Sladi

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Ah nisem vzel resno sam trudim se full.
Niti ni razlike sam ponavad sm vedu da dobim med 86-88%... zdaj mi je pa na 81 padlo kar mi ni vseeno:)

Ja mash mam v 16 litrov potem pa sparge 12l. Ko mam vse skupaj v loncu... ponavad je to 26 litrov izmerim gostoto in vidim kok je boil gravity.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Kadunc, ne zajebavi
wink-1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Nastavitev mletja ki je neposredno odvisna od VELIKOSTI in celo VLAŽNOSTI zrnja je ponavadi največji "problem" pri efektivnosti. Ostali parametri sladu niso tako pomembni kot bi človek pričakoval. Osnovni sladi (za vrste piva ki jih imajo v večini) imajo vsi po vrsti dovolj encimske moči za pretvorbo, tako da je samo pomembno kako čimbolj sladkor ki nastane izprat iz sladu.

Za izpiranje sladu je pa najbolj pomembna velikost delcev mletega zrnja ... bolj je zmleto (manjši so delci) lepše se izpeire. Tu govorimo o 20% razlike v efektivnosti ki jo naredi samo položaj valčka. Če zmelješ v moko bo najbrž efektivnost blizu 100%, vsekakor pa nad 95% .. če melješ tako da ravno zdrobi oz. ostane vmes še kakšno zrnje celo bo pa efektivnost 60% ali manj.

Če se sedaj uporablja drug tip ječmena ( v EU so trenutno popularne ene 3 sorte, kje je 1 precej dominantna) je velikost zrnja lahko malo večja/manjša in stopnja mletja se spremeni. Ne sedaj veliko, ampak se zna poznat tam do 5%. Tu nimaš kaj, lahko premikaš valjčke (po mikronih) ali pa pustiš kot je in se sprijazniš. Poleg sorte je dejavnik tudi letina in lokacija, tako da ima lahko slad iz ječmena ene letine drugačno velikost zrnj kot slad z druge letine, isto velja za lokacijo (na severu evrope ali pa nekje na vzhodu ni enakih pogojev rasti). Vse te podatke dobijo profi uporabniki (velike pivovarne) na tehničnih listih za vsak batch sladu posebej in tako lahko prilagodijo ostale parametre da je izplen vedno enak.

Če je vreča sladu odprta dalj časa v vlažnem prostoru lahko vleče nase vlago .. to pomeni da ista količina sladu tehta kar naenkrat več oz. imaš na isto maso manj "uporabnega" sladu. Enako je lahko obratno če imaš ječmen kje na suhem in toplem in se dodatno izsuši. Nihanja so par decimalk pri % vlage, ampak se zna poznat. In vlaga se pozna tudi pri mletju, % ali dva več/manj pride ven totalno druga stvar.
 
Nazadnje urejeno:

koloid

Pripravnik
24. sep 2015
226
0
16
Pri mletju lahko potrdim, da se efektivnost precej zviša. Jaz delam po BIAB metodi in sem zadnjih 5 kuh izpiral z 5-10l vode. Na ta način se mi je efektivnost zvišala iz 70% na 85% in to pri uporabi 40% surove pšenice. Slad zmeljem z korona mlinom ( rahlo nadgrajenim-mlelna koluta sta bolj enakomerno oddaljena). Pšenico zmeljem skoraj v grobo zrnato moko. Za slad pa razmaknem da ostane luščina kolikor toliko cela.
Različni sladi in njihova efektivnost me ne zanimajo za mojo količino... Uporabljam pa MD Pils, Warminster Maltings Maris Otter, Weyerman PA
 

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Sej to sumim... sem včeraj nastavil mlinček in bom videl za vikend...
smile-1.gif

Vlago mam v prostoru tam do 40%
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Jaz delam po BIAB. Ko sem delal sparge, sem imel stalno učinkovitost 75%. Zdaj sem naredil 3 batche brez izpiranja, torej drozganje z vso potrebno vodo, pa mi je učinkovitost padla ta 7%, torej na 68%. Meni je vseeno, tistih 100g slada , ki ga dam več... Pa tooooliko manj dela.
 

Wofk

Pripravnik
18. jan 2014
182
0
16
A kdo ve zakaj v 25 kg vrečah ni 25 kg sladu? Konkretno včeraj sem mlel celo vrečo bestmalz pilserja=21,5kg. Enako sem opazil tudi pri drugih proizvajalcih da je ponavadi okol 22, 23kg v vreči.
Zdaj vem, da moja vaga ni najbolj točna, ampak za več kot kakšnih 100g pa sigurno nima napake.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Zamenjaj vago!
zmaga.gif


Nisem šel sicer še nikoli tehtat cele vreče ker nisem videl potrebe, ampak glede na izkušnje količine štimajo (ker sem porabil recimo 20kg v kosu in potem mi je ostala vreča še za 3 batche 10l piv).
 

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Busted!
smile-1.gif

Točno to k sem napisal... mlin
smile-1.gif

Zgleda, da ima res Best Malz malenkost manjši ječmen kot ostali in je nekaj ječmena padlo skozi mlin.
Ali pa opcija, da se je mlin razštelal ampak ga nisem spreminjal nič... samo slade sem menjal
smile-1.gif

Tako, da je vse OK in se vračam na 88-89% efektivnost
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ArcaneWater

Pripravnik
9. dec 2016
115
1
18
Kje kaj kupujete še slad? Ta teden bi nujno moral skuhat eno rundo in ga žal moj stalni dobavitelj (pivovarium) nima na zalogi. Do sedaj sem večinoma kupuval samo od njega (Bestmalz).

+ potrebujem da imajo opcijo da ga zmlejejo.
 
Nazadnje urejeno:

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Zmeljejo ga tudi pri mojepivo.si, samo se plača 1EUR/kg. Povprašaj pri SlovenianHops...ne vem če meljejo.

Za Pivovarium pa držim pesti, da se uspešno preseli v Lj. Pripravljajo se spremembe, zato verjetno tudi nima trenutno na zalogi.
 

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Evo mal updata...
smile-1.gif

Sem kupil tale mlin na linku in je res fenomenalen in res v nulo narejen napram kitajskega, ki sem kupil.
Je iz inoxa, aluminij in ležaji super... kar sem pogledal je made in germany... upam, da res
smile-1.gif

Z njim sem mlel 1 minuto 4 oz 5kg ječmena, ker prej z starim raje na govorim.
Pri prejšnjemu je šlo kar nekaj ječmena skozi, ki ga mlin ni zdrobil... pri temu pa nisem našel niti enega... kolikor sem se trudil iskati.
Recepti so bili isti pri prejšnjemu mlinu in sedanjemu... efektivnost pri temu mlinu pa 90~92%. Pri prejšnjemu pa 82-84% oz. max kar sem dobil je bilo do 86%.


 
Nazadnje urejeno: