Severno obvoznico pri BTC je fajn dvignilo

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik tesfalar pravi:
To ni problem, vreme pač je, kakršno je.
Problem je, kot je že Keber rekel, da nihče več ne ve kako se naredi vzdolžni stik, kako nastaviti ploščo finišerja ko štartaš, kater valjar gre prvi, kdaj-koliko-kako vibracijo udarit, do kdaj se pegla, zakaj se ne nikoli najprej ne skipa kamiona ki je prvi nalagal, kaj je Dilaplast, za kaj se rabi štirimetrska lata itd...
Točno tako stanje sem napovedal že leta 2010, ko je kvaliteta asfalterskih del od leta 2007 padla za 30%, do danes pa je še za nadaljnjih 50%.
Želeli smo, imejmo.

Popolnoma drži. Realnost je, sem jo že velikokrat videl in doživel, da je človek na položaju zaradi sorodstva. Super, noben problem, jaz mu nisem fouš. Tudi drugi mu niso, problem nastane, ko tale oseba po poklicu sin, ENOSTAVNO ne razume, da ni za na ta položaj. Ne ve ne osnove svojega dela, kaj se sploh dela, prvič videl delo, on ve samo, da bo stroške znižal. Ma mi imamo že toliko idiotov v vodstvu, da nam ni več rešitve. Jaz se že resno sprašujem kam to pelje. Ljudi s hrbtenico je vedno manj. Vsi majo sam še železne stebre, ne hrbtenico, kakršni so. Žur!
cheer.gif


In v tem asfaltu spet ne bo kurca, ko bo odgovarjal, da bi ga nabil nekam.
crazy1.gif
 

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Tu je še zgodba koliko centimetrov asvalta je plačanega in koliko položenega.
grims-1.gif

"muštre" pa jemljejo na točno določenih mestih.
ne-ne-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Pa tam kjer meritve zbitosti tal niso ok, se reskiral kak kubik betona, malo peska čez in čez nekaj dni pride ponovno pomeriti. Na betonu bodo zagotovo ok meritve.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
pejte se ljubljancani cez vodice peljat ali komendo, tam je cesto sestavljal odred ljudi s posebnimi potrebami.

nic cudnega, da so suv zadnja leta tako popularni. ocitno bo treba zamenjati.

To velja samo še za Vodice. Konec Vodic do Komende je cesta za 300 na uro( ko šajba ).
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Ko sem danes ob 16h peljal po severni obvoznici, so imeli cestarji zaprt prehitevalni pas (od rondoja Tomačevo do BTCja)in na njemu so nekaj delali.