Slovenci od danes na Hrvaško

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.920
4.975
113
Kar čakajte na meji. Sam ne pol jamrat, NE JAMRAT!
Ker? Kam pes taco moli?

Če misliš da bomo vikendaši prinesli virus v Slovenijo, ja lahko ga, ampak prej ga bodo drugi... Npr ni mi jasno kako Romunski kombiji prosto furajo po naših avtocestah. Pa verjamem da se marsikater ustavi na bencinski da se "olajša". Na našem primorju tudi mrgoli ITA registerskih tablic...
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.018
113
Ker? Kam pes taco moli?

Če misliš da bomo vikendaši prinesli virus v Slovenijo, ja lahko ga, ampak prej ga bodo drugi... Npr ni mi jasno kako Romunski kombiji prosto furajo po naših avtocestah. Pa verjamem da se marsikater ustavi na bencinski da se "olajša". Na našem primorju tudi mrgoli ITA registerskih tablic...

En ga je že prinesel, danes iz tujine prvi primer po 5 dneh......pa ni Romun.
 
  • Žalosti me
Reactions: Kamele0N

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
427
235
43
Tak čez palec ocenjeno so več ali manj vsi hoteli zaprti. Z apartmani nebi smelo bit problema, komaj čakajo da kdo pride. Tudi ogromno gostiln in kafičev je še zaprtih. Tisti ki so odprti, več ali manj samevajo.

Danes, na sončno soboto pozno popoldne izredno malo ljudi. Tujcev ni sploh. Kako jugošvaba in slovenec mogoče tu in tam. So pa purgerji navalili.
novigrad tud prazn so pa hrčki dvignil pavšal za lastnike na 200 kun prej 60
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
@all....samo medklic! Ker vidim da se določeni spuščate na osebno raven....med njimi si tudi ti johannes da ne bo pomote!!!

Prosim da se vnaprej vzdržite tega...v nasprotnem primeru vam bom začel zaklepat take teme!

Lp, Kamele0N
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.018
113
Kdo, od kod, vir? To da je eden vemo, ne vemo pa od kod.


Iz tujine, romun sigurno ni ker teh ne testirajo ko se vozijo preko meje v Italijo, pa voznikov tovornjakov tudi ne.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Kar čakajte na meji. Sam ne pol jamrat, NE JAMRAT!

Italijanom recimo sploh ni treba čakati. Ker jih Hrvati zaenkrat NE PUSTIJO čez mejo (ali jih le izjemoma), Koliko je teh izjem in kako pride do njih, ni čisto jasno.
Italijani vsekakor NIMAJO takega statusa, kot Slovenci (obisk nepremičnine, plovila, poslovni obisk) in jih verjetno če nekaj časa ne bodo.
Koliko časa bo tako, nihče ne ve.

Če špekuliramo, da je le vsak dvestoti Italijan potencialni nosilec virusa, lahko točno ta Italijan "zapre" Lošinj, pa ne samo Lošinj, temveč zraven še Cres.

Če malo pretiravam, pet ali deset pozitivnih Italijanov lahko zapre celo hrvaško obalo. Še več, lahko USODNO zahebe letošnji hrvaški turizem, saj ni še niti junij. Gre pa za desetine miljonov evrov...

Tu, kjer sem, se v neki hiški že dva meseca "skriva" nek starejši italijanski par. Avto, ki je pred hišo, je že od prihoda tega para ves čas pokrit s cerado, tako, da ni vidna registracija, oziroma država. In ves ta čas nista (starejša zakonca) šla še nikamor.
Mogoče gresta na sprehod po polnoči, avto pa se še ni premaknil...
Hrano pa jima iz trgovine verjetno prinese kakšna soseda.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Če malo pretiravam, pet ali deset pozitivnih Italijanov lahko zapre celo hrvaško obalo. Še več, lahko USODNO zahebe letošnji hrvaški turizem, saj ni še niti junij. Gre pa za desetine miljonov evrov...

