Se kje v EU lahko kupi pištola brez težav ?

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Plinska ali pa signalna ni eno in isto.

sej ne mešam teh dveh, v mislih imam polavtomatsko pištolo na CO2 bombice in jeklene metke, kopijo glocka
smile-1.gif

Kje boš pa dobil jeklene metke?

Jaz sem jih naročil direkt iz VB, ker jih pri nas ni več. Vsaj jaz jih nisem našel.

Drugače pa "prava" plinska pištola nima na strani cevi odprtine kakor signalna, kamor gre del plina.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Lahko v kakšni državi EU stopiš v trgovino in kupiš novo pištolo brez razne papirnate navlake ?

Brez papirjev verjetno nikjer na svetu
wink-1.gif
V trgovini ne.

Po celi ameriki wall-mart, polek mleka in kruha v vozicku ti lahko nanovo pridobljeno špecerijo krasi prekrasen poaluminjasti
357. Imam celo svojo lastno sliko, gun večji od povprečno rastlega zajca, tisto da sprožiš, da nisi perajt, ti ramo vun vrže...
$499 brez wallmart kartice zvestobe. Če si le 18.
Torej v vrečko ti bodo zapakirali pištolo z močjo ročne bazooke, nebodo ti pa prodali nizkoalkoholnega 0,33 piva ker nisi 21...

Amerika,...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Lahko v kakšni državi EU stopiš v trgovino in kupiš novo pištolo brez razne papirnate navlake ?

Brez papirjev verjetno nikjer na svetu
wink-1.gif
V trgovini ne.

Po celi ameriki wall-mart, polek mleka in kruha v vozicku ti lahko nanovo pridobljeno špecerijo krasi prekrasen poaluminjasti
357. Imam celo svojo lastno sliko, gun večji od povprečno rastlega zajca, tisto da sprožiš, da nisi perajt, ti ramo vun vrže...
$499 brez wallmart kartice zvestobe. Če si le 18.
Torej v vrečko ti bodo zapakirali pištolo z močjo ročne bazooke, nebodo ti pa prodali nizkoalkoholnega 0,33 piva ker nisi 21...

Amerika,...

hysterical-1.gif


Pa me temu, da se to v omenjeni verigi prodaja.
Vsemu ostalemu, kar si nastričkal...

BTW Jest imam pa svojo lastno sliko iz mostu US letalonosilke.
Beat that!
cool-1.gif


(PS Walmart se piše samo z enim "l"-jem...
grims-1.gif
)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Kje boš pa dobil jeklene metke?

Jaz sem jih naročil direkt iz VB, ker jih pri nas ni več. Vsaj jaz jih nisem našel.

Drugače pa "prava" plinska pištola nima na strani cevi odprtine kakor signalna, kamor gre del plina.

z jeklenimi metki sem imel v mislih ravno tele 4,5mm
http://www.loribu.si/prod_images/dsc04533.jpg

drgač pa plinski glock 17 nima nima nobene odprtine na strani cevi, vsaj ne da bi jst vedel
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Te pa z pravo pihalko z prave razdalje na pravo mesto tut ubijem
malcomxnovice.jpg

Sej vem da je ful neprimerno ne, samo kak je človek malo na svoje igralske sposobnosti ponosen;

Jaz pa se 4je uporabniki z tega foruma (nebom o imenih, se bodo ze sami javli če), smo kot zavedni slovenci
sli med žurko v hiši, na pir. Pridemo do oštarije, malkom naroči 5 hajnikenov pa 5 viljamovk. Nisn zaj ziher al smo
dobli al ne, oz. če smo spili, ko so že začeli neki pogledi... In pol smo nekak sklenli da gremo.... In seveda ker je njih blo 89
nas pa 5 so bli pogumni, in en celo malkoma zacne potiskat, kar v osnovi ni ravno recept za dober večer... In ker sem
videl da bomo tepeni da stat nebomo mogli sem se politično odločil za umik. Pol pa je malkom šel do koče, zakurblal svoj avto in SAM nazaj, stem da sem si pomagal z pripomočkom ki je v osnovi manj nevaren od doma narete frače.
In sreča, modeli vsi na kupu (15 komadov) pred kafano razglablajo kak so štajerci leteli, naletim jaz noter med njih z avtom kr,
da so skakali ko žogice. Stopim ven, pa eden; "Puglejga klošarčka k je nazaj pršu po batine!" Stopijo do mene,
zaj pa mu tak z enega metra nastavim na čelo; "Ja kaj je žabica a bote regali malo ko ste rasfukali štajerčka ane"
Pol so pa začeli med avti skakat pičkice, ker jim je 20 letnik naredo štalo na parkingu, še zdaj bi dal enega jurčka,
za sliko obraza modela ki je ves ponosen stopo pred mene pol pa začutil kak je mrzla moja airsoft pišštola za 50€...

Seveda na mojo srečo na parking navije kareta pa so me že vklenli.

Pa da vam je videt jezo modelov ko so zvedli da je bla igrača.

Kak sem pa pol se v avto zakleno pa leto ko je policija spokala, pa je spet duga zgodba...

Tako da ni point v moči, nasilnosti, karkoli, samo zadevo je trreba predstavit na pravi način...

Je pa oglas tak smešen, da se je foter uscal od smeha...

Nerabis met 89 kolegov in mišic, samo pravo idejo pa jih sam rasfukaš...
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Lahko v kakšni državi EU stopiš v trgovino in kupiš novo pištolo brez razne papirnate navlake ?

