S.p. bolniška nad 30 dni

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Jah, porodniško sem dobila. Bolniške pa ne. Meni ni nič logičnega pri tej stvari nikjer. Zato moram vedno vprašati. Ker če kaj dobim, vzamem, drugače pa tudi nič hudega.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Nič novega, tebi itak nikoli nič ni jasno. Pa ti bi vedno vse v akciji, povsod polne pravice in bonitete, vse na pol zastonj in zate je vse logično in samoumevno in seveda, si najbolj pametna in glavna ter mojster hvatanja krivin. In ja... saj tebi je itak vseeno, ti vedno samo vprašaš in to vsak dan po 20x v dvajsetih različnih temah :evil: Ne boš se pritožila, jasno! Ti bi si za 6€ dala luknjo v koleno vrtat, ne da za to ne boš šla dopisa pošiljat. Če pa imaš kaj pa imaš čas a ne? Kajti najbrž si nikoli ne bi oprosila če bi naknadno izvedela da pa ti nekaj nisi dobila kar bi morala in kaj ti predvsem pripada :valjamse:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Časa imam toliko kot vsi ostali. 24 ur dnevno. Nimam pa nobenega problema z egom, če česa ne vem. Pač vprašam. Zdaj vedo tudi tisti, ki bi jih mogoče to zanimalo. Od tvojega umotvora v tej temi pa nima nobeden nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun