Samohvala nekaterih fantov

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
nevem... jaz lahko povem samo kaj misli moški..... če pa je boljše da je tiho.. ali je glasen.... to pa je treba vprašat tista dekleta ka v roki treh dneh dajo.... očitno so jim všeč glasni modeli... kaj pa veš... lahko da pričakujejo orenk jebača če je glasen....
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
a ne bi bil top boljši recept za fante, ki radi sprobavajo različna dekleta....da se ne bi hvalili in bili lepo tiho tam za šankom, ker kar se v gostilni govori ala v moški družbi, pride na ušesa tudi ženskam. in tistim, ki so se full hvalili, se po moje ne bo dobro pisalo, če pride to na ušesa ženski populaciji, saj dvomim, da bi kakšna bila rada top tema v gostilni....ampak če gledam drugače je to dvorezen meč, kot je že nekdo prej omenil, če bi takoj dala bi bila lahka ku...če pa ne bi dala bi jo pa etiketirali za nuno in za fino gospo ki svojo češpljo špara za nevemkoga

V bistvu ženske same delate reklamo tipe. Recimo en primer, naj bo to kolega Suljo.
Suljo je šel na žurko, kjer je osvojil eno fajno "prasico", s to žensko sta končala v pojstelji, kjer ji je Suljo pokazal kaj zna ter kaj zmore njegov čipani 3.0TDI. Ona je bila tako navdušena nad vsem tem, da je to povedala svojim "kolegicami". Ne rabim povedati, da je Suljo pokazal moč Quattro pogona še 3 kolegicam, tako suljo dela svojo piramido. Kdo je zdaj tukaj prasec? Suljo, ki rezgeta od silne moči ter kvalitete ali ženske, ki ste kvazi kolegice pa bi vse naredile, da se dotaknete avtomatskega menjalnika?
confused-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
dober primer
hysterical-1.gif








p.s.: pa še resničen je
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Jaz vedno pravim, da tega prej še z nobeno nisem počel, se pravi, da mi je prvič..
bonk.gif
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
A to rečeš kolegom za šankom, ali ženski, s katero se želiš dat dol?
Moška debata poteka v stilu; avti- kdo ma močnejši motor , bolj spedenan avto
ženske- kdo jih je dal več dol
a za ženo bi vsi imeli dekle, ki ima za sabo čimmanj kilometrov in čimmanj partnerjev, seveda mora imeti
super duper seksulane izkušnje
grin1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
To povem ženski, ko se ji globoko zazrem v oči.
Moj avto je spedenan tako, da je čist, to je vse.
Moja žena mora biti obvezno devica, mora znati likat, prat, roditi najmanj 3 mladičke, bele zobe, lepe nohte, visoka 175 cm, težka 68 kg, temno lasa, izobražena, vzgojena ter samo moja. Kar se tiče seksa, se bova pe že skupaj učila s pomočjo knjig ter interneta.
cool-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
A to rečeš kolegom za šankom, ali ženski, s katero se želiš dat dol?
Moška debata poteka v stilu; avti- kdo ma močnejši motor , bolj spedenan avto
ženske- kdo jih je dal več dol
a za ženo bi vsi imeli dekle, ki ima za sabo čimmanj kilometrov in čimmanj partnerjev, seveda mora imeti
super duper seksulane izkušnje
grin1.gif

to sploh ni res.... vsaj za mene ne.... rajši bi imel tako ki ima malo več km.... nerabiš uvajat...
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
A to rečeš kolegom za šankom, ali ženski, s katero se želiš dat dol?
Moška debata poteka v stilu; avti- kdo ma močnejši motor , bolj spedenan avto
ženske- kdo jih je dal več dol
a za ženo bi vsi imeli dekle, ki ima za sabo čimmanj kilometrov in čimmanj partnerjev, seveda mora imeti
super duper seksulane izkušnje
grin1.gif

rajši bi imel tako ki ima malo več km.... nerabiš uvajat...

Slisi se grdo, a je res.. Raje punco, ko je že imela sex, kot pa devico...
cool-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Katera devica je pa sproščena. Fejst pijana?
grin1.gif

Boljše da je malo bolj sramežljiva, kot pa da je divja, napadalna, direktna in po možnosti še grda (kar ni redek primer - nekako splošno znano je, da so bolj polne malo bolj potrebne).
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Katera devica je pa sproščena. Fejst pijana?
grin1.gif

Boljše da je malo bolj sramežljiva, kot pa da je divja, napadalna, direktna in po možnosti še grda (kar ni redek primer - nekako splošno znano je, da so bolj polne malo bolj potrebne).


ja če je ženska malo bolj okrogla je tudi že grda al kak?

sicer pa šank in moška družba ima 2 temi oz. 3:
- avti
- fuzbal
-keri je kero nateg* in kako se je obnesla v postelji

kake teme pa so za šankom med kolegicami:
- tipi (keri ima boljšo športsko rit)
- večna tema "tašče" (verjetno)
- služba & familija etc.

no recimo da je tak, čeravno nisem moški in tega ne morem z zagotovostjo trditi, nimam pa takih kolegic s katerimi bi šla klam na kofe, ker pač tukaj (kjer živim) folka še ne poznam prav dosti