Slovenske POI financira Golubič

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Zelo zanimivo branje, kako so se nekateri znajdli in za nič dela dobili denar od ministrstva za visoko šolstvo:

S sodelovanjem med podjetjem PROSPLET, d.o.o., Fakulteto za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani ter Društvom za razvoj človekovih sposobnosti ob sofinanciranju ministrstva za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo je nastal projekt SLO-POI, katerega cilj je bil odpraviti to pomanjkljivost na področju navigacije v Sloveniji: Slo - poi
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
To so bila evropska sredstva, ne pa Golobičeva. Ne trosi neumnosti po vzoru Požara in podobnih "raziskovalnih" bebčkov in se ne spuščaj na njihov nivo.

O samem projektu pa raje ne bi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, nekak se zadeva ne prijema, saj so večino točk "pobrali" od drugod oziroma je večina točk in še več že v samih kartah.
Na strani žal ne najdeš nič kaj preveč uporabnega.

Če pa ima kaj s tem Zaresovec pa ne vem, sicer mi tudi ni jasno kakšna ultra sredstva potrebuješ za tako stran, zgolj zakup domene in gostovanje, ostalo znanje je lasten vložek.
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
To so bila evropska sredstva, ne pa Golobičeva. Ne trosi neumnosti po vzoru Požara in podobnih "raziskovalnih" bebčkov in se ne spuščaj na njihov nivo.

O samem projektu pa raje ne bi.

A potem lahko tudi jaz in še kdo drug zaprosimo za evropska sredstva na ministrstvu za šolstvo, ki smo naredili nekaj več POI, kot pa jih ima tale celotne spletna stran...
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik voznikvozniku pravi:
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
To so bila evropska sredstva, ne pa Golobičeva. Ne trosi neumnosti po vzoru Požara in podobnih "raziskovalnih" bebčkov in se ne spuščaj na njihov nivo.

O samem projektu pa raje ne bi.

A potem lahko tudi jaz in še kdo drug zaprosimo za evropska sredstva na ministrstvu za šolstvo, ki smo naredili nekaj več POI, kot pa jih ima tale celotne spletna stran...
Seveda lahko, malo spremljaj razpise in če je ker takšen, kjer misliš, da lahko sodeluješ, izvoli.
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Evo Snecer, greva delat POI...ti ministrstvu za promet in za notranej zadeve prodaš radarje in jim lepo razložiš, da bodo vozniki na teh mestih vozili po predpisih, kar bo pomenilo manj mrtvih..jaz pa naredim kampe za STO in s tem povečamo število obiskovalcev v slovenskih kampih...MadMitch, pa ja ne misliš resno, da te zadeve potekajo po razpisih in seveda regularno..ni ga razpisa na javni upravi, kjer bi ves potekalo tako kot je treba in bi dobili razpis res tisti, ki so sposobni...vedno se dobi ponudba od prijatelja in še dve fiktivni dodatni ponudbi...in najboljši zmaga
smile-1.gif
..bi pa rad videl razpisne pogoje za projekt SLO POI.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Čak čak, jaz sem napisal, kako je po reglcih, vse ostalo je stvar domišljije.
Na srečo ni pri vseh stvareh tako, kot si napisal. Mi smo projekt dobili povsem regularno na tem istem ministrstvu.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Subvencije bi edini v tej državi lahko dobil samo Snecer, ki se s tem že precej let ukvarja in nam jih brezplačno deli.