Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
- Dnevnik včeraj ob 19h : ta "mlada" dečva ..
.. je danes ob 17h vodila 2-ga poročila in glede na telesno govorico, jo je zgleda "Katarinco" nekdo malce ošvrknil, pa v bistvu ni izgledala najbolj srečna in bolj "spravljiva" :zardelalter: ... Se mogoče počasi že kaj spreminja na RTV, ali pa se mi samo meni zdi (ali pa je nekdo tam slučajno prebral moj prejšnji post) :evil: ... ali pa leze mogoče nekaterim tam že strah v kosti ... :nigladek: ... no enivej, pa gremo malce iz leve na desno z malo soli zraven seveda pri @nemarambutlov ... :zavijazocmi: z današnjega večera ...

O lažeh v času koronavirusa 45 min YT

Zdej pa bolj sredinsko še malce za bolj širše ter uravnoteženo :sprasujemse: in razmigovanje možganskih vijug ...

FAKTOR-424-PROTIKORONA MEDIJSKI UKREPI 39min YT
Enim, pa ta karantena fejst škodi.
Sem že "karanteniziran" v glavnem kar nekaj mesecev, pa IQ 69 ... ali 96 ... se ne spomnim, verjetno taprvo, ampak cifra je sexualno lepa, posebej prva :evil: ... pa še mojo pokojno mater so pred porodom z nečim cepili, pa sem zgleda malce avtističen ("border_line Asperger") ... Tako vidim stvari, ki jih niti Stewie Wonder ne ...:zardelalter: ... DukDukaj tukaj https://duckduckgo.com/lite/
------------------------------------
" ... " Shit Happens" ! ..." :eek:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in Romzi

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... Se mogoče počasi že kaj spreminja na RTV, ali pa se mi samo meni zdi ... ali pa leze mogoče nekaterim tam že strah v kosti ...
No danes sem videl pri Utrip-u, da so priznali, da je nekaj "završalo" med "novinarji" na RTV ... khm, politično korekten in omiljen izraz :sprasujemse: ... sicer nisem te dni kaj dosti gledal/poslušal RTV ma ... sem pa videl mimogrede na "janšistični" TV ... vmes sem zaspal seveda od vsega hudega zadnje dni ...

O lažeh v času koronavirusa 20 min YT

Pa sem nekajkrat vmes telekomando prešaltal in opazil te dni na RTV, da je nekakšen hud problem z nekim pismom kao vlade nekam na sever Evrope. Ma kaj so pozabli znamko nalepit gor, ali so švercali pismo brez štemplja pošte gor :sprasujemse: ... mi je nekam vse skup sumljivo :evil: ... https://www.portalplus.si/3741/vladno-pismo-svetu-evropi/

Nisem nič opazil kakšnih daljših intervjujev/komentarjev naših EU parlamentarcev na RTV (mogoče spregledal kaj) tam iz Bruce Lee City-a, pa bom doli dal en linkić :evil: za pogledat ... mogoče pa utegne bit nekoč prva SLO predsednica ... kvote, enakopravnost pa to ... :zardelalter: ...

Aktualno-Gostja Romana Tomc 37 min YT

....Zdej je pa skrajni cajt, da grem jajca farbat ... obril sem jih že :p ....
------------------------------------
" ... Err. - System Overload - ReBoot Matrix - 3-2-1 ..." :jezen:
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Spet debilen poskus duhovičenja: V teh časih raje pazite na svoje zobe

A obstaja kakšno obdobje v življenju, ko ni potrebno pazit na zobe?

 
  • Ljubezen
Reactions: navlixx

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Spet debilen poskus duhovičenja: V teh časih raje pazite na svoje zobe

A obstaja kakšno obdobje v življenju, ko ni potrebno pazit na zobe?


Ko jih še nimaš ali pa ko jih nimaš več... ;)
 
  • Haha
Reactions: navlixx

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
1586934361776.png


1586934410282.png
 
  • Haha
Reactions: Dale

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Kacin se je posebej zahvalil RTV Slovenije, ker da brez njihove podpore ukrepi vlade ne bi bili uspešni. In ne, NoreTV ni nič omenil. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Tukaj se vidi dvoličnost medijev in komentatorjev. Kje imajo maske? Prejšni teden je bil velik halo zaradi sprehoda v naravi!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj pa je narobe?
So zunaj, stojijo na razdalji +-2m, mikrofoni na podaljških.
Kaj pa če živijo skupaj?

65669765.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ko bi rtv pripravila več Tarč in ko.bi v naši Sloveniji bilo iz teh Tarč več "rezultata" bi narod lažje placeval RTV prispevek.
Upanje umre zadnje.
 

Priponke

  • FB_IMG_1587753372358.jpg
    FB_IMG_1587753372358.jpg
    104,4 KB · Ogledi: 189
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx