SMUČANJE 2016/2017

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Klinetovo zmago čakaš?
hysterical-1.gif
kdo se zdaj smeje?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Si že kupil knjigo? V hoferju bo v pon. je blo v letaku, 28 eur, nasproti wc papirja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik KStoner pravi:
zakaj zdaj spreminjaš temo?

Klikni eno stran nazaj pa boš videl, kaj sem zgolj napisal o Klinetu in ne tisto, kar želi podtakniti model.

Al ti še razložim? Hvalili smo Ilko, darjan pa je jokal zaradi megle, da bi fante gledal in sem ga vprašal če čaka zmago Klineta, itak da je bil SP.

Zdaj pa mamo že turista in še kaj se bo razvilo.

In ni kaj dodati.

Kline je celo leto vozil v krču, takoj ko smo se rešili makaronarja, na katerega je bil sicer hudo navezan pa se mu je odprlo.

Uspeh je še toliko večji, ker gre za smuk.

Darjan je zagotovo užival, če je gledal
evil.gif


Škoda edino, da ni bila zmaga na kakšnem bolj renomiranem smučišču, Wengen, Kitzbuhel itd...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
eh, tista proga na SP je bila zanimiva zaradi padca, to zdaj je bila bolj ženska proga, pa še mehki sneg.

Mora bit ledenica pa kitzbil recimo, to je za dede.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Šneco po novem gleda žensko skijanje? Ni to za tebe drugorazredni šport?
smile-1.gif


Tapravi si za novo titulo
smile-1.gif

Ne gledam, spremljam.

Zdaj vidim, da je spet zmagala.

Kako titulo bi pa tebi dali, ko te očitno to tako obremenjuje?

Važno je da ti gledaš, kako se šunke dričajo po strmini
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Ilka spet
zmaga.gif

cheer.gif

Citat:
Prva Slovenka z več kot eno zmago
"Občutka nisem imela najboljšega. Razmere so bile težke. Veliko sem morala improvizirati, a očitno sem bila hitra," je povedala 26-letna Mariborčanka po šesti zmagi sezone (in kariere), drugi superveleslalomski. Nobeni slovenski smučarki v tej disciplini ni uspelo zmagati več kot enkrat. Navzven se je vse zdelo brezhibno: izbrala je najboljšo linijo, bila zelo natančna v tehničnem delu, tam, kjer je bilo treba spustiti smuči, pa ji spet ni bilo para.

Mazejevo je že presegla v tej statistiki
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.121
867
113
Ma kje pa, al to so zenske... drugorazredna roba, pa se stajerka povrhu... Tina edina je mela vsaj konkurenco, ta lahko pa kokice med tekmo papa, itak so ta hude na bolniski
cheer.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Lahko ona zdaj to - Gut out, Veit out, Vonn bolj kot ne out ...

A je ta rezultat sploh kaj vreden?

Da me ne bo kdo resno jemal - bravo Ilka!
tongue-1.gif

Itak da ni nič vredn. Še Mazejeve ni več. Že tak je v drugorazrednem športu ostala samo še z tretjerazrednimi sotekmovalkami. To bi še snečko rikverc zmagal.