Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

hahaha, a te tok zanima dogajanje na tujem podrocju da mores tuje postaje poslusat?


ne, recimo tuje postaje poslušam tudi ker vrtijo boljšo glasbo kot rtv...vem da obstaja rock radio in podobno, ampak tu je potem še recimo jezik (dodana vrednost)

rtv ja razen poročil, pa vremena (pa še to lahk pogledam na arsu) ne rabimo posušmamo, gledamo itd...je zato da je in je sam sebi namen. majo nekaj okej oddaj, ampak to je pa tudi vse
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
no ja, sej ti je jasno, da val 202 ni namenjen le za glasbo? pac ne mores primerjat nacionalni radio z nekim web radiom k sam muziko vrti.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... druge javne rtv službe recimo v Ita se financirajo preko davkov (ne glede ali imaš štrom ali ne) in ne direktno. s tem da tam imaš anteno na strehi in vidiš nekaj 10 kanalov zastonj...., pri nas pa ...
ITA ima tudi letno naročnino za RAI 160€/letno, pa jo oglašujejo da spomladi plačaš, če imaš vsaj en prijavljen TV po gospodinjstvu :zmaga:... Italjanov je 60 milj - družin pa nekje 15, pa si zračunaj budžet. Samo "državne TV" free TV programov enih 10, Mediaset korporacija (največja v EU!) pa še eno brdo free drugih (reklame!). Potem so še "zaklenjeni" programi na anteni etc. (kartica za dekoder) ... Da o radio-TV (spoti) niti ne govorimo ... in vse živo imajo oddaje tudi na internetu :zmaga: Meni je nekoč našlo prek 250 postaj, res pa je, da na večini samo prodajajo v stilu TopShop :zavijazocmi: ...

Pri nas pa ... manj kot 10 z lokalnimi vred. Odvisno od tvoje lokacije, imaš na voljo z dobro anteno etc. tudi Avstrijce, Madžare (ouch) in Hrvatarje ... z Učke sem lahko dobil 15 programov (privat + državna pol-pol) ... ostalo je pa tudi na internetu, če drugače ne gre. :zardelalter: ...

Res pa je, da zadnje čase streaming bremzajo z rezolucijo zaradi množice videokonferenc zaradi koronitisa ... Tudi Netflix npr. (obremenitev interneta porastla za za duplo letos) ....

Pa še z našega RTV dnevnika ... končno so "odkrili" kak dan nazaj Židana, ki je rabil več kot teden dni, da se je pojavil spet ... zgleda, da je bil na konsultacijah (coach-ing) in treningu pri naši mafiji prej ... seveda je proti vsemu :eek: kar se dogaja zadnjih 10 dni ... no sh*t :evil: ...
------------------------------------
" ... " I See Dead People..." - The 6th Sense ! ..." :fredi:
 
ITA ima tudi letno naročnino za RAI 160€/letno, pa jo oglašujejo da spomladi plačaš, če imaš vsaj en prijavljen TV po gospodinjstvu :zmaga:... Italjanov je 60 milj - družin pa nekje 15, pa si zračunaj budžet. Samo "državne TV" free TV programov enih 10, Mediaset korporacija (največja v EU!) pa še eno brdo free drugih (reklame!). Potem so še "zaklenjeni" programi na anteni etc. (kartica za dekoder) ... Da o radio-TV (spoti) niti ne govorimo ... in vse živo imajo oddaje tudi na internetu :zmaga: Meni je nekoč našlo prek 250 postaj, res pa je, da na večini samo prodajajo v stilu TopShop :zavijazocmi: ...

Pri nas pa ... manj kot 10 z lokalnimi vred. Odvisno od tvoje lokacije, imaš na voljo z dobro anteno etc. tudi Avstrijce, Madžare (ouch) in Hrvatarje ... z Učke sem lahko dobil 15 programov (privat + državna pol-pol) ... ostalo je pa tudi na internetu, če drugače ne gre. :zardelalter: ...

Res pa je, da zadnje čase streaming bremzajo z rezolucijo zaradi množice videokonferenc zaradi koronitisa ... Tudi Netflix npr. (obremenitev interneta porastla za za duplo letos) ....

Pa še z našega RTV dnevnika ... končno so "odkrili" kak dan nazaj Židana, ki je rabil več kot teden dni, da se je pojavil spet ... zgleda, da je bil na konsultacijah (coach-ing) in treningu pri naši mafiji prej ... seveda je proti vsemu :eek: kar se dogaja zadnjih 10 dni ... no sh*t :evil: ...
------------------------------------
" ... " I See Dead People..." - The 6th Sense ! ..." :fredi:


tkole, sam živim v Ajdovščini, pa s sobno/strešno anteno ni najdlo a ma ništa nič ita. KOlega živi na Planini (nad Ajdovščino) je s strešno anteno najdu it apostaj ne prašaj. Nekaj v stilu top shop, nekaj čist povprečnih ala pop, rtv slo, nekaj mislim da tudi žgečkljivih. Če mene prašaš vrh glave.

