Slovenska vojska

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.959
5.154
113
Primer pobijanja lokalnega prebivalstva v Afganistanu z Cedevito.

mafganistan.jpg
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
Ubije ne, pomaga pa fuL. Takole bi lahko vojsko uporabili tudi v Pomurju, da grejo scat v koruzo ko je suša.

Za vajo naglas beri Zcedevito, dokler si ne izpahniš čeljusti in polomiš vseh zob.
 
  • Haha
Reactions: bizi

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.272
113
Tukaj pametuješ, v drugi temi pa si bil tiho, ko je šiptar napadel SLOVENCA Rogliča.
Alem Maksuti, albanski Srb, oče Izmet Fekalija, strokovnjak za balkanski šport fuzbal. Denar zbira z raznimi itervjuji na TV SLO.
Kolikokrat vse ga viudimo na TV je zanjo strokovnjak.

Glede vojske. Kaj pa Jadranka Juras. Res TVS SLO vzeto iz konteksta?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Izmet Fekali - sploh veš čigav nik je bil to. Si bil sploh kdaj za mizo?

Treba je dati denar za vojsko.

Sicer vojakov ne bo, bodo zboleli, branit ne bo kaj, ker bomo uspeli s kvalitetnim vodstvom sesut državo brez orožja, tako da ne se bat okupatorja, to bo odrešenik, seveda, če ne bo govoril madžarsko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... banksters-rotčajldi vas imajo radi ... vse skup ... sužnji, ki mislijo, da so svobodni ... LOL
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
to je nagrada za tole:

Slovenija razglasila Hezbolah za teroristično organizacijo

še ne dolgo nazaj se je razpravljalo o priznanju Palestine
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.959
5.154
113
In kaj je mednarodna skupnost stroila za Palestino oz proti Izraelu? Popolnoma nič.

Priznati Palestino bi bil ekvivalent zastavic na facebook profilih, ko se zgodi kakšen teroristični napad ali pa LGBT dogodek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Priznati Palestino bi bil ekvivalent čestitati vnaprej Trumpu za dobljene volitve.
Sploh ne rabiš volitev - zadeva je vnaprej znana. :p
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.241
113
22 intelektualcev v pismu: Mi vsi smo Jadranka Juras!
22 slovenskih intelektualcev je z javnim pismo podprlo Jadranko Juras, ki je po njihovem mnenju žrtev državnega ustrahovanja.

Podpisani so: Rado Bohinc, Spomenka Hribar, Dušan Keber, Jože Mencinger, Vlado Miheljak, Vinko Möderndorfer, Boris A. Novak, Božo Repe, Rudi Rizman, Svetlana Slapšak, Darko Štrajn, Niko Toš in Goran Vojnović in drugi.

Najprej sem se ustrašil da gre spet za "pismo uglednih strokovnjakov" pa ni bilo, ne.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
S pismom proti nepismenim. Dober zalet jim želim.

Glede doktoratov. A vojska je po novem pod kmetijskim resorjem, ali socialnim, ker ravno ministrstvo za obrambo je tisto, ki pobere večino fdv smetane.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
S pismom proti nepismenim. Dober zalet jim želim.

Glede doktoratov. A vojska je po novem pod kmetijskim resorjem, ali socialnim, ker ravno ministrstvo za obrambo je tisto, ki pobere večino fdv smetane.

kakšno izobrazbo rabi človk, da loči vojaka od uradnika na ministrstvu za obrambo? :sprasujemse: