še Turki so se zbudili, mi pa spimo

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa niti slučajno ne gre za koga drugega, ne?
tongue-1.gif
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Sem v istanbulu od nedelje in je kr zanimivo. sam glede na odzive turkov, bi reku, da ce erdogan ne bo odstopu, se tole ne bo dobr koncalo...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Težka bo, vojsko so očitno počistili, še pomnite ko so kar nekaj generalov pozaprli, tako da vojska ni več branik kemala ataturka, no ja upam da se motim.
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
Lol ... zdej so se policaji že na bolniške postaje spravil ... (tiste ki pomagajo protestnikom)

http://www.ataturk.org/?p=609

+ zapirajo zdravnike :S

BM4KufbCEAEl-aR.jpg


BM3_K1hCcAA04o_.jpg


+ Tole je pa bilo kakšen teden nazaj, ko so na sodišču aretirali ene 50 odvetnikov, ki podpirajo proteste ... wtf

http://rt.com/news/turkish-police-lawyers-courthouse-534/

... in oni hočjo v EU ??? rajš naj se pridružijo kakšni fašistični uniji alpa kej podobnega.
 
Nazadnje urejeno:

lafarge

Pripravnik
12. jun 2013
569
0
16
who cares...
za tele talanje čvork, pa res ni treba paniko zaganat...

musliči so vajeni tega........
 

lafarge

Pripravnik
12. jun 2013
569
0
16
Čak dej povej komu je mar za tele muslimanske vije vaje... Tam po parku se valajo pa izivajo.... Iz tega mediji delajo neko dramo. U resnici pa nam dol visi če se na trepalnice mečejo....

vsen mi je za eno ali drugo stran, vsi so isti.
 

lafarge

Pripravnik
12. jun 2013
569
0
16
če teb dol visi, maš sam problem, ne govori v množini...
Problem turčinov pa je za nas res pomemben... tko kot Slovenski za turke...

še enkrat pretiravnje medijev, kot bi rekl da je naša vseslovenska vstaja bla ne vem kaj... Mal skrajnežev, brezposelnežev z partizanskimi čepcami in neki kvazi kulturnikov ki po 12 eurov plačujejo prispevke za zdravstveno varnost...

stil če se tam po turčiji mal oblasti špricajo huligane ni nobene tragedije oz državljanske vojne, razen če tisti park predstavlja Turčijo kot celoto.