servis za radio v Mb?

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Že dalj časa mi serje mini komponenta Sony, zvok prekinja, če ga "pobožam" z roko pa je zvok spet ok za nekaj časa. Je v Mb kak pameten servis ki me nebi preveč olupal? Oz. nasplošno me zanima kateri so ker ne poznam nobenega spljoh
bonk.gif
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
en radio&tv servis je pri betnavi. no, tam je delavnica, in človek se piše Mlinarič. vsi ga hvalijo. klik
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Ma kakšen front panel
bonk.gif

Nekje imaš slab stik. Nesi na servis, ki ga je že pred mano priporočil, če ne zaradi drugega, vsaj za drugo mnenje (pa ne povedat, kaj so ti na unem servisu rekli
grin1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Ja ni čisto ziher kaj je, pravi pa da je lahko to v najslabšem primeru, itak se bo pogledalo in v vsakem primeru pred morebitnim popravilom me obvestilo s čem imam opravka, več kot 20 € ne dam za popravilo ker je to že polovico vrednosti celega stolpa. Bom pa verjetno še poskusil pri tistemu drugemu ja.

Na front panel domneva ker mi pri malo tišjih zvokih prekinja da ni za poslušati praktično, glasneje dajem, bolje se sliši in nad polovico glasnosti prekinjanja več ni. Kaj pa pravite ostali mojstri? Slab stik?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
To velja če poslušam radio ali pa igram igerce, pravzaprav vseeno kak zvok prihaja iz zvočnikov. Tudi preko računalnika so isti simptomi.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Jaz poznam enega privatnika, finomehanika ... Človek se res spozna, je pa malo ven iz MB (pred MS). Če imaš kak resnejši problem ali kaj takega, se po moje splača it k njemu.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Slab potenciometer lahko samo škrta in malo prekinja, če je res zvožen.
Po moje se njemu pojavi statika, ga useka in je spet dobro nekaj časa ...

Viper, ko bo naslednjič začel ružit, se ga probaj samo dotaknit na nekem kovinskem, prevodnem delu. Lahko da je samo zemlja.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.597
113
jaz sem dolgo vozil take stvari enemu tipu v novo vas. Stric obvlada! Na porlet. brigad zaviješ levo na kardeljevo, pa za bloki prva desno, potem pa 1. ali 2. levo. So take male ulice z hišami. Ene 200m naprej po ulici je na levi, ma tablo zunaj