Se v Tivoli vrača košarka?

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Mal je kriza, k igrajo na 2eh frontah.
Prešvoh ekipa so, da bi si lahko privoščl da bi določeni mal počival. Pols e pa enim ne da pa se švercajo skoz tekmo.

Sicer malo off.......Denar je sveta vladar
smile-1.gif
Sigurno,bi kakšen kakovosten igralec spremenil situacijo. Slovenske ekipe so iz dneva v dan slabše.Krka in Laško sta igrala evroligo,vem pa da bi bilo nerealno pričakovati,da bi bila udeleženca lige večkrat.Se ja pa kakovost drastično zmanjšala....Nemogoče je držati finančni korak z Evropo......
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Če ma en Macijauskaks več plače k UO budget pol ti je vse jasn..

Samvseeno se mi ne zdi tolk slaba ekipa, sam eni so me čist razočaral: Dončič (zgleda dobr sam za vaške klube), Zupan (nej že neha enkat igrat mrzlo-toplo) Rizvič in Begič. Uni črnci pa itak, kako lahko play fali tablo ko je sam natrojki
bonk.gif




 
Nazadnje urejeno:

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
In glih zaradi dejstva, da imajo tolko slabši proračun, bi mogla celotna igra in igralci bazirati na obrambi. Tako je blio v vseh uspešnih letih, letos žal ne.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Itak, za borbenost in metanje po parketu ne rabiš talenta, samo trening in jaj..ca..
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Ma moral bi "parket zgrist", sami mladi neuveljavleni igralci. . . OK Dončiæa ne štejem (me je totalno razočaral s celotno sezono), ne pa da glumijo neke frajarje in samo gledajo kako jim skozi ušesa zakucavajo.
cry12bpy.gif
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Od Dončiča tudi ni bilo za pričakovati da bi lahko igral evroligo.Prestar-preslab.hmmm...škoda se mi zdi Rizviča,je..ejo ga osebne napake,neki tekm je prov lepo začel,ampak kaj ko si vedno nabere osebne.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik saiko pravi:
Baje da je Bečirovič odstopil....
uf-1.gif
Če je to res in najbrž je, je to najslabše, kar se je lahko zgodilo! Kje bodo sedaj našli drugega, boljšega trenerja?
bonk.gif
Ok, lahko je začasna in najbolj poceni rešitev, vendar če bo Olimpija hotela doseči kaj več, bo morala poiskati kakovostnejšega trenerja. In seveda igralce tudi, ampak to je že druga stvar!
P.S.: Bo sedaj tudi Helios menjal trenerja?
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Zakaj zaboga smo Slovenci takšni? Srce me boli, ko vidim da je vse več zakravatancev, ki nimajo nobene veze s športom pa upravljajo z športnimi institucijami. Sramota je, kar se dogaja.
uf-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Se zajebavate??? Pa Urlep lahko vod le žensko košarko.. (kar je tut počel z ježico).
Bravo zgleda da ne bosta z Rajglom le taroka skup igrala.

Memi pa.. Jah model itak ne more vodt resne ekipe, ni avtoritete. P. če mi je kolega reku, katerega je tut Memi treniral (mislm da v eni od mlajših državnih selekcij) da ga noben 5% ni j. ko je razlagal itd, pa so bli to mulčki 17-19 stari...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Opa Aco...
To bi blo pa super.
Samo če ne bo Urlep, bom res šokiran. Res dvomm da bo kdo drug, ker se prokl. k. že 3mesce menta z Rajglom..
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Se zajebavate??? Pa Urlep lahko vod le žensko košarko.. (kar je tut počel z ježico).
Bravo zgleda da ne bosta z Rajglom le taroka skup igrala.

Memi pa.. Jah model itak ne more vodt resne ekipe, ni avtoritete. P. če mi je kolega reku, katerega je tut Memi treniral (mislm da v eni od mlajših državnih selekcij) da ga noben 5% ni j. ko je razlagal itd, pa so bli to mulčki 17-19 stari...

kater letnik je tvoj kolega??

lp
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
hm dvomim da bi aco prišel.verejtno mu olimpja trenutno ne more zagotoviti kaj višje plače kot jo ima v zadru.uspeha z ekipo pa sploh ne.zadar ima trenutno 10 zaporednih zmag v NLB ligi.sicer pa tudi če pride, iz trenutnega kadra se da morda stisnit kakih 15% več vse ostalo so iluzije.malo denarja nič muzike gre v tem primeru.ne vem zakaj se ne dela na mladih fantih.toliko časa kot traja kriza olimpije je čisto dovolj da se ustvari ena ekipa z nekaj mladimi igralci ki bi dobivali redno priložnost,zakaj se mi zdi da se vsem ki so prestopili prag uprave olimpiji po domače povedano je.be
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik nepot pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Se zajebavate??? Pa Urlep lahko vod le žensko košarko.. (kar je tut počel z ježico).
Bravo zgleda da ne bosta z Rajglom le taroka skup igrala.

Memi pa.. Jah model itak ne more vodt resne ekipe, ni avtoritete. P. če mi je kolega reku, katerega je tut Memi treniral (mislm da v eni od mlajših državnih selekcij) da ga noben 5% ni j. ko je razlagal itd, pa so bli to mulčki 17-19 stari...

kater letnik je tvoj kolega??

lp

84, generacija slokar, lorbek (vsi smo bli sošolci)
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik shift pravi:
hm dvomim da bi aco prišel.verejtno mu olimpja trenutno ne more zagotoviti kaj višje plače kot jo ima v zadru.uspeha z ekipo pa sploh ne.zadar ima trenutno 10 zaporednih zmag v NLB ligi.sicer pa tudi če pride, iz trenutnega kadra se da morda stisnit kakih 15% več vse ostalo so iluzije.malo denarja nič muzike gre v tem primeru.ne vem zakaj se ne dela na mladih fantih.toliko časa kot traja kriza olimpije je čisto dovolj da se ustvari ena ekipa z nekaj mladimi igralci ki bi dobivali redno priložnost,zakaj se mi zdi da se vsem ki so prestopili prag uprave olimpiji po domače povedano je.be

Sej zato me še toliko bolj čudi kje našim bedastim novinarjem take ideje
smirk-1.gif


Zgleda da kokr kol bo Urlep dolžan denarja pr taroku, bodo pol kompenziral pr plači
hysterical-1.gif
Kolk je sposoben je itak dokazal z SLO ekipo..
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Če kdo rabi dve premium karte (sedi se ob igrišču mislim, da je 3 vrsta) za Žalgiris:Olimpija, ZS
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Citat:
Uporabnik nepot pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Se zajebavate??? Pa Urlep lahko vod le žensko košarko.. (kar je tut počel z ježico).
Bravo zgleda da ne bosta z Rajglom le taroka skup igrala.

Memi pa.. Jah model itak ne more vodt resne ekipe, ni avtoritete. P. če mi je kolega reku, katerega je tut Memi treniral (mislm da v eni od mlajših državnih selekcij) da ga noben 5% ni j. ko je razlagal itd, pa so bli to mulčki 17-19 stari...

kater letnik je tvoj kolega??

lp

84, generacija slokar, lorbek (vsi smo bli sošolci)


Mogoče se pa celo poznava
shocked-1.gif
.........Zaradi Slokarja ne igram več košarke