Po tem kaj sem videl ta vikend doli, sem siguren da se bo to zgodilo. Pa ne zaradi italijanov, ampak kockastih, ker pri njih laufa življenje kot prej. Za maske in razdaljo še niso slišali
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.214
3.371
113
Tu, kjer sem, se v neki hiški že dva meseca "skriva" nek starejši italijanski par. Avto, ki je pred hišo, je že od prihoda tega para ves čas pokrit s cerado, tako, da ni vidna registracija, oziroma država. In ves ta čas nista (starejša zakonca) šla še nikamor.
Mogoče gresta na sprehod po polnoči, avto pa se še ni premaknil...
Hrano pa jima iz trgovine verjetno prinese kakšna soseda.
In ti se naslajaš nad tem. Si mogoče pristopil in ju vprašal, če kaj rabita? Ti je to izpod časti, ali celo razmišljaš, da bi ju "izdal". Si predstavljaš sebe, da si na njunem mestu? Najbrž ne, ker nisi sposoben vklopit še zadnje delujoče sive celice. Važno, da misliš da boš pripeljal "elitne" goste ki bodo trošili neomejeno.
Res ti ni pomoči.
 
  • Všeč mi je
Reactions: pleXwriter in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Tu, kjer sem, se v neki hiški že dva meseca "skriva" nek starejši italijanski par. Avto, ki je pred hišo, je že od prihoda tega para ves čas pokrit s cerado, tako, da ni vidna registracija, oziroma država. In ves ta čas nista (starejša zakonca) šla še nikamor.
Mogoče gresta na sprehod po polnoči, avto pa se še ni premaknil...
Hrano pa jima iz trgovine verjetno prinese kakšna soseda.
To, da se morata skrivat vse pove o stanju na Hrvaškem.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
In ti se naslajaš nad tem. Si mogoče pristopil in ju vprašal, če kaj rabita? Ti je to izpod časti, ali celo razmišljaš, da bi ju "izdal". Si predstavljaš sebe, da si na njunem mestu? Najbrž ne, ker nisi sposoben vklopit še zadnje delujoče sive celice. Važno, da misliš da boš pripeljal "elitne" goste ki bodo trošili neomejeno.
Res ti ni pomoči.

Spet napad name: "nisi sposoben vklopit še zadnje delujoče sive celice". Zakaj?

Skoraj karkoli napišem, pregriznete, popljuvate? Kaj vam ne štima?

Mimogrede, kaj pa imam jaz s tema Italijanoma? in kaj imata ta dva Italijana z menoj?
Je pa dejstvo, da domačini na njuno bivanje gledajo precej negativno, kajti ve se, kakšne "rezultate" so imeli Italijani. KATASTROFALNE... Mnogo slabše, kot Slovenija.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.214
3.371
113
"Je pa dejstvo, da domačini na njuno bivanje gledajo precej negativno".......to pove povsem dovolj o mentaliteti domačinov in nenazadnje tudi tvoje. Če bi bila nafilana z evri in če bi lokalci imeli korist od njiju, bi spadala pa med elitneže, a ne? Potem nebi bila nobena grožnja? A zdej razumeš zadnjo sivo celico?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Spet napad name: "nisi sposoben vklopit še zadnje delujoče sive celice". Zakaj?

Skoraj karkoli napišem, pregriznete, popljuvate? Kaj vam ne štima?

Mimogrede, kaj pa imam jaz s tema Italijanoma? in kaj imata ta dva Italijana z menoj?
Je pa dejstvo, da domačini na njuno bivanje gledajo precej negativno, kajti ve se, kakšne "rezultate" so imeli Italijani. KATASTROFALNE... Mnogo slabše, kot Slovenija.
Sumljiv je vsak Italijan, tudi če se v zadnjih desetih letih ni premaknil z otoka. :fredi:
 
  • Haha
Reactions: sad
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.