Siolov žur-Gorillaz,Siddharta,Murat...(5.9.2008)

erikson

Guru
25. avg 2007
21.590
5.556
113
Projekt Gorillaz Sound System je ultimativno svetovno avdio-vizualno izkustvo, osnovano na prepoznavnih Gorillaz vizualijah. Risani projekt Damona Albarna, člana britanske skupine Blur, in Jamesa Hewitta, soustvarjalca stripa Tank Girl, bo v Ljubljani zaživel v obliki seta DJV s 360-stopinjskimi vizualijami.

Jaz sem kar malo razočaran. Glede na zgornjo napoved sem si stvar predstavljal čisto drugače.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
total zgrešeno prizorišče.
vsi so nekaj ekspres hiteli prepevat, se vidi, da je bilo vse po urniku.
sicer dobra muzika in izvajalci, ampak prizorišče total bedno.
pol so se pa še mulci iz RBD vsipali.
super.
danes pa vse smrdi po lulanju in alkoholu, čeprav ga ni bilo na prodaj.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
A pol je blo za en k*** ? Cudn, glede na to kaksn pomp so delal okol tega...
 

blspider

Pripravnik
4. sep 2007
32
0
6
Še en razočaran... Neprimerno prizorišče, povsod neke ograje, slabo ozvočenje... Tisti jurček pri cezarju je bil pa bolj tako-tako. Ob pol desetih sem ravno dobil en six-pack (laško, 18€) ob enajstih je bilo samo še točeno pa še to sem se po 20 minutah čakanja naveličal ter šel domov...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Projekt Gorillaz Sound System je ultimativno svetovno avdio-vizualno izkustvo, osnovano na prepoznavnih Gorillaz vizualijah. Risani projekt Damona Albarna, člana britanske skupine Blur, in Jamesa Hewitta, soustvarjalca stripa Tank Girl, bo v Ljubljani zaživel v obliki seta DJV s 360-stopinjskimi vizualijami.

Jaz sem kar malo razočaran. Glede na zgornjo napoved sem si stvar predstavljal čisto drugače.

same here... fakin' grafoskop usmerjen na telekomovo reklamo.. če bi vsaj kkšn bel platn čez spustil da bi se kej vidl... kot so prepeval - "kr nekiiiiii"
rolleyes-1.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ozvočenje da je bilo slabo? S tem se težko strinjam. Sicer pa je bila lokacija zelo pogumno izbrana in celotno zadevo bi bilo (glede na lokacijo) težko izpeljati logistično bolje.

in ne, ni bilo za en k*
smile-1.gif
saj ljudje itak a priori ne znajo povedati nič pozitivnega ko pride do telekom related tem ... pač sledijo črednem nagonu in pluvajo, tako to je.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
jst nism reku da je bilo ozvočenje slabo, sam une vizualije so ble velik bl bedne, kakor pa sem pričakoval.... ostalo je bilo pa relativno ok.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.600
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
dejansko, do nastopa GSS-jevcev, mi je bil večer zakon, potem pa ... ne vem, tudi sam sem pričakoval boga in pol, ampak, tole ... ne vem ...

nekdo, ki se je pritoževal nad zvokom ... delam ogromno koncertov in včeraj je bil zvok daaaaleeč najboljši ever. slišu si razločno vse petje, vse detajle, vse, vse, vse ... light je bil fenomenalen (kot rečeno do GSS-jev). ne rečem, da ni dobr izgledalo, še vseeno je bilo full dobr za videti, še zdaleč pa daleč od tega, kar so obljubljali. oz. daleč od tega, kako SO obljubli ...
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Po dolgem času sem bil spet v LJ, pa sem prišel tja ob polnoči, pa je bilo vsega konec
confused-1.gif
 
Ko sem prišel ob 21:30h me niso več spustili notr
zmaga.gif


Zdej kakor berem je bila itak beda, tako da mi kaj preveč ni žal, tako ali tako bi bil notri verjetno 10min, pa vendar mi gre to na qrac.

Metelkova je bila polna in žur v GalaHala dober kot ponavadi.
zmaga.gif


Pa še en slovenski prizor, ko sem lutal z burekom v roki proti Miklošičevi:
440019-Photo0030.jpg
 

Priponke

  • 440019-Photo0030.jpg
    440019-Photo0030.jpg
    76 KB · Ogledi: 212

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
hehehehe..se mi je kar zdelo kake komentarje bom bral,no lahko se tolažite s tem,da ste dobili GSS zastonj,zunaj ni nič bolje pa še 60€ je povprečna cena vstopnice za GSS...večina MTV otrok pač ne šteka damona in jamesa
evil.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Gledala doma preko Siola.
Meni se ni zdelo slabo.
zmaga.gif

Če odmislim Siddharto (po parih letih tuljenja enih in istih štiklov iz vsakega telefona, jih imam res dovolj).
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
heh, mi smo notri prišli po nagovarjanju redarja, da ima frendica rojstni dan (res ga je praznovala), pa še to malenkost pred koncem. Je bla pa res bedna scena s tem šankom, da je bil samo notri. K sreči smo mel še šampanjc s sabo
grin1.gif
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
312
2
18
Ma beda totalna, greš tja in te ne spustijo noter.
Odprti javni prostor zagradijo z ograjo. Pa kje si to vidu :S
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
kaj noter, tud ven nisi mogel.zaprti smo bli k ene gorile sred ljubljane
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
vsi ste ocitno rinl iz centra, namrec z druge strani si lahko prisel notri brez problema, nikjer nobenga redarja pa se takoj si bil pri odru. pivo pa so prodajal tudi pri kompanjerosu. sicer ni bil ravno mrzel, ampak je vsaj bil..
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Za zastonj je bilo vredu ker itak nisem nic pricakoval, to da pa se je kr naenkrat zaprlo in nisi mogu nazaj noter in to da ni bilo nikjer alkohola z dobit je bilo pa res bedno, sploh nevem zakaj so brezplacni koncert ogradili.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Verjetno zaradi varnosti, folk je (posvoje razumljivo) hodil po križišču in oviral promet. Če ne bi bilo določenih ograj bi bil totalni kaos.
 

jh07

Pripravnik
22. jul 2007
236
0
16
koncert se ogradi zato da imajo izvajalci varovanja kontrolo nad gibanjem in usmerjanjem ljudi ...

meni je bil žur dober
cheer.gif
,

iz smeri centran niso spuščali noter zato , ker se je na križišču (Tivolske) nabralo preveč ljudi in so stali v križišču. Prišli so plavi in pospešeno polnili prizorišče iz strani kižišča, vstop iz centra pa začasno omejili
smirk-1.gif
.

Za projekcijo se je v štartu vedelo da ne bo na nivoju saj je bila prevelika osvetlitev in neprimerno platno. Ozvočenje je bilo dobro če si stal pred odrom.

Hvala Telekom za lep petek.
aplauz.gif