Samsung s20

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
Delno tudi zaradi patentov, ki se v ZDA ne smejo prodajat, če se ne motim.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Logično da ne. Bolj me zanima ali bo v tem primeru Samsung še naprej uporabljal SD v teh trgih, kot jih sedaj? :D

Načeloma ja, saj je tak "standard" že več let. Edino v Koreji bo spet Exynos, ker letos so dali SD, zaradi pritiskov Korejcev. V ZDA bo sigurno SD, isto velja za KIT, drugod pa Exynos.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Jaz jo čakam. Telefon sem dobil v 1 dnevu. Za uro pa je samo recimo 10dni za čakati, da odgovorijo, da je prijava ok. Je pa res, da sem prijavo izpolnil ta teden tako, da zdaj čakam.
Ko sem spomladi naročil S20+ sem na slušalke čakal mislim, da skoraj 2 meseca. Sem jih vmes še malo pobaral kdaj mislijo priti. Je pa res, da je takrat bil ravno lock down bolj kot ne povsod naokoli. :)
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-901
83
Ne, kar dosti EU:
SM-G980F — Galaxy S20

1607105828801.png
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Tudi pri meni (S20) našlo posodobitev, ko sem ročno preveril za posodobitve ;)

Kaj mogoče ve kdo, če S20 omogoča bližnjico (ikono, ki bi jo dal na domač zaslon), ki bi omogočala vklop svetilke? Vem, da to omogoča tudi stranska vrstica, ampak bi raje imel ikono na namizju.. Nevem, zakaj to android sam po sebi ne omogoča (da bi imel možnost prenest ikone iz zgornje obvestilne plošče direkt na namizje)...
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Schime , kak to misliš? Ni aplikacije za svetilko... Lahko mogoče napišeš bolj podrobno? Med pripomočki pa tudi nič kaj takega ne najdem...
 

lubejx

Pripravnik
14. avg 2020
30
4
8
Tudi pri meni (S20) našlo posodobitev, ko sem ročno preveril za posodobitve ;)

Kaj mogoče ve kdo, če S20 omogoča bližnjico (ikono, ki bi jo dal na domač zaslon), ki bi omogočala vklop svetilke? Vem, da to omogoča tudi stranska vrstica, ampak bi raje imel ikono na namizju.. Nevem, zakaj to android sam po sebi ne omogoča (da bi imel možnost prenest ikone iz zgornje obvestilne plošče direkt na namizje)...
Ikone nemoreš naredit ker sama svetilka ni ravno aplikacija. Lahko pa narediš tisti shortcut na lock screenu ki je v osnovi za klice in kamero.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Jaz imam aplikaciju Svetilka. Potem na začetnem zaslonom z daljšim pritiskom prideš na urejanje začetnega zaslona in izbereš pripomočke.
Med pripomočki je možnost bližnjice za app Svetilka. ki generira bližnjico na začetnem zaslonu. Potem s pritiskom na bližnjico vklopiš/ugasneš svetilko.
Lahko si urediš tudi povezavo na zaklenjen zaslon.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Tukaj imaš predstavljeno. To so widgets (po naše pripomočki). Ko naložiš app Svetilka imaš notri možnosti izbire te aplikacije in jo lahko dodaš na začetni zalon. Lahko pa tudi na zaklenjen zaslon.

 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Ja ja, nisem vedel, da imaš dodatno nameščeno aplikacijo "Svetilka".. ;)

No, to sem vprašal, ker bi imel več tistih bližnjic iz vrha kot ikone na namizju... Prej sem imel nameščeno "Powerful control" aplikacijo, s katero si lahko naredil takšen widget:

Screenshot_20201210-114806_One UI Home.jpg


No, in na S20 mi ne prižge lučke, ker je stara aplikacija in nima več podpore...

Na te bližnjice (wifi, 4G, BT, glas in lučka) sem bil zelo navajen (jih prst najde še sam :)) in mi pridejo prav večkrat, zato jih imam kar na namizju... 4G že nekaj časa ne deluje (restrikcije android 9.0 (al nekaj takega)), na S20 pa tudi lučka več ne deluje...

Obstaja kaj podobnega za android 11?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Schime