S kom živite ?

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
živim s sestro in mat, fotr je šou pa že na svoje
grin1.gif

hysterical-1.gif

No pri meni je bilo tako, da je šel prvo na svoje oče, potem pa še očim.
smirk-1.gif

Na žalost je šel očim ravno takrat, ko je mat nabavila hišo v kateri sedaj same "kraljujeva". Na srečo je tukaj tudi moj partner, sicer na za stalno, samo 99% časa je pri meni.
grin1.gif
Aja, imam tudi kunca, ampak to je itak zgodba zase. Zdaj imamo pa ravno obratni problem kot večina, ostalo nam je še eno stanovanje v BS-u, v katerega se nima smisla vselit (dokler se z mat razumem in ni problemov), kupit pa ga tudi noben noče. Če pa se izselim bo potrebno prodat novo bajto v katero je bilo vloženo velik €€€, kar pa tud nima smisla. Narobe svet.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Z ženo,dvema otrokoma,taščo dvema mačkoma ptičom in v garaži dva motorčeka
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.202
178
63
S Šeko, Flokijem in pujceki.
cool-1.gif


Edit: sorry, "malo" smo ga spili...
d055.gif
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Zakaj ga pa ne oddajate? To je lahko kar lep mesečni priliv, sploh ker je stanovanje v LJ

Smo ga oddajali ves čas, vendar z dnem, ko je šel oglas za stanovanje na net, so morali podnajemniki ven.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz


jst pa večinoma živim sama, občasno tukaj prespi bratranec, ampak ga skor nikol ni, pa tut če je, pride šele zvečer pa zjutraj gre, tko da ga ne štejem ravno za sostanovalca. aja, pa še dva papagaja mi družbo (pa svinjak) delata. se pa čez ene pol leta selim u drug flet, kjer bom najverjetneje cimrala s frendico. pa ptiči grejo z mano seveda
grin1.gif



tipa pa nimam, tko da mi na postli družbo delajo sam plišaste žvalce
smirk-1.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
zaenkrat še živim doma,punca, mama, fotr, brat, pes, mačka. Zaenkrat še laufa ker se zlo štekamo...mogoče grem pa hmalu na svoje
wink-1.gif