Še ena zgodba o spizdenem biciklu

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.684
6.248
113
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
A že imate za interne potrebe možnost iskanja avtomobilov po delni tablici? 2 leti nazaj se mi je nekdo zaletel na parkirišču in sp+zdil, nekdo si je pa zapisal del tablice, npr: (LJ-?4-2?5), pa so policaji rekli, da ne morejo poiskati. Sem preveril še pri enem znancu policistu in mi je to potrdil, jaz pa samo
13.gif
To obstaja ze stalno. Res pa je da ni v sklopu evidenc, do katerih ima dostop povprecen policist. Ce rabis kaj takega poklices v oddelek ki se ukvarja s takimi obdelavami (GPU), poves delne podatke tablice in ti oni posljejo excel tabelo moznih zadetkov.

Vsak lahko poklice in bo dobil.
 

Maurioniss

Pripravnik
14. okt 2007
182
0
16
Citat:
Uporabnik matt pravi:
Peter, cestitke za hitro zgrabitev priloznosti.

Registracija domene, postavitev Joomla okvirja in osnovne funkcinalnosti v parih urah. Svaka cast
smile-1.gif
.

Zdej samo zakljucit projekt, zagotoviti kredibilnost podatkov in si v biznisu. Pa glej, da ne postane še ena izmed mnogih elektronskih smeti na netu !

Pozdrav na štajersko in obilo uspeha.

LPM;


TI si me pa celega preveril:)

Upam da bo stran zaživela in da se kakšno kolo res najde, ter da mi vsaj povrne stroške domene:)

Vse, ki so pa jim ukradli kolo pa naprošam, da jih vpišejo v "register": http://www.ukradenakolesa.com, da se malo dopolni.

Lep pozdrav