Se vetrobransko steklo da polirat

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska

Prva šipa na mojmu je kr lepo zdrgjena in to ravno na šoferjevi strani
jezen.gif
. Ne bi rad menjal šipe, ker je draga (ogrevana).
Se to da kje poštimat?
 

CSF

Pripravnik
2. dec 2007
94
0
6
Celje
Obišči stran
Če res ni kakšnih "globokih" prask se z poliranjem to da odpravit ,pa ne z navadnim polišem ampak z prav za to namenskim .
 
Nazadnje urejeno:

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Jah tudi na to sem pomislil, sam se izogibam takim prijemam.
Če ne bo drugače, bom tut v tej smeri razmišljal.
evil.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
kaj pa odpravljanje tisti h belih lis, a je to mozno al je šajba hin? zadnje steklo mi je nar obov ih noter potegnilo , verjetno vlaga. ko so lepljena stekla.
 

CSF

Pripravnik
2. dec 2007
94
0
6
Celje
Obišči stran
Citat:
Ma nivem kako globoko. A veš kje to delajo?

To si narediš sam ,ne rabiš nobene polirke samo temu namenjen poliš in mikrokrpo .

Drugače pa sem enkrat imel primer ,da mi je nekdo pripeljal avtomobil ki je imel vsa stekla poflekana s šprickitem in lakom ( šmirjakli
bonk.gif
), potrebnih je bilo več kot 2 uri da so se stekla povrnila v prvotno stanje .
 

kovcek

Pripravnik
21. avg 2007
72
0
6
MS
No, potem pa bi tudi jaz prosil za konkreten odgovor kakšen poliš in mikrokrpo rabiš za to in kje se to dobi, ter koliko približno to stane...
 

CSF

Pripravnik
2. dec 2007
94
0
6
Celje
Obišči stran
Za optimalen rezulta rabiš profi kit ki niti ni tako drag cca.100 Eur ker pa verjetno ne delaš to profi ti priporočam naslednji dve zadevi , Autoglym Auto Glass Polish ali pa Einszett Glass Polish v kombinaciji z mikro krpo ali še boljše z mašino za poliranje ( najbolše DA ) in gobico za poliranje ( groba in potem fina ) .
Z lahkoto boš odstranil sledi brisalcev ali kakšnih drugih napak na steklu ,vse kar pa je več kot mm pa zahteva profi kit .
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik CSF pravi:
Autoglym Auto Glass Polish ali pa Einszett Glass Polish v kombinaciji z mikro krpo ali še boljše z mašino za poliranje ( najbolše DA ) in gobico za poliranje ( groba in potem fina ) .

Mi lahko poves kje se lahko dobi nastete produkte (lahko tudi PM). Moje vetrobransko je staro ze dobrih 34 let, pa bi mu prijalo poliranje. Kamnov pa jasno ne mislim metat not v tak avto
cool-1.gif
 

CSF

Pripravnik
2. dec 2007
94
0
6
Celje
Obišči stran
Vse nastete produkte in ostale produkte za poliranje ( Megs ,Menzerna ,PB,3m ,Raceglaze .... )lahko dobiš pri meni ( ne nisem trgovina
smirk-1.gif
) , drugače pa sem ti poslal PM .