Severna Koreja

I

Izbrisan uporabnik #9334

Mater, jaz imam bolj pametne fante. Moji si vse zapomnijo, jim ni treba pisati toliko :valjamse:

(Verjetno sem bolj hud :D )
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tito ni imel dvojnika, Tita so nam stalinisti ubili in potem podtaknili drugega Titeja. Dvojnike je imel Gadafi. ;) :cool:
 
  • Wow
Reactions: navlixx

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.186
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Tito ni imel dvojnika, Tita so nam stalinisti ubili in potem podtaknili drugega Titeja. Dvojnike je imel Gadafi. ;) :cool:

Ah, Tito je stalinistom podtaknil drugega Tita, ki so ga ubili. V Drvarju so ubili tretjega Tita, ki ga je podtaknil originalni Tito, ki smo ga pol meli v jugi.
Originalni Tito je dal četrtega Tita v UKC, da je umrl, in šel uživat na plažo v eno od neuvrščenih držav... ;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tito ni bil rus.

Ste ga sploh gdaj poslušali : "Drugovi i drugarice ..." - to ne boš rusa nikoli naučil.

Imam jaz dve rusinji, ( ali ukrajinki, saj je vseeno ) , obe sta že stari mami in še vedno pleteničeta po svoje, torej rrrusko :zavijazocmi: .

Rus bi rekel nekako drugače : "Drrrugovi ia drrrugarovice .. :norec: " , nikdar ga ne boš odvadil dialekta. Yebeš rusovino. Titej je samo eden, pa še ta nam je šel tja ... na Dedinje ali kam že u 3 pm
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja, sem pozabil še to poudarit :

Tito je bil tazadnji dec pri nas. Vsi nasledniki za njim so navadne pićke, pobabjene. (Ne moreš nič, to je posledica vzgoje naših feminističnih mam :norec: ).

Torej, on je vedno rekel : "Drugovi i drugarice". Današnji pussiji pa vedno rečejo : "Drugarice in drugi ... "
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81
I

Izbrisan uporabnik #9334

Drugarice imajo prednost

Ja, pri nas, pussijih. Že v osnovni šoli nas usmerjeno učijo :

- Učiteljica : " - "Vol in krava se pase na travniku". - kaj je v tem stavku narobe?"
- Janezek pravi : " Ja, tršica ! :cheer: , dame so vedno na prvem mestu. :norec: