Samsung Galaxy S1 in S2 GPS lock

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Verjamem, a imam telefon šele en mesec, pa te stvari šele odkrivam.

P.S.: Je zadosti, da imam obkljukano "Use wireless networks" ali je potrebno imeti tudi vključen Wi-Fi?
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
"Wireless networks" vkljucuje wi-fi, mobilni internet ter triangulacijo z GSM omrezjem, karkoli je pac aktivno. Dajte cimmanj stvari izklapljat, pa bo marsikaj delalo.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
ksz:
Pravzaprav mi še vedno ni čisto jasno. Kot sem napisal, načeloma nimam težav in fix najde večinoma hitro in GPS je natančen.
Edino, če ga štartam v tujini, kdaj nikakor ne uspe povezat. Doslej sem to povezoval s tem, da je data roaming izključen. A glej hudiča, če grem na plano in prižgem Airplane mode (torej ni data povezave), se GPS vseeno poveže.
Ni mi jasno.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Jaz sem si potegnil dol GPS status&toolbox z marketa, poveže v 3 sekunde. Lahko izbrišeš podatke za nazaj (clear), lahko zdownloadaš...nekaj ne spomnim se...da ti lokacijo da al nekaj takega, skratka zalaufam to, poveže v 3sek, ugasnem, zalaufam iGo in to je to. Samo ne ugašaj GPSa vmes, važen je pač lock. Moram pa še sprobat v tujini, upam da funkcijoniše.
 

dore1962

Zelenc'
13. sep 2011
10
0
1
KK
Sygic Aura mi kot navigacija deluje v redu, vodi točno do hišne številke, pri nadmorski višini pa laže za 40-50m. Se da to kako ponastaviti?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
to vsi taki gps-i (telefon, fotič...) za približno tolk lažejo. Ni težava v programu. Ok lahk bi programer se potrudil pa bi program sam odštel neko vrednost, za boljši občutek uporabnika:)
Pač veš, da moreš 50m odštet in je to to:)