Slabša sezona na Hrvaškem?

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

debata zgolj pa morda osveščenost, da lahko greš na lepše in za manj za avionom

in epsko čakanje na meji in AC ter borba z drugimi turisti ni nuja
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.131
5.275
113
Mogoče pa nekoga veseli, da epskega čakanja na mejnih prehodih več ne bo. Da bi pa kockaste to kas spametovalo, in bi se začeli drugače obnašat, pa itak ne pričakujemo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.902
37
113
snecer, nabijas.

letos sem bil ene 4x na morju, epskega cakanja ni bilo.

mogoce se pa enim ne ljubi potovat le s potovalko in imajo malo vec robe s seboj.

skratka pa, kakor komu pase.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Jaz sem letos tudi en vikend skočil na Hrvaško. V petek popoldne en avto na meji pred mano, v nedeljo pa res enih 10. Samo mejni prehod je treba znati izbrati in si po poti izven avtocest mogoče še kaj v Sloveniji ogledati.
V glavnem smešni so naši mediji s svojim poročanjem o hrvaškem turizmu medtem ko o našem ni skoraj nobenih člankov. To verjetno kaže predvsem na to, da imajo Hrvati že malo reda in približno vedo, koliko imajo turistov v nekem trenutku v državi in koliko prihodkov bo, Slovenija pa tega še ni sposobna sredi sezone in dopustov na raznih državnih agencijah ugotoviti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Močno se motiš, ker od letos imamo E-"neki" z online podatki o prijavah, nočitvah,... Je pa res, da so podatki neprimerljivi z ostalimi leti prej, ko se je to delalo štirimesečno oz. sezonsko.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Ampak je treba nad vpisanimi podatki kako poizvedbo pognati in napisati obvestilo za medije.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
debata zgolj pa morda osveščenost, da lahko greš na lepše in za manj za avionom

in epsko čakanje na meji in AC ter borba z drugimi turisti ni nuja

Mi smo zapravili okrog 800€ letos s tem, da smo bili na morju 17 dni. Sam kamp je nas je stal okrog 410€ ostalo pa hrana in prevoz. Na meji smo skupno čakali 15 min. Sem bil parkrat v Turčiji in Tuniziji in sem plačal več kot 800€ za 6 dni dopusta. Tako, da če poznaš bolj ugodne destinacije za to ceno mi prosim povej.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.808
1.949
113
najrajš na babi
Mi smo zapravili okrog 800€ letos s tem, da smo bili na morju 17 dni. Sam kamp je nas je stal okrog 410€ ostalo pa hrana in prevoz. Na meji smo skupno čakali 15 min. Sem bil parkrat v Turčiji in Tuniziji in sem plačal več kot 800€ za 6 dni dopusta. Tako, da če poznaš bolj ugodne destinacije za to ceno mi prosim povej.
To je kamp, v turčiji so bil verjetno v hotelu. pa še mal NDH hotel poglej. X2 proti Turčiji
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mi smo zapravili okrog 800€ letos s tem, da smo bili na morju 17 dni. Sam kamp je nas je stal okrog 410€ ostalo pa hrana in prevoz. Na meji smo skupno čakali 15 min. Sem bil parkrat v Turčiji in Tuniziji in sem plačal več kot 800€ za 6 dni dopusta. Tako, da če poznaš bolj ugodne destinacije za to ceno mi prosim povej.

V Turčiji in Tuniziji si verjetno kampiral...

Za kamp rabiš tudi svojo opremo itd. tako da je to 800 + oprema pa še vedno hodiš na posrane wcje...
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

map

Guru
6. jul 2008
7.808
1.949
113
najrajš na babi
Enostavno v RH pod 1500 EUR za 10 dni ne pridem. Apartma cca 700 EUR, 300 EUR pot z njihovimi cestninami in trajekti, pa hrana, itd. Nudijo pa nič. razen AC si še cestne povezave slabe. Pozidava brez urbanističnega načrta, vsak zida kak mu paše. Apartmajska hiša z 6 apartmani ma ene 3 parkplace, vse je zgužvano v betonske škarpe, da moreš dobro gledat, da ne boš avto kje potegnu, cene so navili, zdej pa cvilijo. Turistična sezona jih rešuje, če je nebi bilo, bi bankrot naredili tam leta 95. Cela Slavonija rodovitna, najmanj samo oskbrni bi bili, višek prodajali, pa še tega ne znajo vrihtat. Nesposobni so še malo bolj kot mi. Vglavnem ne nudijo nič, razen morja, dodatna ponudba jim je tuja. Stare ribe polne česna za 100 EUR, to pa znajo prodajat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.259
151
63
Letos je bila dodatna ponudba njihova uvrstitev na SP. Kaj ne znajo... Pa na Zrčah se lahko zadevaš z plinom za balone. Tega v Lj še nisem zasledil.

Skuša in pomfri je vedno in povsod na voljo pri njih. Pri nas v Šparu je samo škarpena občasno, cena je še ok, ni pa razgleda ki bi pasal zraven.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.859
98
48
štajerska
več ali manj drži kar si napisal. če te pride cestnina + trajekti + gorivo 300€ potem si nekje v južni dalmaciji. tam prides bp z 1500 skozi za 2 tedna
razen če greš na kak otok. tam je vedno dražje
ampak za 1500 € tudi v turčiji za 10 dni s familijo ne prides skozi
vsi vedno govorite o dodatni ponudbi
kaj bi to naj bilo ?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.808
1.949
113
najrajš na babi
Enostavno, če nimaš gumice 5, 5 m in vsaj 70 Km, nimaš kej počet. Ztistim lahk greš mal sem, mal tam. Drugače pa plaža, hrana, pir in obratnim vrstnim redom, pa zvečer sprehod, pa sladoled, pa pir. Pa je to, to. Pejd v kako turško turistično naselje. Kar češ. Brezplačno potaplanje, srfanje, šole srfanja, plavanje z delfini, vodni parki, itd Se bojo hrvati še malo učili.