroma po tvojem varstva otrok. kje se največ dela? ziher ne tam ko nekoga učiš naprednih zadev. ampak se večina nardi na začetnikih