Se je izgubila poanta gumba Spam?

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Meni se že zdi tako. Tudi za dokaj normalne poste se drugače mislečim stisne gumb Spam in se ga eliminira (poglejte teme v spam kotičku in politiki). Naj raje moderatorji opravijo svoje delo, ker sem se že naveličal klikati na ikono Natisni.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.725
113
blizu močvirne prestolnice
467716-post_slo.gif
hec je da eden od moderatorjev trenutno zelo veselo pritiska klicaje!
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Jaz kar precej (vsebinsko) spamam. Pa upam, da to ni vse, kar počnem tu gor
grin1.gif
Kot tak, se še nisem razburjal (al' pa jokcal), če mi je kdo brisal (ali označil za spam) spamerski komentar.
Za spremembo na bolje, bi se vsekakor brigal zase. Ker pa je v skrajnih primerih, "briganje zase" ena zelo hinavska kvaliteta, bom tvoj nasvet ignoriral
evil.gif


ON:
Ni poanta v poanti gumba Spam. Poanta je v standardu foruma ali določenih podforumov. Praviloma bi problem rešil tako, da bi nehal zahajati v podforume z nizkim standardom oz. kulturo dialoga.
Moderatorji pa se gredo permisivno vzgojo na najhujši možen način.
smirk-1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.725
113
blizu močvirne prestolnice
Tudi jaz se nisem jokcal, sem pa že opozoril moderatorje, če so mi taki kot si ti dali spam, kljub temu da ni bil spam! Poanta je v tem, da lahko gofljaš v tri krasne, toda vseeno imam tudi jaz pravico do besede, seveda, pa razni ljubitelji halidov tega ne razumejo!
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Kaj je zdaj problem? Da uporabniki gumb Spam pritiskamo ali da ga ne? To, da se za spam označi prvi komentar je neprimerno. Rešitev je tehnično enostavna.
Lahko pa je šlo v tvojem primeru zgolj za vrsto humorja, ki ga nisi razumel, ker se je zgodil tebi. Torej, naslov teme je SPAM in potem ta tema konča kot spam. Kako ironično.
Pa nehaj jokat, ker se te živ bog ne usmili
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
KSZ

Poanta se ni izgubila ker je nikoli ni bilo. Dat gumb in potem to izvest da lahko xx cifra uporabnikov doseže izbris je preko meje bebavosti kajti če nekdo odpre temo o ravnosti zemlje in se zbere dovolj somišljenikov in nekdo napiše da je Zemlja pa okrogla lahko enoblokovski uporabniki z lahka dosežejo izbris posta in to se tudi dogaja.

Sicer pa je namen gumba in kakšen je želja za tem tako lepo napisal in podal Popotnik ke je napisal:

V čveku si jih med sabo talate, kot po tekočem traku, moderatorji tam ne rabijo nič klikat

Eh ja ni treba moderirat se samo poštima samo kritično maso rabiš
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če zlorabljaš tipko spam, se ti avtomatsko brišejo točke kredibilnosti in to je ena varovalka.
Ko prideš do 0, ne moreš več označit nečesa za spam.

Če moderator ugotovi, da je nekaj kar ni spam označeno za spam, lahko spam umakne, zato pa je zraven gumba spam še gumb opozori moderatorja.
Nekateri res zlorabljajo gumb spam, ampak moderator določenega podforuma pa tudi ne more biti 24ur za Pc in spremljat vsaki post, ki ga kdo napiše in zato se je naredilo gumb spam, da lahko uporabniki, ki so aktivni v neki temi, sami označijo nek post, ki krši pravila foruma ali je zašel od prvotne teme kot spam.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.725
113
blizu močvirne prestolnice
Čestitam ti za RD, kar se tiče spama imaš lahko slabo vest, si bil eden od akterjev pritiskanja na klicaje, ker vam niso bili všeč pogledi na MB vstajo!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Hvala za voščilo
nahrung002.gif


Za spam gumb pa nimam slabe vesti, ker sem v omenjeni temi kliknil na njega le 2x in še to zaradi tega, ker sta dva posta kršila pravila foruma.
Vsak ima svoje mnenje in to spoštujem, spoštujem pa tudi pravila foruma.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.725
113
blizu močvirne prestolnice
No no, tam se je močno pretiravalo, izgubil sem 20 toč kredibilnosti, pa jih ne bi smel, vsaj ne toliko.

Kar se tiče RD, lepo praznuj še naprej, pa vesel sem, da so ti pošlihtali kabelsko!
nahrung002.gif
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če zlorabljaš tipko spam, se ti avtomatsko brišejo točke kredibilnosti in to je ena varovalka.
Ko prideš do 0, ne moreš več označit nečesa za spam.

Če moderator ugotovi, da je nekaj kar ni spam označeno za spam, lahko spam umakne, zato pa je zraven gumba spam še gumb opozori moderatorja.
Nekateri res zlorabljajo gumb spam, ampak moderator določenega podforuma pa tudi ne more biti 24ur za Pc in spremljat vsaki post, ki ga kdo napiše in zato se je naredilo gumb spam, da lahko uporabniki, ki so aktivni v neki temi, sami označijo nek post, ki krši pravila foruma ali je zašel od prvotne teme kot spam.

To da mod ne more biti 24 ur za kompom je jasno. To da se pa gumb spam in glasovnje uporablja v okviru pravil pa žal ne. Je 8888 kar dobro temo najdel. Videl sem celo post kjer se je spodbujalo, da se drugače mislečim pritiska gum spam in je post obstal.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Citat:
Uporabnik legionar pravi:
Videl sem celo post kjer se je spodbujalo, da se drugače mislečim pritiska gum spam in je post obstal.
Če imaš to v mislih tisti poziv na radiranje sintiča, je bil dejansko čisto na mestu. Njegove fobije s policaji so neberljive
uf-1.gif
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik legionar pravi:
Videl sem celo post kjer se je spodbujalo, da se drugače mislečim pritiska gum spam in je post obstal.
Če imaš to v mislih tisti poziv na radiranje sintiča, je bil dejansko čisto na mestu. Njegove fobije s policaji so neberljive
uf-1.gif

Ne ne govorim o Sintiču njega je res težko brat. Govorim o postih kjer se spodbuja pritiskanje gumba spam postov drugih uporabnikov, ki so drugače misleči.