Sam recimo poslušam radio padova, prej sem poslušal radio piper. Pač loklani radijis povprečno glasbo nekaj novicami in podobnim. kar je fajn je to da vrtijo precej dobre ita glasbe tako pa potem odjadram vsake toliko na YT i kaj dol potegnem
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
ITA ima tudi letno naročnino za RAI 160€/letno, pa jo oglašujejo da spomladi plačaš, če imaš vsaj en prijavljen TV po gospodinjstvu :zmaga:... Italjanov je 60 milj - družin pa nekje 15, pa si zračunaj budžet. Samo "državne TV" free TV programov enih 10, Mediaset korporacija (največja v EU!) pa še eno brdo free drugih (reklame!). Potem so še "zaklenjeni" programi na anteni etc. (kartica za dekoder) ... Da o radio-TV (spoti) niti ne govorimo ... in vse živo imajo oddaje tudi na internetu :zmaga: Meni je nekoč našlo prek 250 postaj, res pa je, da na večini samo prodajajo v stilu TopShop :zavijazocmi: ...

Pri nas pa ... manj kot 10 z lokalnimi vred. Odvisno od tvoje lokacije, imaš na voljo z dobro anteno etc. tudi Avstrijce, Madžare (ouch) in Hrvatarje ... z Učke sem lahko dobil 15 programov (privat + državna pol-pol) ... ostalo je pa tudi na internetu, če drugače ne gre. :zardelalter: ...

Res pa je, da zadnje čase streaming bremzajo z rezolucijo zaradi množice videokonferenc zaradi koronitisa ... Tudi Netflix npr. (obremenitev interneta porastla za za duplo letos) ....

Pa še z našega RTV dnevnika ... končno so "odkrili" kak dan nazaj Židana, ki je rabil več kot teden dni, da se je pojavil spet ... zgleda, da je bil na konsultacijah (coach-ing) in treningu pri naši mafiji prej ... seveda je proti vsemu :eek: kar se dogaja zadnjih 10 dni ... no sh*t :evil: ...
------------------------------------
" ... " I See Dead People..." - The 6th Sense ! ..." :fredi:
In količina je znak za kvaliteto ne? Raje imam dva kvalitetna programa kot pa 250 programov, kjer dejansko nimaš nič za gledat.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Raje imam dva kvalitetna programa ... nimaš nič za gledat.
Odvisno od tega kaj te osebno zanima ... Če koga zanima samo "špeganje" za drugimi, je zadosti tud sam en kanal ... z Big Brother 24/7 ... :evil: ... pa ne mislim nate ...
... živim v Ajdovščini...strešno anteno ni najdlo a ma ništa .... KOlega živi na Planini ... Če mene prašaš vrh glave.
Jah, vse se da, če se hoče in tudi investira....

V YU cajtih so meli eni v Portorožu v eni "luknji"na črno postavljen repetitor na hribu za TV-Zg in RAI ... so sosedje zbrali dinarčke in je nekdo "zlotal" elektroniko etc. .. Ko sem pred leti prešaltal iz kabelske na anteno, sem pač dal 100€ za material, pa mislil zdej renovirat sistem, pa me je koronitis zaj*bal malo ... :zardelalter: ... če je preveč "dobrih" kanalov je pa tudi hudič ... včeraj nisem vedel kaj bi sploh gledal fixno med zame toliko dobrimi zadevami (zapping), pa sem se lotil branja Alterja :cheer: ...

Enivej, ko pogledam malo RTV Slo ali pa Nova24tv mimogrede, me prime večkrat :bruh: pri obeh ... raje potegnem dol z YT, kar me zanima ... ali pa lokalne ITA postaje, da vem kaj se v soseščini dogaja ... :zardelalter: ter postaje z dokumentarci etc. ... ali kak "kulturen" talk show ali komedije za relax ... pač vsakemu svoje :zmaga: ...

... nekaj se bo moralo zgodit na tej naši TV sceni v pozitivno smer, ker če ne ... bo samo še huje ... zdej grem pa malo telovadit in pol večerjat, pa spet malo knofe na telekomandah pritiskat :evil: ... spet bo treba v servis menijih cajte prestavljat. Prekleta "legalna" ura/time ... :bonk: ...

Ps.: a so v naših MSM že povedali, da si je EU komisija vzela dva tedna cajta za razmislek o direkt pomoči državam v obliki Corona-Bonds ipd. Medtem pa ljudje umirajo .... oprode NWO ... :bonk: .. italijani so besni ...
------------------------------------
" ... " I See Dead People..." - The 6th Sense ! ..." :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Saj poptv ni nič boljši, pa ravno tako ga plačujemo kot RTV, samo da nam lepo operater zaracunaa v svojo storitev.in potem nas zaradi takega prispevka zaprejo med štiri stene.
Naj si novinarji in politiki pogledajo Kanglerja in Gotof si, da bodo vedeli kako bo zgledala množica ko pridemo po njih.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... tega nebi smeli dovoliti.
Ma kaj ni za to pristojen Urad za varstvo konkurence :sprasujemse: ...

