Samssung 5 vs. 3 vs Nokia E5

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.375
5.890
113
pri taščici
Kaj i vzeli med tem?
Vem da nokia nima TS,
5 vidim da nima možnosti zuanjega modema (odpade srfanje preko laptopa, kajne?)
5 nima pregledovalnika office datotek

koliko me stane samsung navigacija (podatki, predvsem po tujini(zelo redko) , po sloveniji se znajdem klasično)
Nokia baje to preko OVija šiba for free.
do sedaj nisem imel niti symbiana niti androida tako da bo oboje new
Med netom bom anjbolj uporabljal gmail in alter. Kaj bo bolje za tipkat odgovore?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Samsung 5 in 3? Kaj sta to za ena modela???

Za net je priporočljivo met čimvečji zaslon in seveda kapacitivni zaslon, če je telefon z zaslonom na dotik.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.573
2.422
113
jst sem gledal galaxy 3, je malo boljša verzija od 5-ke. http://www.gsmarena.com/samsung_i5800_galaxy_3-3395.php

Prihodnost zgleda, da gre proti androidu.

Navigacija je igo, ki se je da sneti. Balkan je enako podprt kot adriaroute z topmap. Tujina je pa približno isto.

Če pogledaš ovi maps, so v beogradu samo glavne ulice narisane, tudi po bosni se mi zdi.

Ovi tudi ne rabi, nobenih impulzov, samo izključit moraš A-GPS. (par minut več rabi, da dobi pozicijo tvojo)

Touch screen se tudi da navadit, par dni si bolj mutav potem pa gre :p (tudi če imaš iphone
evil.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.573
2.422
113
Taprav alterjevec itak Galaxy S kupi.
evil.gif


Boljše paše zraven novega BMW-ja :p
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.375
5.890
113
pri taščici
Se opravičujem za izpuščeno besedo galaxy
Za S sem prekratek,- beri gorenc, enako za bavarca
tudi jaz sem jih primerjal na mobitelu....in sedaj me žuli kaj od tega.....
pri TS bo najbrž manj sprehajanja po zaslonu, kako pa se obnese tipkanje (vem kako se obnese na sorodnikovi E63)
nekaj dni sem imel nekoč HP Ipaq, tako da tudi TS so mi nekoli znani....

Če dobiš v gmailu .doc prilogo jo lahko vidiš preko gmaila, ali moraš imeti doc pregledovalnik?
ker vem da pixli niso vse,, kake slike delajo fotkiči, Nokia 5MP,ostala 2 oziroma 3. Nič me ne nuca slaba slika (v slabi svetlobi) v 5MP. RAje imam dobro sliko v 1MP.
 
Nazadnje urejeno:

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Kaj pa malo rabljen Samsung Galacy i5700 Spica iz bolhe? Dobiš za cca. 110€ recimo kakšen mesec, dva rabljenega. Po moje je boljši kot oba zgoraj omenjena Samsunga. Tudi en kup možnosti za dodelave imaš, recimo multotouch, WiFi tethering (to je pomoje namesto modema - bo kdo drug povedal ali pa malo pogooglaj). Edino fotkič je 3.2 mpix brez flasha.
Za tipkanje se mi zdi še najboljše Swype na androidu - je pa verjetno fizična qwerty tipkovnica še vedno boljša zadeva, če veliko tipkaš.
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Kaj pa Galaxy 3 vs. Wildfire? Kateri v praksi dela boljše fotke, video posnetke in ima vzdržljivejšo baterijo? V drugih lastnostih sta si verjetno kar podobna.

Je pri Mobitelu do konca Novembra v planu kakšen pametni telefon, podobne velikosti in do 200€ v splošni akciji?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.573
2.422
113
Noben od teh dveh, ker je resolucija od obeh v kurcu.

Gratia ta mesec prihaja, samo bo 300+ v prosti prodaji.

Boljša je bila Spica od "naslednika" galaxy 3.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno: