Seznam blokiranih številk

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Če se ne boš oglasil tudi vnaprej ne boš imel pojma. Včasih kdo tudi pokliče napačno številko.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
obe številki sta me klicali na dva gsma. neodgovorjen klic sem imel, kličem nazaj in potem se javi nek ženski glas, slabo se sliši, v angleščini, in sem prekinil.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
je kdo reko da je tuja?
javlja pa se angleška tajnica.
sicer pa, pokliči, in poslušaj
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sokol

Smer

Pripravnik
4. maj 2009
67
6
8
Kranj
Takole so te zadeve. Mene je klicala ena iz Maribora non stop. Ko sem blokiral njeno telefonsko, je vsak dan klicala po 14 uri in to ene 6 - 8x. Ko sem jo imel poln kufer, sem jo prijavil na AKOS. Potem je bil 14 dni mir, pa jovo na novo. Še ena prijava in od takrat dalje je mir.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Takole so te zadeve. Mene je klicala ena iz Maribora non stop. Ko sem blokiral njeno telefonsko, je vsak dan klicala po 14 uri in to ene 6 - 8x. Ko sem jo imel poln kufer, sem jo prijavil na AKOS. Potem je bil 14 dni mir, pa jovo na novo. Še ena prijava in od takrat dalje je mir.
Javiti pa se nisi upal? Takšno ponavljanje klicev nakazuje na to, da te je nekdo osebno nujno rabil, daleč od kakšnega telefonskega marketinga. :bonk:
 

Smer

Pripravnik
4. maj 2009
67
6
8
Kranj
Prepričan sem, če se enkrat oglasiš in poveš, da me ne zanima kar ponuja, da je to za dokaj pametnega človeka dovolj, da ne kliče več. In, če zagovarjaš take ljudi, nisem jaz kriv. Rabila me je za prodajo njihove ponudbe, kar sem sam zavrnil in v tem je bil verjetno hakelc. Ker se nikoli z nikomer ne pogovarjam na ostro ali žaljivo, ampak me telefonske prodaje ne zanimajo, kar imam tudi označeno v telefonskem imeniku. Če je pa kdo žleht in iz žlehtnobe ali maščevanja potem kliče, ker mu pač ne ustrežem, pa nisem sam kriv. Da je iz Maribora je povedala telefonska številka in njen naglas pri prvem pogovoru. In ni treba soditi vseh po sebi, ali pa kot si nekdo domišlja kako je bilo!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Prepričan sem, če se enkrat oglasiš in poveš, da me ne zanima kar ponuja, da je to za dokaj pametnega človeka dovolj, da ne kliče več. In, če zagovarjaš take ljudi, nisem jaz kriv. Rabila me je za prodajo njihove ponudbe, kar sem sam zavrnil in v tem je bil verjetno hakelc. Ker se nikoli z nikomer ne pogovarjam na ostro ali žaljivo, ampak me telefonske prodaje ne zanimajo, kar imam tudi označeno v telefonskem imeniku. Če je pa kdo žleht in iz žlehtnobe ali maščevanja potem kliče, ker mu pač ne ustrežem, pa nisem sam kriv. Da je iz Maribora je povedala telefonska številka in njen naglas pri prvem pogovoru.
Ugibam, teta "od policijskega sindikata"?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Smer
Štajerci (in podobni tiči) so bili krivi, da sem staršem odjavil fiksni priključek (številko prenesel k sebi) in jih moral pri 80tih letih navaditi na GSM.
Nekajkrat sem jim povedal da staršev ni doma, pa ni vžgalo. Potem sem rekel da naj nehajo klicariti, pa niso razumeli.
Sedaj tuhtam,in izbiram ali naj jim rečem, da so starši umrli, ali naj jih prijavim na AKOS.