Sedim v gostilni in ...

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
... pride do mene nek čupavi, pa reče: "Vidm, da nimaš kej za počet..preber si tole!" in mi izroči tale list. Krščen Matixek kam gre ta svet
hysterical-1.gif


Stran 1
Stran 2


Se opravičujem za crappy kvaliteto, slikano je namreč s telefonom.
 

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
Citat:
NX-potencialnega kolerika za volanom je pograbila jeza; "Mejduš žalost pa ta tovornjak pa komemoracija 4o na uro "---- in ojla po gasu do fula pol pa NX v total škarje prleti ; "Jouu za mišjo ***** pa b' naprau -trash -crash razstavo rezervnih delov... 3oo kosmatih tako avanturistično speedway štalo bo trejba nehat dejlat ."..... 5. minut hitreje je možno priti; a) v mrtvašnico,b) v bolnico,c) v zapor ,d) sodniku za prekrške, e) na avto odpad, f) k avto-kleparju . Že preden sedeš za volan je potrebno računati na možne posledice avanturistične speedway štale, da ne bo potem prepozno ,


hysterical-1.gif


ta tud ni slaba

Citat:
Dr. AX ,ki želi ostati anonimus in generalis ,je poročal: "Osvajal sem kelnerco ,čas ordinacije se prične ob 16. uri ob polni treznosti hrepenečega Homo Sapiens primerka. Ob 18. uri je moje alkholno stanje ustrezalo dispoziciji Neandertalca".... Ob 22. uri ko je dr.AX zaključil svojo ordinacijo -je svoje turbo-alko-remix stanje glede na šankoidno-ležečo pozicijo- primerjal z Astrolopitekom .... Po končanem experimentu je dr. AX ugotovil ,da je potrebno kelnerce osvajat v treznem stanju , ultimativno se je izrekel proti uživanju alkohola ,upati je da tokrat bolj odločno kot pred tremi leti . Ergo, alkohol omogoča evolutivno komparacijo in vice versa , alkohol stop!!!!!

alkoholno stanje je ustrezalo dispoziciji nendrtalca
grin1.gif


tu se zdi veliko bolj normalen
aplauz.gif