samsung galaxy s21

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Kar umirjeno...
Kabel je priložen že v škatli tako da kabel bo sigurno original
Talo je, uporabljaj kabel, ki si ga dobil ob nakupu telefona. Bolj je problem, če potrebuješ polnjenje še kje drugje, recimo v službi, potem potrebuješ dva polnilca in kabla ali pač tega nosit sabo.
 
Nazadnje urejeno:

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Kaj ti ni jasno?
Če ne razumeš, da če ni pravilen kabel, da polnenje ne bo delovalo pravilno potem ti jaz ne morem bolj razumljivo povedat-napisat.
Pribasal si se v temo z nekimi nerazumnimi komentarji, ne znaš enega stavka pravilno napisat sorry lepo sem te vprašal, da te ne razumem potem pa si se začel napihovat, pa še vedno nisi povedal nič koristnega na vprašanje, ki ga je zastavil impre. Če se že oglaša potem vsaj napiši kaj koristnega, ne pa da samo nabijaš nekaj v prazno. Vsi bomo veseli tvoje razsvetlitve, da se od tebe kaj naučimo.
Kupljeno že več kablov (in polnilcev) preko alija ali ebaya kateri so se oglaševali kot original-genuine in ni delovalo izredno hitro polnenje-super fast charging, temveč le hitro polnenje-fast charging oziroma, če meriš preko kakšne aplikacije kot je recimo ampere potem šele vidiš kakšne so razlike v polnenju z različnimi kabli (isti polnilec) ali tudi z enakimi polnilci (vsaj na zunaj po označbah) in koliko dejansko dajo ven.

A bo šlo?
Res si še enkrat glupiral. Če kabel ni pravi ne more naprave filat nepravilno nikoli. Ti res ne daš dopovedat kaj sem mislil. Fila vseeno samo v zmanjšanem obsegu. Bravo zate.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Evo. Mene zanima, kaj pridobim, če namesto Galaxy S 10 kupim
samsung galaxy s21?

Hvala za info.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
No da povem izkušnjo glede tega polnilca...
Danes prejel polnilec in ob priklopu polni samo od 250-350mA... Kabel je original iz original škatle. Prej ga nisem niti uporabljal od nakupa - 1leto...
Mi pa prosim nekdo pove ali vam original kabel lepo sede v rezo za polnenje na telefonu do konca - da se plastika na kablu in ohišje telefona stikata? Ker meni ne... Ker če se drugim lepo poklapa potem je fejk kabel:confused:
Hvala.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
No da povem izkušnjo glede tega polnilca...
Danes prejel polnilec in ob priklopu polni samo od 250-350mA... Kabel je original iz original škatle. Prej ga nisem niti uporabljal od nakupa - 1leto...
Mi pa prosim nekdo pove ali vam original kabel lepo sede v rezo za polnenje na telefonu do konca - da se plastika na kablu in ohišje telefona stikata? Ker meni ne... Ker če se drugim lepo poklapa potem je fejk kabel:confused:
Hvala.
Probal na starem telefonu (xiaomi) in deluje pa normalno kolikor ta telefon pač vleče (1700-1800mA)...
Ne razumem nič več...
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.175
1.175
113
Mogoče malo neumestno vprašanje glede tega brezžičnega polnjenja.
Kupil sem enga kitajca za polnit, pa sem kak mesec na to polnil svoj Note9 star cca 1 leto. Sem nehal na to polnit, ker sem opazil, da mi baterija zdrži precej manj od takrat. Tudi sedaj na normalno polnjenje je slabše.
A je možno da to čudo zjebe kapaciteto baterije?
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Probal na starem telefonu (xiaomi) in deluje pa normalno kolikor ta telefon pač vleče (1700-1800mA)...
Ne razumem nič več...
Čudno, da se Leon2007 ne oglasi glede na to, da je tako pameten in vse ve.
On se oglasi potem, ko je treba koga podjebavat.
Ti driska-AvtoFun and compani pa tud, če imaš kaj za povedat povej in pomagaj ne pa da se samo preko ZS nekaj bašeš zraven. Upam da boste tudi potem, ko bodo imeli probleme tako glasni. Smajlije je najlaže talat:kiss:

Kabel oziroma "vtikač" ne sede do konca v ohišje je slab milimeter lufta.
Meni original Note10+ (TA800) polnilec polni tam 2200 takoj na začetku potem se umiri na tam 1800-1500 odvisno od napolnjenosti baterije, ker na koncu avtomatsko zmanjšuje.
TA-845 pa tam od 2600 pa tud potem 1800 do 1500mA.
Zelo malo verjamem, da bi bil original kabel, ki si ga dobil zraven telefona defekten, možno pa je vse.
Če imaš možnost bi bilo najboljše, da preizkusiš še z kakšnim drugim polnilcem in kablom, če ima kdo od kolegov, sodelavcev... kakšen original polnilec in kabel, da boš lahko primerjal v čem je problem ali v polnilcu ali kablu ali v telefonu, lahko tudi nastavitve kot je zgoraj omenil matej1990.
Meni, če tudi izklopim izredno hitro polnjenje polni tam 1500mA prav tako, če izklopim hitro polnjenje je bilo tam 1400-1200mA. Res pa sem imel napolnjeno že tam 97% tako da ne vem, če ni začelo že avtomatsko zmanjševat.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
V nastavitvah je vse omogočeno. Tako da to ni...
Zanimivo je da s starim 18W polnilcem polni 1700+mA s tem pa okoli 300mA. Probal pri 50% baterije tako da bi moralo bistevno več. Zato mi ni nič jasno...
Bom probal tudi z drugim original polnilcem od S20 kateri je bil priložen telefonu, potem bom pa videl. Samo žal verjetno šele konec tedna.
Pisal sem tudi na RAM2 in čakam odgovor.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Da ne odpiram nove teme, imam s20, že izven garancije, težave z baterijo, ko pade pod 30% začne konstantno resetiranje, dokler ga ne dam spet polnit. Sem ga že tovarniško po nastavil, pa počne isto, včasih mu uspe priti do 10%, potem pa stara zgodba. Zgleda da je baterija fuč,, oz., še vaši predlogi?
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Hodi to pa kar z zamikom vidim... Jaz imam 4.1 že 10 dni pa niti nisem bil med prvimi.