SE P1 pretiho vodenje Garmin

Sali

SecretAgent
Osebje foruma
14. sep 2007
289
0
16
Na obrobju Goričkega
Imam problem, da je glasovno vodenje Garmin na P1 preveč tiho. Glasnost sem nastvavil na 100% v garminu in tudi zvočnik je na max. Ima še kdo enate težave?? V avtomobilu je zadeva neuporabna.
Hvala
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
Sicer ne vem kakšen avto imaš, ampak meni dela dobro. Probaj VSE.zvoke dat na max. Tudi od predvajalnika
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
Avto-hec-da ni mogoče preglasen v kabini. Poizkusi kot je zgoraj napisano. Preveri katero glasovno vodenje imaš naloženo, kolikor sem prebral je zadovoljiva samo zadnja verzija ostale so slabe. Za UIQ mislim da še ni novejše verzije Garmina, je samo za verzijo S60.
 
Nazadnje urejeno:

Sizif

Pripravnik
27. jan 2008
40
0
6
Po moje ima P1i dovolj glasno vodenje. Sam sem v avtu uporabljal že marsikaj, tako da sem kar izbirčen. Navigiranje na dlančniku HP iPAQ hx4700, ki ima sicer odličen zaslon, je bilo vsekakor pretiho, zato sem si nabavil Broditov naosilec z dodatnim zvočnikom, ki pa je škripal in cvilil, tako da ni rešil težave. Trenutno uporabljam HP iPAQ hx2790 in zvok je še kar. SonyEricsson P1i je vseeno malo glasnejši od njega, tako da večinoma uporabljam P1i. Če ga primerjam z ženinim Nuvi-jem 660, ki ga tudi občasno uporabljam, moram priznati, da je Nuvi še malo glasnejši, a ne toliko, da bi lahko rekel, da je P1i popolnoma neuporaban za navigacijo, kot trdiš ti.

Sem pa imel z njim pred časom podobne težave, kot jih imaš ti. Glasnost sem znotraj aplikacije (Garmin Mobile XT) dal na 100, tudi glasnost telefona naj bi bila maksimalna, pa sem telefon med navigacijo komaj slišal. Vse sem poskusil, pa ni in ni šlo.
bonk.gif
Ko sem že drugič reinstaliral Mobile XT, sem slučajno ugotovil, da sem imel glasnost za multimedijo nastavljeno na tiho. Nastaviš jo lahko na več načinov, na primer tako, da greš v glavnem Menuju pod "zabava", zatem "video" in izbereš kar SonyEricssonov "Demo Tour" - predstavitveni filmček za telefon. Glasnost si nastaviš tako, da med predvajanjem filma zavrtiš kolešček za glasnost na levi strani telefona.

Upam, da bo pomagalo. Meni je.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
tud pri meni je slovensko vodenje čist tiho ... pa imam vse ful na glas

drugih jezikov pa še nisem probal
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Na mojem P1i je zvok, potem ko sem povečal glasnost preko audi predvajalnika, čisto zadovoljiva. Ob normalni glasnosti radia ali običajnem pogovoru v kabini auta slišiš vse napotke brez težav.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Tako je, Klik na trikotnik v zgornjem levem vogalu -->glasnost --> večpredstavnostne datoteke --> daš na ful.
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
A ve kdo podoben trik za windows mobile dlančnike, ker je moj z slovenskim(angleško je dovolj glasno) vodenjem pretiho?
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Pa imaš pravo glasovno datoteko na GM XT za PPC, ker namreč tista datoteka, ki je na garmin.si za dlančnike, je za staro verzijo Que-ja. Na garminovi strani imaš pri programih GM XT tudi en support files, kjer so novejše datoteke in novejše glasovno vodenje, ki dela tako kot je treba.