Rusi v Siriji

Floki

Guru
6. sep 2007
9.881
3.006
113
Ne vem če je po definiciji to kar Erdogan počne v Afrinu ravno beseda za genocid, ampak ja njegov namen je izselit Kurde iz tega področja za vedno in naselit priseljence in juga turčije oz. njihove pomočnike iz Idliba.
Upam le da kurdi ne bodo ponovili iste neumnosti še v Mandbiju. Verjetno še vedno bolje živeti pod Sirsko oblastjo kot do sedaj kot pa sploh ne.

Podatek do sedaj je, da je odšlo 470 tisoč od 650 kolikor jih je živelo, oz nekaj jih je šlo v Mandbij, večina pa jih je še v južnem predelu zahodno od Nubl in Zahre kolikor pišejo preko twitov.
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Kje je dokaz da tega niso storili? Vsekakor so pa zdaj označeni za teroriste.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Moram priznat, da sem konkretno v tem primeru na strani rusov. Nikjer nobenih dokazov. Se mi stalno bolj dozdeva, da so britanci to sami zakuhali. Žal. Ostali svet, pa kot ovce. Ko bodo rusi plinsko pipico zaprli, pa bo vik in krik.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.673
113
Težko bodo Rusi plinsko pipico zaprli, ker so fosilni energenti eden od osnovnih virov njihove ekonomije.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
EU 94 odstotkov svojih energetskih potreb pokrije z viri, ki niso ruski. Torej je ruskih 6%. Norveška in Alžirija skupaj prodata več plina kot Rusija. Blagovna menjava Slovenije z Rusijo je na ravni Bosne oziroma dvakrat manj kot menjava Slovenije z Hrvaško. Pika.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.870
1.321
113
No, govorimo o zanemarljivih številkah. Prednjačita seveda ZDA, VB in Ukrajina.

Napovedani izgoni
60 diplomatov, od tega 12 iz misije pri Združenih narodih – ZDA.
13 diplomatov – Ukrajina.
4 diplomati – Francija, Nemčija, Poljska in Kanada, ki je zavrnila še tri prošnje za nove diplomatske predstavnike Rusije.
3 diplomati – Litva, Češka.
2 diplomata – Italija, Nizozemska, Danska, Španija, Albanija.
1 diplomat – Švedska, Latvija, Estonija, Finska, Romunija, Hrvaška, Norveška.
Po 23 diplomatov je v dosedanjem sporu že izgnala najprej Velika Britanija, recipročno pa nato Rusija.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Koliko jih imamo v Sloveniji? Oziroma koliko jih je na Hrvaškem če je enega izgnala?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Malo že pretiravajo s to rusofobijo, uk in usa seveda tukaj zelo prednjačijo, ostali pa bevskajo zadaj. Jasno je seveda zakaj, bojijo se Vladota ko hudič križa in so jezni da jim skače v zelje na vsakem koraku svoje dominance, ki je iz dneva v dan manjša.
To zastrupljanje pa je za mene čisti false flag. Zastrupijo nekega vohuna s točno takim strupom, ki ga samo in edino rusija proizvaja. Pa kdo to verjame? Rusi poznajo X drugih načinov kako nekoga pospravit brez da se njih sumi
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Najbolj ironično je, da je pred kratkim OPCW potrdil, da Rusija nima nič več kemičnega orožja:
https://www.opcw.org/news/article/o...uction-of-russian-chemical-weapons-stockpile/

Ta dotični strup pa še proizvajajo druge države.

Poleg tega:
- rusi naj bi to naredili 1 teden pred predsedniškimi volitvami
- rusi naj bi to naredili par mesecev pred nogometnim prvenstvom
- rusi naj bi to naredili z vohunom, ki so ga imeli v čuzi - zakaj ga ne bi pospravili prej
- rusi naj bi to naredili v javnosti in s strupom, ki naj bi bil le njihov - zakaj ne bi zraven še napisali 'Putin was here'?
- aja strup naj bi bil military grade, kar pomeni instantno in gotovo smrt. Kako, da nihče ni umrl?

Mimogrede, kjer sta zdaj ta vohun in njegova hčerka?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Čisto slučajno so ju zastrupili nekaj km stran od ustanove, ki je kot edina imela na lagerju protistrup. :aplauz: Pa naj verjame, kdor hoče, jaz jim ne.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
DZp5eoMUQAAAe6F.jpg



kontrolna tocka SAA in vracanje "paketa" posiljatelju :cool: