Škarje za živo mejo

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
Nabavil bom škarje za živo mejo. Takle rang kot na povezavi oz.. take specfikicaje. Malo bolj pro zadeva, da odreže še kaj več kot palčke.

https://colibri.si/akumulatorski-obrezovalnik-zive-meje-stihl-hsa-86.html + baterija AP200 in polnilec

ali je kaj takega primerljivo tudi od drugih ponudnikov, denar verjetno podoben. Pač kupuje se "za uvijek", kitajcev in podobne šare se več ne grem.
Kako je z makito (večji asortiman za uporabo baterij) tako sklepam.
Kakšni nasveti, izkušnje?
https://www.masinca.si/akumulatorske-skarje-za-zivo-mejo-makita-duh601z? al to ni primerljivo?
 
Nazadnje urejeno:

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Okoli mene imajo tako kitajce kot bencinske. Tist, ki ima bencinsko se šali s živo mejo. Tiste male igračke so za tanke vejice. Ta model ne poznam. Bi te pa opozoril na neki. Glede baterij se splača imeti več strojev ali baterije za več strojev. Da se ti ne bo navleko kup mašinc in kup baterij.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
tile vsi nekaj šlatajo:

jaz sem včeraj z električno do 15 mm, grmičevje, direkt noter, ne pa vejice...zato zdaj sem skeptičen kaj zmorejo baterijske...z akompatibilnost mi je jasno, bom v tej smeri gledal,
 

kroja_

Fizikalc
23. mar 2016
183
86
28
A kej roke bolijo ko rezes z makito baterijskimi.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
sem kupil ferrexa v hoferju, imam še baterije doma, cist okej za ta denar sploh. ce bi investiral v makito, bi moral še baterije kupit, tako da je na prvo žogo bil no brainer.
je pa ta ferex za tanjše veje...kar je sicer minus ampak ok, sem vedel kaj sem kupil.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Sam sem lani iskal električne, čim močnejše za konkretno znižanje žive meje - najprej sem zdelal hoferjeve in ugotovil, da tako naprej ne gre... Na koncu sem v lokalnem Merc tehniki dokaj ugodno kupil Ryobi 800w, 65cm. So relativno težke, a odrežejo tudi največjo vejo. Priporočam za ljubitelje kabla in moči :).
 
Nazadnje urejeno: