Slovenska vojska

I

Izbrisan uporabnik #15304

bajdeuvej
a niso bili vojaki specialci? Sem bila nekako prepričana, da so to malo bolj usposobljeni možje, ki se ne pustijo sprovocirati vsakemu pijančku v lokalnem bifeju, kaj šele da se z njimi spuščajo v pretep.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.480
3.133
113
Balkanski nacionalizem niso provokacije.
Tako je srb milošević začel in vsi vemo kako se je končalo. Cez 200 tisoč mrtvih. Za polovico Sirije.
 

Snežna

Zelenc'
16. nov 2018
25
12
3
Zame je to en vaški pretep. Da za to izgubljajo službo največji maherji, mi je nedoumljivo.
Tako izgubljajo službo top policisti - zaradi politikantske barabe Koprivnikajra, zaradi ene male mrhe.... ! Za napake v političnem vrhu pa nihče!
Milijončki gor al' pa dol - plača raja. Itak pa nimamo pregleda čez NAŠ dnar!

Za uporabo sl. vozila - no to pa naj jim odtegnejo od slabih plač.
Saj se je Korpivnikar tudi vozakal s sl. avtomobilom v frej cajtu. Kjer velja toleranca do alkota 0/0. Ajaaa, sam za politike ne.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.480
3.133
113
Kot kaže sta šef gostilne in kelnarca zelo lagala novinarjem.
Bo še zanimiva ta zgodba balkanskega nacionalizma.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.339
2.278
113
Še malce za počakat, pa bo.
Čifur, znan izzivalec jih je dobu. Premalo!
Je...i čif...ko mater čif.urju. Bolj te uredijo, kot vojaki, če ne celo zakoljejo. V združbi (če veste kaj to pomeni). Pa cigo, pa albanec, pa musliman, pa...
Torej vojaki so prišli, ko so slišali klic na pomoč, ko je un lapal v gostilni. Čez Slovenjo in našo mater? Nažgan? Kar nekaj časa je popival in srkal pijačo, ki jo je prinesel s seboj :)
Dobimo se tu!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Snežna in endvatri
I

Izbrisan uporabnik #15304

Še malce za počakat, pa bo.
Čifur, znan izzivalec jih je dobu. Premalo!
Je...i čif...ko mater čif.urju. Bolj te uredijo, kot vojaki, če ne celo zakoljejo. V združbi (če veste kaj to pomeni). Pa cigo, pa albanec, pa musliman, pa...
Torej vojaki so prišli, ko so slišali klic na pomoč, ko je un lapal v gostilni. Čez Slovenjo in našo mater? Nažgan? Kar nekaj časa je popival in srkal pijačo, ki jo je prinesel s seboj :)
Dobimo se tu!
Pozivaš k nasilju?
 

Snežna

Zelenc'
16. nov 2018
25
12
3
Dobil jih je pikič preveč. Spet se flika na naš račun.
Čist komot bi ga lohk samo tok, da bi dva dni ležal doma.