Slovenski avto leta 2017

hermann

Guru
19. mar 2014
9.269
5.845
113
nimam pojma kakšne so številke (postrezi prosim), je pa novih aster po cesti vse polno

edit: Evo ti ga na

res si verodostojen, je treba priznat
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Gasper008 pravi:
Ne vem od kje ideja da mora biti Slovenski avto leta tisti ki je najbolj prodajan, potem je izbor itak bedarija in se samo naredi statistiko najbolj prodajanega. Niti ne vem zakaj bi zmagovalec moral biti vedno avto B in C segmenta.

Kaj pa inovacije, nova tehnologija, posebnosti s katerimi izstopa iz povprečja. Najlažje je en povprečen avto razglasiti za avto leta.

Nek kriterij pa mora biti za Slovenski avto leta.

Da je takšen avto najbolj "zaznamoval" Slovenijo, neka evolucija na našem trgu, tudi prodaja, inovacije...

Ta prireditev je ena farsa, sponzorirana.

Meni se zdi izjemno nenavadno, da VW tolikokrat zmagal .... oziroma celo še Škoda, ki rebrandan VW v grši izvedbi.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Saj vemo kako to gre... Povabiš prave ljudi na testne vožnje, odstopiš vozila (pa ne osnovne opreme) na tedensko/mesečno uporabo z pokritim gorivom, gadgeti, izleti, kočerje za 2... oglaševanje v mediju itd itd...

Sicer se bo sedajle vsaj eden oglasil da to pa že ni res ampak hej, kdo bo to priznal...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.484
6.580
113
To je pač kao napoved "za prihodnje leto"...ni odraz preteklega leta.

Je pa znano ja, da bi se naj pod mizo dajale kuverte in zato vedno zmaga "pravi" - VW
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Z zmago Škode Fabie, skropucala, v letu 2015 je bilo jasno, da tu ne gre za normalno glasovanje.
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik Gasper008 pravi:

Kaj pa inovacije, nova tehnologija, posebnosti s katerimi izstopa iz povprečja. Najlažje je en povprečen avto razglasiti za avto leta.

Torej letos Tiguana... je najbolj povprečen/neizrazit od finalistov
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj pa onega Tiguana od Škode ni na seznamu al šele pride in bo za 2018 avto leta...

Al je pol že novi golf, passat...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.106
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Gasper008 pravi:
Ne vem od kje ideja da mora biti Slovenski avto leta tisti ki je najbolj prodajan, potem je izbor itak bedarija in se samo naredi statistiko najbolj prodajanega. Niti ne vem zakaj bi zmagovalec moral biti vedno avto B in C segmenta.

Kaj pa inovacije, nova tehnologija, posebnosti s katerimi izstopa iz povprečja. Najlažje je en povprečen avto razglasiti za avto leta.

Nek kriterij pa mora biti za Slovenski avto leta.

Da je takšen avto najbolj "zaznamoval" Slovenijo, neka evolucija na našem trgu, tudi prodaja, inovacije...

Ta prireditev je ena farsa, sponzorirana.

Meni se zdi izjemno nenavadno, da VW tolikokrat zmagal .... oziroma celo še Škoda, ki rebrandan VW v grši izvedbi.
Poglej še rezukltate glasovanja folka ...
Sponzorirana? Kako to misliš? Da jo kdo plača? Tu se pač motiš. Dajo pa sponzorji (letos Petrol, Garmin in še nekdo) nagrade za tiste, ki os glasovali.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.106
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Saj vemo kako to gre... Povabiš prave ljudi na testne vožnje, odstopiš vozila (pa ne osnovne opreme) na tedensko/mesečno uporabo z pokritim gorivom, gadgeti, izleti, kočerje za 2... oglaševanje v mediju itd itd...

Sicer se bo sedajle vsaj eden oglasil da to pa že ni res ampak hej, kdo bo to priznal...
Ne bom pisla da ni res, Ker bi predolgo trajalo, da vse te bedarije pokomentiram.
Ampak testne vožnje, gadgete in večerje za 2 mi pa vseeno pojasni. Očitno nekaj izpuščam, damn ...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Še enkrat, kako lahko za 2017 razglasijo, če smo v 2016
Izbran in razglešan bo v 2017.

januarja?
smile-1.gif


no, bomo počakali, me prav "zanima" kdo bo uspel "prepričati" prepričane
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:


..
Sponzorirana? Kako to misliš? Da jo kdo plača? Tu se pač motiš. Dajo pa sponzorji (letos Petrol, Garmin in še nekdo) nagrade za tiste, ki os glasovali.

Določeni ne razumejo, da je bilo možno glasovanje le enkrat na teden. Tako da po njihovo si je nekdo zmislili 10.000 ljudi pa serijsko glasoval za svojo znamko.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.716
113
Pa a vi res povsod vidite teorijo zarote? Sjtv je lepo povedal, da so kuverte zapecatene in jaz bi nekako stavil, da bo zmagala Giulia, ker je nekaj novega in jo vsi hvalijo (v drugi temi sem sicer napisal kaj je mene motilo pri njej), konkurenca pa ni ravno zastrasujoca.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Pa a vi res povsod vidite teorijo zarote? Sjtv je lepo povedal, da so kuverte zapecatene in jaz bi nekako stavil, da bo zmagala Giulia, ker je nekaj novega in jo vsi hvalijo (v drugi temi sem sicer napisal kaj je mene motilo pri njej), konkurenca pa ni ravno zastrasujoca.

Saj je že prej "zmenjeno", zapečatene kuverte so bolj pesek v oči.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.454
5.465
113
Jaz ne vem, zakaj bi sploh nekdo kaj takega plačal? A kdo dejansko v svoje kriterije izbire avtomobila daje uvrstitev na tej lestvici? Kdo se sploh zapomni za več kot 2 tedna, kdo je zmagal? Škoda denarja...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Saj bi ti verjel... Ampak... Tudi sam vem in poznam metode kako lahko "popolnoma neodvisen in transparenten" razpis (ali pa glasovanje) organiziraš in spelješ v svojo korist (oz. da zmaga želen udeleženec). Pa je vse čisto... Samo včasih so diskete drugačne barve, pa debelina dokumentacije (obseg) se nenormalno poveča, pa... ma pustmo stat, naj bo po tvoje.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
sej avto leta ni nobena znanost, folk iz sedmih medijev (AM, delo, dnevnik, motorevija, siol, val202/avtomobilnost, večer/evo) glasuje vsak po svoje in to dajo v kuverto pa se pol tm odpre. nekateri pol glasovanje clo obrazložijo, še najbol vodo pije vse skupej pr siolu (letos dam roko v ogenj za 3008), za ene bi pa skor reku da kake teorije tukej clo držijo
grin1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.106
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Pa a vi res povsod vidite teorijo zarote? Sjtv je lepo povedal, da so kuverte zapecatene in jaz bi nekako stavil, da bo zmagala Giulia, ker je nekaj novega in jo vsi hvalijo (v drugi temi sem sicer napisal kaj je mene motilo pri njej), konkurenca pa ni ravno zastrasujoca.

Saj je že prej "zmenjeno", zapečatene kuverte so bolj pesek v oči.

Hočeš reči, da je nekdo iz ene znamke stopil do vseh 26 in jim nekaj ponudil za njihov glas? In da v teh časih nekdo od teh tega ne bi dal ven? Pa daj ne se hecat ...
Mimogrede: tak obtožbe so v zgodovini že bile. Končalo se je na sodišču, pa ugani, kdo je izgubil ...