Pa saj nobeden ne sili nobenega, da sploh ima naročeno TV. Ja vsiljujejo vsi ponudniki neke "pakete" porečete. Pa vzemite samo internet preko ponudnika, kjer lahko, če niste na monopolnem ponudniku (druge variante niso možne). Ali si na črno delite priključek in plačilo položnice s sosedom na pol kako. Ali vzamete najcenejši "paket". Prevelike želje in začetna navdušenost vas spravljajo v odvisni odnos odn. suženjstvo, pa se jim pustite lupit. To dela tudi "lenoba in komotnost" in nato podlegate : ...saj je samo za eno kavico višja cena (vsakih par mesecev in večina spregleda polno ceno storitve po preteku akcije =dupla mesečna cena) :bonk:

Kar pa se tiče javnega servisa kot je RTV je sramota, kako prirejajo pritlehno novice, pa tudi spored. Npr. dokumentarci, skozi katere veje duh agende "globalistov, kvazi naravovarstvenikov etc.". Zdaj čakam samo še, da spet vrtijo Bitko na Neretvi in Sutjesko itd. Čudno, da so spet potegnili domačo dramsko čb serijo Dekameron (biser svojega časa!) iz arhiva :zmaga: ... in potisnili "Pričevalce" na obskurne termine in zadnji kot, pa še to verjetno zaradi prevelikega upora gledalcev, ko so hoteli to ukinit!

Kar se tiče voditeljev poročil (odmevi etc.), se mi zdi profi le ona starejša kratkolasa "blond" gospa, pa še ona je omejevana s strani uredništva, povezanim z "globoko državo" ... Vse je šlo cugrunt posebej še v dobrem zadnjem desetletju. Prej je še nekako šlo za silo. ... :zavijazocmi: ...

Bom zdaj nekaj politično korektno izjavil :evil: :evil: ... glede tega našega javnega servisa ...

Zelo sem zaskrbljen glede stanja v tem zavodu in še posebej za usodo nekaterih tam zaposlenih v prihodnje ... :oops1: o_O :valjamse:
------------------------------------
" ... " Houston, We Have A Problem" ! ..." :jezen:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Saj poptv ni nič boljši, pa ravno tako ga plačujemo kot RTV, samo da nam lepo operater zaracunaa v svojo storitev.in potem nas zaradi takega prispevka zaprejo med štiri stene.
Naj si novinarji in politiki pogledajo Kanglerja in Gotof si, da bodo vedeli kako bo zgledala množica ko pridemo po njih.
Ne razumem. Rtvja pa ne placas operaterju?

No nisem vedel, da rtvslo programi so pa zastonj. No saj to je posteno, ze itak placas mesecno poloznico, ne bos menda se enkrat placeval operaterju. Pa z reklamami vred, to bi res bil poden od podna.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Ne razumem. Rtvja pa ne placas operaterju?
Ne RTVja ne plačuješ operaterju. Operaterja plačuješ za distribucijo kanalov TV Slovenija, pristojbino pa plačuješ prek položnice direktno.
Pri POPTv pa plačuješ poleg distribucije po dogovoru med operaterji in POPtv še naročnino prek kabelskega ponudnika.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Te to isti qrac. Samo ce imajo vsi podobno, zakaj potem ne placujem na oko 2500 eur mesecno ampak 70?
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...Kar se tiče voditeljev poročil (odmevi etc.), se mi zdi profi le ona starejša kratkolasa "blond" gospa....
Ugotovil, da je ta Rosvita Pesek in snoči je vodila Odmeve. Izpadli so zelo korektni :zmaga: ... Da grem pa malo nazaj :

- Dnevnik včeraj ob 19h : ta "mlada" dečva z zobki zajkle je podn, zgleda, da se je učila od dolgolasca s čopom - M.Štef....a. tako je tudi ta dnevnik bil podn in "mesečniški" ... Saj res, včeraj je bila najsvetlejša in največja Luna letos ...:bonk: ...

- Poročila včeraj ob 13h : ga.Golob (ona s prodornim glasom srednje generacije) ....bi bilo za silo, če bi bila Bula Čebula :zavijazocmi: ...
Pri Ljutomer domu starejših je imela "poročevalca" z izrazito levo pristranskim nazorom, kar ne bi bilo nič narobe, če bi bil korekten pri poročanju, vendar NE. o_O ... In kaj je izjavil na koncu svojega javljanja po obisku ministra za delo in socialo :sprasujemse: ... Da ni mogel napravit intervju-ja z ministrom.Tu bi se lahko ustavil vendar NE, ni se mogel ustavit in je nadaljeval in je tvezil dalje kako je intervju dobila samo določena TV, ki se ve katera kao :gorjaca: ... Osel bi lahko dobil intervju tudi on, če se ne bi očitno videlo zgleda že od prej, da je "oprana" budala oz. aktivist izrazito leve provenience :bonk: ... Zgleda, da še ni videl onega mojega odebeljenega texta v prejšnjem mojem postu :evil: ...

... in zgleda, da utegnem postati tudi jest "influencer" oz. tisti, ki širi gripico oz. influenzo :valjamse: ... in danes bo spet nov dan :zmaga: ...
------------------------------------
" ... Err. - System Overload - ReBoot Matrix - 3-2-1 ..." :jezen:

 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy