Shranjevanje popravkov

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Svoj post želiš popraviti in dopolniti. Se matraš in premišljaš, kako bi se bolje izrazil. Potem ti nekako rata in ko hočeš shraniti, pa ups.. naleteli smo na težavo, minilo je več kot tri minute in gre vse delo v nič. :mad: :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Svoj post želiš popraviti in dopolniti. Se matraš in premišljaš, kako bi se bolje izrazil. Potem ti nekako rata in ko hočeš shraniti, pa ups.. naleteli smo na težavo, minilo je več kot tri minute in gre vse delo v nič. :mad: :bonk:
Napišeš dopolnitev sporočila v novem.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Ja, tale time off bi bil lahko daljši.
5h recimo. ALi pa de se popravki izklopijo če je kdo naredil citat.
Kaj je bil razlog, za tako drastično spremembo?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Telefonist je še tri dni popravljal svoje mimosune glede na poznejše komentarje..kakopak sedel bulil v ekran in tipkal in tipkal in tipkal..
Svoj post želiš popraviti in dopolniti. Se matraš in premišljaš, kako bi se bolje izrazil. Potem ti nekako rata in ko hočeš shraniti, pa ups.. naleteli smo na težavo, minilo je več kot tri minute in gre vse delo v nič. :mad: :bonk:
Ej tovariš...ko sam pri sebi vidiš da ti ne gre ničesar od rok se deaktiviraj iz Alterja za kakšen teden in se spočij od spamanja.Bo vsem veliko lažje.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.335
5.366
113
Vcasih bi si clovek zelel, da bi vsi imeli in tudi izkoristili moznost premisliti, za seboj prebrati in kasneje tudi popraviti, ce je treba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Vcasih bi si clovek zelel, da bi vsi imeli in tudi izkoristili moznost premisliti, za seboj prebrati in kasneje tudi popraviti, ce je treba.
Nekateri so včasih zgolj sem skopirali link do neumnosti nekih posameznikov iz twiterja, brez da bi karkoli zraven napisali. Takim ni problem popravljati besedil. :)

Sedaj je precej manj te nesnage.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Telefonist je še tri dni popravljal svoje mimosune glede na poznejše komentarje..kakopak sedel bulil v ekran in tipkal in tipkal in tipkal..

Ej tovariš...ko sam pri sebi vidiš da ti ne gre ničesar od rok se deaktiviraj iz Alterja za kakšen teden in se spočij od spamanja.Bo vsem veliko lažje.
Zate je še 10 sekund preveč.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
naleteli smo na težavo, minilo je več kot tri minute in gre vse delo v nič. :mad: :bonk:
a 3 minute je zdaj čas za popravke? Ker sem nekaj hotel popraviti po 10 minutah, pa že ni bilo več simbola za popravi sporočilo. Se najde kakšen forum na katerem možnost popravkov sploh ni omejena, tudi nekaj let kasneje lahko kaj dopišeš ali izbrišeš, pa se nihče ne pritožuje zaradi nekega morebitnega padca vsebinske kvalitete foruma. V čem je sploh smisel omejevanja možnosti popravkov, izbrisov? Kot da je vsak zapis na nekem internetnem forumu neka zakladnica znanja brez katerega naši zanamci ne bodo preživeli. Daj za probo izklopi omejitve izbrisov in popravkov, pa da vidimo kaj groznega se bo zgodilo