S65 amg!

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Včeraj sem stal pred stanovanjem ko je šofer prišel po svojega delodajalca, ki ima pisarno v sosednjem bloku v lj! Nisem neki pristaš ali ljubitelj mercedezov samo ko sem pa to slišal pa 4 rori od zadaj pa na strani napis v12 biturbo črne barve lako rečem samo NORO! Kok kaj taka starca stane? Šofer pa z neverjetno lahkotnostjo upravlja z njim (obrne v križišču)!
Neglede na ta opst sem še vedno voznik in pristaš bavarca!
cheer.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
a misliš da ima servo volan?
evil.gif
Mogoče sem se napačno izrazil malo bolj močno jej stopalko za plin pohodil na vilharjevi je pa že v osnovi bolj spolzek asfalt pa sploh če je malo vlažen pol gre še pa bolj na izi!
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
kaj je to?

ja v naslovu je napisal sl65 amg...






S65 AMG (S je okrajsava za Sonderklasse)
Kje ti vidis SL?
S in SL sta razlicna avtomobila.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Ne ne fantje nič drugega ni blo kot S65 amg! stvar je bila nenormalna! Večkrat sem ga že videl v ulici ko je stal pa čakal da je prišo model iz bloka sam nisem ga pa še slišal kot sem ga včeraj! Črne barve 4 rori zadaj lepa platišča po colah tut velika...!
 
Nazadnje urejeno:

sumak

Zelenc'
19. maj 2008
27
0
1
37
Citat:
Uporabnik kontrakarambolmatica pravi:
A si ziher,da je prišel po delodajalca,da ni mogoče swifthead malo patruliral po ljubljani
evil.gif

Skoraj pozabil na tega patrona ... [censored] stoletja
bonk.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Hehe, jaz sem ga najprej od spreddaj zagledal, pa mi ni blo jasni kaj to je zaena S klasa, no zadaj pa napis in 4 rori pač izdajo vse
smile-1.gif


Impresivno, moram reč, čeprav nisem neki fan mečk.

Sem pa okoli 21h na Dunajski se peljal, pa slišim en ropot, pospeševanje... pa našpičim oči, kje je kaka aluwing honda, pa nič in nič, samo tisti sound. NA koncu pri WTC vidim desno na obvoznico zaviti enga belega ferrarija
hysterical-1.gif
Ne vem pa če ni bil 360, čeprav mi je zgledal bolj kot 430........

Popravek, je bil kar 430....
 
Nazadnje urejeno:

Sipi

Pripravnik
14. avg 2007
290
0
16
43
Hu kaj mora šele taprava diva vozit,če ima že wannabe diva f430
shocked-1.gif