Samohvala nekaterih fantov

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Zadnjič sva bila z mojim v enem lokalčku na pijači
in se je en fant (star med 22-25) full hvalil, kako je včeraj eno nategno, pa koliko jih je padlo prejšnji teden....pa kako bo dobo vsako da jo položi....in kolegi zraven njega so mu le prikimavali in ga treplali po ramah, češ ti si ta pravi.
bonk.gif


Saj ne rečem, da to delate/ste delali vsi moški, ampak me vseeno zanima, ali si s tem taki osebki hranijo svoj ego ali kako, ko se hvalijo, trkajoč na svoje prsi, kako mu/jim je včeraj ena dala.

pa še to moški je mačo in frajer če podre čimveč bejb....ženska pa je baje pol ku... če je mela več spolnih partnerjev.
Zakaj je to tako?
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
pa še to moški je mačo in frajer če podre čimveč bejb....ženska pa je baje pol ku... če je mela več spolnih partnerjev.
Zakaj je to tako?

Delno tudi iz razloga, ker same to dopuščamo. Jaz že dolgo časa ne uporabljam grdega izraza za prostitutko samo za ženski spol.
smirk-1.gif
Samo spomni se časov srednje ali osnovne šole, ko je bila kakšna deklina, ki "jo je bilo povsod dovolj". Vedno s(m)o jo ženske imele za "cipo", s tistimi, ki jih je ta ženska imela, so se je pa pol žensk iz tiste družbe potihem hotlo dol dat.
No, zdaj nisem več tako butasta, da bi pljuvala v lastno skledo in s tem tudi ženske, ki se jim še malo nori (ob predpostavki, da so samske), ne označujem več za "cipe".
Sicer si pa ta izraz prislužiš lahko samo z enim partnerjem, no priznam, mene so za to okronali, ko sem bila še devica.
aplauz.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
pa še to moški je mačo in frajer če podre čimveč bejb....ženska pa je baje pol ku... če je mela več spolnih partnerjev.
Zakaj je to tako?

Je pa ta izraz zelo povezan tudi z besedo zavist.
smirk-1.gif

jap se strinjam....da je s tem povezana zavist oz. foušarija

vseeno pa še nisem srečala ženske ki bi se hvalila drugim ženskam koliko tipov je mela...in tudi tu je verjetno res, da so ženske tiste, ki obsojajo in etiketirajo
verjetno je nebi treplale po rami, ampak bi se samo čudno spogledovale in zavijale z očmi za njenim hrbtom (sicer niso vse take)

ampak mene predvsem zanima tudi, kaj si pa pol moški mislijo o taki ženski:
-ali gledajo na njo kot na lahki plen
-ali kot ku... s katero nočejo meti posla
-ali pa vseeno študirajo če je sploh ku..., kaj pa če je to le čulakazala.press
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
vseeno pa še nisem srečala ženske ki bi se hvalila drugim ženskam koliko tipov je mela...in tudi tu je verjetno res, da so ženske tiste, ki obsojajo in etiketirajo
verjetno je nebi treplale po rami, ampak bi se samo čudno spogledovale in zavijale z očmi za njenim hrbtom (sicer niso vse take)

Jaz sem tako žensko že rečala, pa ne eno.
grin1.gif

Si si že sama odgovorila na vprašanje, ženske se s tem ne hvalijo, ker bodo iz svoje puritanske družbe izločene.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
pa še to moški je mačo in frajer če podre čimveč bejb....ženska pa je baje pol ku... če je mela več spolnih partnerjev.
Zakaj je to tako?

Je pa ta izraz zelo povezan tudi z besedo zavist.
smirk-1.gif

jap se strinjam....da je s tem povezana zavist oz. foušarija

vseeno pa še nisem srečala ženske ki bi se hvalila drugim ženskam koliko tipov je mela...in tudi tu je verjetno res, da so ženske tiste, ki obsojajo in etiketirajo
verjetno je nebi treplale po rami, ampak bi se samo čudno spogledovale in zavijale z očmi za njenim hrbtom (sicer niso vse take)

ampak mene predvsem zanima tudi, kaj si pa pol moški mislijo o taki ženski:
-ali gledajo na njo kot na lahki plen
-ali kot ku... s katero nočejo meti posla
-ali pa vseeno študirajo če je sploh ku..., kaj pa če je to le čulakazala.press

da je nenasitna? dobra? glasna? in da jo je treba sprobat?
confused-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
da je nenasitna? dobra? glasna? in da jo je treba sprobat?
confused-1.gif

