s cim se odzejate v tej vrocini?

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
sadni čaj, ohlajen seveda, radenska in pa cedevita.

sem zadnjič bral, da voda, navadna pač, ali iz pipe ali flaširana, dejansko ne odžeja, čeprav se čutiš odžejanega, ker naj bi še bolj izpirala celice oz. pobirala tiste hranilne snovi.

priporočajo vode z okusom oz. izotonične napitke (zato so Smoothiji tako blagodejni, ker so polni vsega) - telo je dehidrirano, vendar potrebuje tudi večje količine vitaminov in rudnin ... (tudi dohtarca isto povedala moji mami, ki je bila pred kratkim pri dohtarjih) ...

najbolj pa priporočajo pitje čajev, po možnosti brez sladkorja ...

čuj pa ti si dejansko razmišljal kaj o zamenjavi dohtarja in da nehaš lady brat? ker takih gluposti enostavno ne moreš verjet. le kak je človeštvo preživelo do izuma cuker vode in smutija
stupid-1.gif


voda te ne dehidrira, res pa je da z samo vodo ne nadomestiš izgubljenega. za to pa so potem dobri izotonični in sadni napitki.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Najraje pijem itak vodo. Sem se pa malo precenil, kopanje v morju v najvišji vročini, v senci sem bil morda kako uro, spil v celem dnevu liter vode..... žarel sem kot žerjavica zvečer, da o bledenju med spanjem sploh ne govorim. Zahebana stvar če to doživiš. Ni 3 ali 4 litre vode zdaj za povprečno aktivnega človeka nič posebnega, še manj pa da bi bilo to škodljivo.
 

dTi

Fizikalc
5. avg 2007
326
28
28
Noben še ni napisal, bom pa jaz. Doma še vedno pijem vroči čaj, ker mi preprosto paše.
zmaga.gif

Zunaj pa res kaj hladnega.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
to se pa strinjam.

hja čeprav eni tud pravjo da jih pivo ne odžeja... no mene zagotovo odžeja;)

Pa logično!

Ma ono ko si žejen ko svinja, prideš v kafano; "enega uniončka ledenega prosim!"

Pa ko si ga znalijem v kozarec pa naredim 3 poštene šluke...

Se nemore nobena pijača primerjat s tem kako fejs paše pivo.

Razne tanđerine in to... Prvo kot prvo, meni ko nisem ravno suhljat je v žeji 2,5dl tekočine absolutno premalo,
kot drugo pa s tistim cukrom se težko odžejam, edino če da spijem 3 komade, pol pa spet govorimo o cca. 6e
stroška... 2 za pivo ali 6 za sladkornico... Nimam kaj razmišljat. Pir je zakon.

Pa že simbol pivo, ko se poleti 6 dedov na morju vsede pa en naroči za vse
smile-1.gif


Se pri kokakola pivcih nemore zgodit, pa še smešno zgleda če 6 dedov pije kokakole.
smile-1.gif


Če že brezalkoholno, pol je to brezalkoholn pir al pa radenska, navadna voda z ogromno leda, al pa če res negre drugače
voda z okusom.

Kokakolo, fanto, idp. pijem kvečemu zjutraj zraven kave, al pa če gremo na pijačo pa nisem ravno žejen, alkohola pa nesmem
v tistem trenutku...
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
KSZ

Dodajam še Kokakolo z ledom, Teekanne čaj okus malina-vanilija (majka) nesladkan kajpak
srce-1.gif
aja, pa 1001 Cvet čaj okus jabolko - hladen je istega okusa kot sok, neverjetno!