Se policija boji viol in podobnih razgrajačev??

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Ksz

Vsi teli navijaci (pa ni vazen ali iz Mb ali pa od kje drugje) so pac trop divjakov, ki jim je ocitno edina zabava da nekaj/nekoga razbijejo. Sem bil na nesteto tekmah in kadarkoli je bila pizdarija so bile raznorazne grupe navijacev zraven. Pri nas bi morali to resit tako kot v Angliji pa bi bil mir.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Saj se ne rabiš spuščat v pretepe pa jih vseeno lahko dobiš kot je razvidno iz tega prispevka

nevem no .. ne bom reko da to ni res ... ampak v 10 letih odkar hodim ven, 90% po mbju, še 1x nisem mel problemov
wink-1.gif
največkrat je res ono .. da kdor išče pač najde slej al prej
 

janko1

Pripravnik
27. nov 2008
857
1
16
www.pohorski-abohi.com
V mb-ju jih lahko takoj skasiraš kak si malo preveč upaš če nisi štajerc!

Nisem pa še vido pretepa da nebi ble obe strani krivi za prepir in pretep!
Ena od ekip jih pač more skasirat , pol pa so najbol bogi pa nič krivi!
Tak je in tak bo ! Vsaj moje mišljenje je pač takšno da za vsak prepir sta kriva 2 !
 

janko1

Pripravnik
27. nov 2008
857
1
16
www.pohorski-abohi.com
Če bi pa nekdo od štajercev skasiral pa bi se 100% tu nekdo našo
pa pisal " cjoj tile žabari al pa čefurji pridejo u mb in nas napadajo ter pretepajo!"
Tako bi bilo zdaj so pač mariborčani krivi!
Pravijo pa da po dežju vedno posije sonce!
Tak da ne se preveč sekirat bratec bo do poroke ko novi ziher!
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
V življenju se nisem še NIKOLI stepel na ulici, prav tako se tudi brat še ni nikdar, ni pretepač, navijač, ne trenira nobenih borilnih veščin,..... Preprosto so šli po pločniku se pogovarjali, uni pa so se vsuli tam dol iz roba od lidla in talali batine, tak da ne mi o tem da morta vedno biti za pretep kriva dva.
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.961
113
Tudi to se zgodi, ja.
Pa ne sekirajte se, brat bo ok, oni cepci pa jih bodo ziher kdaj kje drugje fasali malo bolj, kot jih je brat....
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
ksz

zakaj ni danes povsod naslovov o violah? aja včeraj so bli pridni pa ni vredno omembe
wink-1.gif