Samo to si res vsak misli, govori pa drugače. Ko govorite o tem ženski družbi se prevod glasi takole: "Jaz take k**** že ne bi!"
grims-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
ja normalno... da jo potem še drugi nebi imeli... da ja samo tebi ostane....
tudi moški smo zahrbtni....
nahrung002.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Meni je bolj bolano ko si tipi med sabo pravijo kakšna je kera ženska pa take. Take stvari lahko komot obdržiš zase, pa če so dobre ali slabe. Gre za take stvari k naj bi ble intimne in ni potrebe da se govori naprej, če ne pa naj kšn dnevnik začnejo pisat, če so že take potrebe po tem.
smile-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.280
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Zakaj to nekateri non stop govorijo vsem? Ker se nimajo s čim drugim za pohvalit. Verjetno bo težko rekel...ufff..., s tisto žensko sem bil pa 4 leta...
tongue-1.gif




Je razlog, da je nekaj tipov poseksalo že veliko žensk. In to je v nizkih merilih. Pride mimo neka za oceno 4/10.., "jah če da, zakaj pa ne.." Pride neka bolj okrogla.." bomo še to probali.."



Vidim pri 2,3 kolegih. 80% žensk, s katerimi so bili, ne bi jaz verjetno niti pijan dotaknil. Bolje najti eno dobro, se izkazati v postelji in potem še kdaj ponoviti.
grims-1.gif






Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:a

Meni je bolj bolano ko si tipi med sabo pravijo kakšna je kera ženska pa take. Take stvari lahko komot obdržiš zase, pa če so dobre ali slabe. Gre za take stvari k naj bi ble intimne in ni potrebe da se govori naprej, če ne pa naj kšn dnevnik začnejo pisat, če so že take potrebe po tem.
smile-1.gif




Če ji je bilo dobro, naj kar govori. Zastonj reklama. Nek se čuje.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik novaa pravi:

da je nenasitna? dobra? glasna? in da jo je treba sprobat?
confused-1.gif

in za odvržt
smirk-1.gif
a ne

redko kakšen tip je tak, da če žensko "podre" prvo noč, da bi se z njo spustil v vezo. Mislim, da se takrat tip vedno sprašuje, koliko jih je imela pred njim ali kar vsakmu da, ki jo želi itd....
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
No jaz se pa nič tak nea hvalim, pa saj se v bistvu nemorem. Kaj sn to en vrei pubec.
smile-1.gif


Pa je fajn da človek čuje, da pa ene še znajo to cenit, ker tak na prvi pogled izgleda ko da fse padajo samo na one nakladače, keri samo lapajo pa lapajo pa v bistvu nič povejo.

Za zmirom vaš, Batate
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
To se pa definitivno strinjam s teboj
hysterical-1.gif




če je prehitra, ni dobra za vezo, če pa ne da takoj, je pa frigidna, se izmika, noče, v glavnem ima izgovore
hysterical-1.gif




ah ti moški
grin1.gif
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Dokler so bili sami v lokalu so se pogovarjali o kvačkanju. Garantirano
grin1.gif
Takoj, ko pride kdo mimo, so pa samo še pičke pa babe pa opojne substance pa nasilje pa zajebanost itd...
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Kdor se tako hvali, se naj, za moje pojme je [censored], ki mu lahko samo prdnem v usta.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
redko kakšen tip je tak, da če žensko "podre" prvo noč, da bi se z njo spustil v vezo. Mislim, da se takrat tip vedno sprašuje, koliko jih je imela pred njim ali kar vsakmu da, ki jo želi itd....

In ženska seveda ve, da je ta tip prvič v življenju sprobal one night stand, še bolje, pred tem je bil devica.
grin1.gif

Spet smo tukaj pri teh dvojnih merilih, ki jih kreiramo same .
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:

da je nenasitna? dobra? glasna? in da jo je treba sprobat?
confused-1.gif

in za odvržt
smirk-1.gif
a ne

redko kakšen tip je tak, da če žensko "podre" prvo noč, da bi se z njo spustil v vezo. Mislim, da se takrat tip vedno sprašuje, koliko jih je imela pred njim ali kar vsakmu da, ki jo želi itd....
to se ti sprašuješ kaj se moški sprašujejo... in niti približno nisi zadela....
wink-1.gif

nimam čisto nič proti temu če jih je deklina dala 20 skozi... samo potem boljše za njo da se ta praksa v postelji pozna...
aja... pa zaupal ji tudi nebom s prve... bo treba malo več časa... nikjer pa nisem rekel da so za odvrečt !
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
a ne bi bil top boljši recept za fante, ki radi sprobavajo različna dekleta....da se ne bi hvalili in bili lepo tiho tam za šankom, ker kar se v gostilni govori ala v moški družbi, pride na ušesa tudi ženskam. in tistim, ki so se full hvalili, se po moje ne bo dobro pisalo, če pride to na ušesa ženski populaciji, saj dvomim, da bi kakšna bila rada top tema v gostilni....ampak če gledam drugače je to dvorezen meč, kot je že nekdo prej omenil, če bi takoj dala bi bila lahka ku...če pa ne bi dala bi jo pa etiketirali za nuno in za fino gospo ki svojo češpljo špara za nevemkoga