Slovenske ženske rabijo "zunanje izvajalce"

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Pred časom sem bral intervju z neko slovensko pevko (ne spomnim se, katera je bila). Rekla je, da je vseeno če izgleda nenaravna in zabuhla, samo da nima gub. Ker to jo pa spravi v depresijo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
LifeInPlastic(AquaBarbieGirl).jpg
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Mislim, da je bila ona, ja. Tole recimo


A to se je en dan pred smemanjem dala nafilat? A ne more toliko počakat, da otekline izginejo?
 
  • Wow
Reactions: jan.l671

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
25 let po preteku... na evroviziji je bila, nevem kaj se mora še silit....

1683040893112.png
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
v turčijo na "lepotne"...kaj si ti nor, kaj vse tam vidiš, in babe mislijo da so lepše (vzhodni blok hodi tja)...vse zgleda kot da so jih sršeni napadli, crazy šit. aja tipi pa vsi z novimi lasmi... noro dosti je tega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Svoje čase zelo simpatična ženska, škoda, da ni pustila in se simpatično starala.

Malokdo se zna simpaticno starat. Vecina se jih zapusti, nekaj se jih trudi, tudi na tak nacin, bolj ali manj (ne)uspesno, res malokdo se pa "simpaticno stara". Pa to je samo kar se izgleda tice, kar se torej na neki fotki vidi.

Sicer bistveno vecji problem "nesimpaticnega" staranja je drugje. Sploh tisti prvi od zgoraj nastetih se najbolj nesimpaticno starajo. Poleg vsega so še rahlo zagrenjeni in zjamrani in sitni in z neko zmotno predstavo, da jih zanicevanje drugih dela kaj bolj "simpaticne".

Ne rečem, tip z malo birbauha, ki je zadovoljen, je moja izbira pred tistim nesigurnezem, ki si je sel v Turciji lase naflancat. Ampak tak, ki pa samo nerga pa ne naredi nič razen, da jamra pa se iz tistih norca delajo,l ki se trudijo biti proaktivni v zadevi, ki jih moti... No, to je pa dalec spodaj na privlacnostni lestvici.

Pa naj gre za izgled ali karkoli drugega. Vsaka zadeva, ki terja cas, se stara. Posmehovanje neuspesnezev zaradi neaktivnosti tistim, ki so tudi neuspesni, ampak so vsaj probali, je pa najbolj zalostno za videt.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Hja, viš, kaj pa je "normalno"? Po definiciji ni to nekaj v kamen zacementiranega ampak nekaj vecinskega. Norma okoli katere se skace gor ali dol. In recimo, samo iz slike, bo veliko ljudo reklo, da kaj pa Andie misli? Da se je čisto zapustila. Norma ze skoraj kar nekaj desetletij preko pol stoletja je, da si zenske sive lase barvajo. Barvanje sivin pri zenskah je "normalna urejenost". Ampak nekomu se pa simpaticno stara. Norma vedno bolj je tudi, da si zenske zelijo par let dol vzeti, ni pa norma zaenkrat, da si skusajo dol vzeti desetletja. Zadeve so pa posledica...

Hja, svoj cajt je bil vazen izgled, ko se je partnerja izbiralo, ko je bil izbran, pa niti ne vec tok. Danes pa samo poslusamo, kako kdo izgleda, ne glede na to, a ima to kakj veze s tistim, kar zaradi cesa ga gledamo ali ne. Mene se je zdelo npr strasno tragikomicno, ko se je razpravljalo kaj ima obleceno pankako izgleda Merklca. Konec koncev, tlele se ke naklofalo kar nekaj postov, kako MM izgleda. Tle tudi tocno ne ves, kaj je kura pa kaj jajce.