(Še ena poceni) športna kamera

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Ta tema še živi?
smile-1.gif


Prišel je nov model, SJ4000. V bistvu nič pretresljivo novega (razen širšega kota in boljše leče), tudi cena je praktično enaka - linki za nakup so pod youtube videom - so pa priloženi dodatki bojda kvalitetnejši. Zaradi "zanimive nove" oblike so uporabni tudi nekateri dodatki tiste bolj znane kamere
smile-1.gif
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.710
77
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms

rister

Zelenc'
11. maj 2015
3
0
1
Jaz sem kupil športno kamero SJ4000 SUPER ZADEVA!
smile-1.gif
v slo. trgovini www.ibuy-electronics.com imajo isto ceno kot druge večje online trgovine, sploh pa je super zaradi garancije in pa hitre dostave.
 
Nazadnje uredil moderator:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Zanimivo, da še nihče ni omenil kamer Flip.
Fenomenalna slika, zelo lepe-realne barve, malce (ne preveč!) širokokoten objektiv, korekcija avtomatske blend se pri premikih iz temnejšega ne svetlejše praktično ne vidi (ni hitrega preskoka v svetlobi posnetka).
Notranji spomin(8 Gb), snema 1.45 ure. Kuri polnilne akumulatorje (2 x 1.2 V).

Imam dve. Drugo, ki je hd, sem kupil na e-bay.de od Nemca, brez praske, z ohišjem za pod vodo do 15m za kakih 60 evrov in to s poštnino.
Hebiga, treba je kupit in sprobat. In biti cele dneve na spletu.

Mene druge ne prepričajo, še najmanj go pro...
Sicer pa vemo: Vsak cigan svojega konja hvali...

Če kdo želi, bom kaj uploadal...
 
Nazadnje urejeno:

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Prišla je alternativa Mobiusu oz bolje rečeno - klon: RunCam-HD

Obetavni začetki, malo jih še podpora matra (zmeden GUI za setup) itd.

Neposredna primerjava: bolj žive barve, boljša vidljivost v slabši svetlobi, malenkost manj ostra (baje je nova 2.8 leča boljša), bolj grobi prehodi "s teme na svetlobo" in pa slabša latency (pomembno za FPV letalce RC modelov).

RunCam - 50€, Mobius - 60€ ... če ti na carini skozi prste pogledajo
smile-1.gif