Brez papirjev verjetno nikjer na svetu
wink-1.gif
V trgovini ne.

Po celi ameriki wall-mart, polek mleka in kruha v vozicku ti lahko nanovo pridobljeno špecerijo krasi prekrasen poaluminjasti
357. Imam celo svojo lastno sliko, gun večji od povprečno rastlega zajca, tisto da sprožiš, da nisi perajt, ti ramo vun vrže...
$499 brez wallmart kartice zvestobe. Če si le 18.
Torej v vrečko ti bodo zapakirali pištolo z močjo ročne bazooke, nebodo ti pa prodali nizkoalkoholnega 0,33 piva ker nisi 21...

Amerika,...

hysterical-1.gif


Pa me temu, da se to v omenjeni verigi prodaja.
Vsemu ostalemu, kar si nastričkal...

BTW Jest imam pa svojo lastno sliko iz mostu US letalonosilke.
Beat that!
cool-1.gif


(PS Walmart se piše samo z enim "l"-jem...
grims-1.gif
)

Kaj dobim za dokaz?
confused-1.gif
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Aha, napijem se ga, ratam žešæi in grozim random folku (s "pištolo"). Kdo že to ponavadi počne?
17758-icon_confused.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Te pa z pravo pihalko z prave razdalje na pravo mesto tut ubijem
malcomxnovice.jpg

Sej vem da je ful neprimerno ne, samo kak je človek malo na svoje igralske sposobnosti ponosen;

Jaz pa se 4je uporabniki z tega foruma (nebom o imenih, se bodo ze sami javli če), smo kot zavedni slovenci
sli med žurko v hiši, na pir. Pridemo do oštarije, malkom naroči 5 hajnikenov pa 5 viljamovk. Nisn zaj ziher al smo
dobli al ne, oz. če smo spili, ko so že začeli neki pogledi... In pol smo nekak sklenli da gremo.... In seveda ker je njih blo 89
nas pa 5 so bli pogumni, in en celo malkoma zacne potiskat, kar v osnovi ni ravno recept za dober večer... In ker sem
videl da bomo tepeni da stat nebomo mogli sem se politično odločil za umik. Pol pa je malkom šel do koče, zakurblal svoj avto in SAM nazaj, stem da sem si pomagal z pripomočkom ki je v osnovi manj nevaren od doma narete frače.
In sreča, modeli vsi na kupu (15 komadov) pred kafano razglablajo kak so štajerci leteli, naletim jaz noter med njih z avtom kr,
da so skakali ko žogice. Stopim ven, pa eden; "Puglejga klošarčka k je nazaj pršu po batine!" Stopijo do mene,
zaj pa mu tak z enega metra nastavim na čelo; "Ja kaj je žabica a bote regali malo ko ste rasfukali štajerčka ane"
Pol so pa začeli med avti skakat pičkice, ker jim je 20 letnik naredo štalo na parkingu, še zdaj bi dal enega jurčka,
za sliko obraza modela ki je ves ponosen stopo pred mene pol pa začutil kak je mrzla moja airsoft pišštola za 50€...

Seveda na mojo srečo na parking navije kareta pa so me že vklenli.

Pa da vam je videt jezo modelov ko so zvedli da je bla igrača.

Kak sem pa pol se v avto zakleno pa leto ko je policija spokala, pa je spet duga zgodba...

Tako da ni point v moči, nasilnosti, karkoli, samo zadevo je trreba predstavit na pravi način...

Je pa oglas tak smešen, da se je foter uscal od smeha...

Nerabis met 89 kolegov in mišic, samo pravo idejo pa jih sam rasfukaš...

hysterical-1.gif
stari, to mi bo vedno žal, da me ni bilo zraven, vem katera oštarija je to pa tudi nekaj "kerlcov", ki šankirajo tam poznam na videz. Dobro si jih.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Aha, napijem se ga, ratam žešæi in grozim random folku (s "pištolo"). Kdo že to ponavadi počne?
17758-icon_confused.gif

Ti bi moral videt, kako so tile naši lokalci "prijazni" do neznanih obrazov. Tudi če jih čisto ignoriraš in se delaš, kot da jih ni se ti oglašajo, kot živina izza kakekga separeja, seveda morajo biti najmanj 4je.
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Hehe, svaka čast. Čeprav je vprašanje, kdo je bolj okoli... Tisti ''frajerji'' kateri so v skupini hrabri ali tisti, kateri gre s pištolo nazaj.
Tole je za posnet.
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
V tistem primeru jih je meni na videz bla polna gostilna, po grobem rečeno vsaj 15, bli so pa zgleda na piru po fuzbalu ki se je malo zavleklo, in pol seveda ful polni samih sebe... Jim pa ni potegnilo da če nekdo sam naleti nazaj med njih po incidentu, da tukaj
nekaj nebo vredu... Ful pogumno, celi fuzbal tim vsi po 35let nažgani se spravijo na 5 dvajsetletnikov, ki so prišli v miru na pir...
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Zanimivo bi bilo, ko bi eden od njih v samoobrambi potegnil pravo...
me zanima kako bi se potem njegov foter smejal.....
no le da se je izšlo samo s položnco
wink-1.gif


PS mal me tole še daje ker ne vem kaj kliknt,
pozdrav.gif
da odgovoriš pravemu
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Joža pa Franca ko prideta s fuzbala na 8 pirov nimata pištole zraven pa makar sta člana lovske družine.

Kare se pa tiče dati odgovor pravemu, pa probaj z temi tremi besedami na desni strani ekrana v višini avatarja, ali kako,...