Simobil - pohvalno

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Želel bi pohvaliti Simobilov odnos do uporabnikov.

Imam ne-Vodafone telefon, kjer ni bližnjice za Live na vsakem zaslonu in sem želele zvedeti URL naslov za dostop preko mobilnika. Kličem na helpdesk, kjer mi povedo, da naj vpišem (na telefonu) www.simobil.si in potem kliknem bližnjico za Live.

Predvideval sem, da bo strežnik sam prepoznal mobilni telefon, vendar se je namesto tega začela nalagati klasična WWW stran. Preden sem to ugotovil, je bilo že dober mega podatkov čez.

To sem tudi napisal v reklamacijo in čez en teden dobim opravičilo, skupaj z dobropisom za VSE prenešene podatke v prejšnjem mesecu.


Zelo lepo, da priznajo napako na njihovem helpdesku in jo kompenzirajo (čeprav bi mirno lahko rekli, da sem [censored] in da naj drugič pazim, katere naslove tipkam v brskalnik).
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Jernej, pohvalno tudi od tebe da si si vzel čas in napisal svojo izkušnjo,...
Delam na si.mobilu in vem da se dekleta in fantje trudijo vendar tako kot vsi,... kdor dela tudi greši in če je kolikor toliko normalen se bo iz napake tudi kaj naučil

l.p. borovnica
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Seveda so preverili, zavrteli posnetek tvojega pogovora z agentom (ugibam) in ravnali pravilno. Hvala bogu se tudi Simobilov odnos do uporabnikov počasi normalizira.
 

Retroid

Pripravnik
22. avg 2007
60
0
6
Res bi počasi že bil čas. Vsakič, ko sem prišel v simobilov center plačat račun so me prodajalci obravnavali, kot da sem klošar. Vem, da ima vsak slab dan, ampak to se je zelo pogosto dogajalo.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Nič, bom pa še jaz pohvalil, čeprav sem običajno samo grajal (le teh je kar nekaj na zalogi še vedno
grims-1.gif
).

Klical za nastavitve za Hp 514 za GPRS. Punca seveda ni vedela in je rekla, da bo predala tehniku. Sem si mislil, kul, bomo pa jutri pošlihtali. Čez par minut me pokliče tehnik (nekje okro 19.00 ure je bilo) in sva uštimala v minutki.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
ksz...

Mariborski simobil center je meni zelo porazen... Sem uporabnik simobila že okol kakih 8 let! Sedaj že kakšno leto nisem bil tam, čeprav se vsak dan mimo peljem ali pa grem peš mimo! Novosti raje preberem na netu! Pred dvema letoma sem tam nazadnje punci kupil GSM, o odnosu raje nebi! Raje grem h kakšnemu posredniku kupit, račune pa tak prek neta plačujem!

Na splošno pa sem zadovoljen simobilov uporabnik!
wink-1.gif


mam še na mobitelu naročnino, ampak sem kartico dal mami tak da ona telefonira!
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Pa da ne bodo samo pohvale, na Smartinki zmanjkalo Halo SIM kartic. In to baje jih ni bilo teden dni al 14 dni. Za glavni stab je to malo sramotno. Aja, niti ljubilo se jim ni pogledat ce jih kje imajo. Se dobro da se ne zaracunava parkirnina! Zdej pa pljuvajte po meni!
tongue-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
nerad slišim baje,... kar težko verjamem da jih nebi bilo 14 dni, saj so v skladišču vedno na zalogi,... mislim da ne bo držalo a vsaka informacija je dobra če lahko popraviš (morebiti) storjeno napako.

l.p. b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
hvala za info,...
trgovina se je preselila na čopovo že nekaj časa nazaj,...
bo treba malo z anonimnimi kupci preverit kakšno je stanje
evil.gif
.

l.p. b
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Ko smo ravno pri grajah. Sicer vse pohvale, ampak zadnje čase mi večkrat meče ven omrežje pri poizkusu klicanja (mogoče ima tudi 3G kaj pri tem). Drugo gre na CPN: Punca na CPN-ju naj bi mi vklopila internet Start za eno leto, pol leta brez naročnine, tako je rekla 27/09. Danes dobim račun in na računu zaračunan Start za ta/naslednji mesec. Baje naj se to ne bi dalo vklopit s klicem na CPN in geslom, to pa mi je danes povedala druga gospodična na CPN-ju, ki je bila zelo prijazna in je tudi podala reklamacijo naprej, kljub temu, da sem rekel, da ni potrebe.
Torej vsa čast za prijaznost, hkrati pa graja za nepoznavanje lastnih dovoljenj in omejitev s strani CPN-ja.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Pa da ne bodo samo pohvale, na Smartinki zmanjkalo Halo SIM kartic. In to baje jih ni bilo teden dni al 14 dni. Za glavni stab je to malo sramotno. Aja, niti ljubilo se jim ni pogledat ce jih kje imajo. Se dobro da se ne zaracunava parkirnina! Zdej pa pljuvajte po meni!
tongue-1.gif

Je bla soseda danes v Labu na šmartinski nasprot koloseja, pa so jih meli okoli 15kom, tako da nevem zakaj jih nebi meli...

lp
 

Sefan

Pripravnik
22. jul 2007
249
0
16
40
SG
a drugač mate ta sistem uspostavljen? Vrjetno ja, glede nato, da ga majo še v državni upravi