Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Zdaj čakamo na novnovnovzdajpazaresnov posterfris...

po moje je izmed vsega slabega ravno Tonin najmanj slab


Zdaj čakamo na novnovnovzdajpazaresnov posterfris...

po moje je izmed vsega slabega ravno Tonin najmanj slab, da pa je "podrejen" SDS je pa posledica njegovega položaja v vladi, ker mu je jasno (v nasprotju s kahlom) da z majhnim številom poslancev v primerjavi z SDS ne more špilati glavnega.
Tonin bi bil čist ok, če bi si prišil jajca in kdaj zinil Janezu NE.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in jendomen

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Saj tudi Ivan ne bo večno v politiki. Za Mateja bo še dovolj časa.

Kakšno mnenje imate pa o Ivanovem nasledniku Anžetu?

tomi, mislim, da je tisto beli tok.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... ker tudi slepa kura zna najt zrno : danes na tretjem Prg. je bila ponovitev oddaje o aktual.politiki ob 18.10 ... gosta Čirić in Požar ... ogled za nazaj ...
 
19. jul 2007
2.764
1.493
113
tvSlo.png



Jaooo, naslednjič bomo poslušali pri vremenskih poročilih o tem kolikšna je temperatura sredi zime v Kranjski gori v enem apartmaju. :bonk::bonk::bonk::bonk:

Podatek o temperaturi na soncu je povsem nepomemben podatek. Take neumnosti sem imel v misliih, ko sem dal naslov
Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

PS: Ne, 60 cm snega v Madridu ni dokaz, da smo v obdobju globalnega ohlajevanja.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Pač treba je 24/7 furat agendo globalnega ogrevanja, gretenizma itd...
Pa kaj, če je zato potrebno napisati tudi kakšen tak trapast članek, s trapastimi podatki... ...tedensko kvoto je treba izpolniti.
:nigladek:
 
19. jul 2007
2.764
1.493
113
1610380040149.png

V torek se začenja hitro testiranje na Gospodarskem razstavišču, ne cepljenje.

Sicer je v tekstu pravilno navedeno, ampak vseeno.
Množično testiranje se v Ljubljani seli na Gospodarsko razstavišče
Množično testiranje s hitrimi antigenskimi testi bo za prebivalce ljubljanske občine od torka na Gospodarskem razstavišču in ne več v Športni dvorani Kodeljevo. Testiranje bodo izvajali v dvorani A na Dunajski 18, za spremembo lokacije pa so se odločili zaradi lažje dostopnosti in večjega prostora, ki ga potrebujejo ob večjem povpraševanju, so sporočili iz ZD-ja Ljubljana.

A sem preveč zahteven, če pričakujem da za 12,75€/mesec ne dobivam takšnih lapsusov?
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Poglej priponko 40657
V torek se začenja hitro testiranje na Gospodarskem razstavišču, ne cepljenje.

Sicer je v tekstu pravilno navedeno, ampak vseeno.
Množično testiranje se v Ljubljani seli na Gospodarsko razstavišče
Množično testiranje s hitrimi antigenskimi testi bo za prebivalce ljubljanske občine od torka na Gospodarskem razstavišču in ne več v Športni dvorani Kodeljevo. Testiranje bodo izvajali v dvorani A na Dunajski 18, za spremembo lokacije pa so se odločili zaradi lažje dostopnosti in večjega prostora, ki ga potrebujejo ob večjem povpraševanju, so sporočili iz ZD-ja Ljubljana.

A sem preveč zahteven, če pričakujem da za 12,75€/mesec ne dobivam takšnih lapsusov?

Da, ker njihova politična opcija ne pozna pojma "odgovornost"...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Poglej priponko 40657
V torek se začenja hitro testiranje na Gospodarskem razstavišču, ne cepljenje.

Sicer je v tekstu pravilno navedeno, ampak vseeno.
Množično testiranje se v Ljubljani seli na Gospodarsko razstavišče
Množično testiranje s hitrimi antigenskimi testi bo za prebivalce ljubljanske občine od torka na Gospodarskem razstavišču in ne več v Športni dvorani Kodeljevo. Testiranje bodo izvajali v dvorani A na Dunajski 18, za spremembo lokacije pa so se odločili zaradi lažje dostopnosti in večjega prostora, ki ga potrebujejo ob večjem povpraševanju, so sporočili iz ZD-ja Ljubljana.

A sem preveč zahteven, če pričakujem da za 12,75€/mesec ne dobivam takšnih lapsusov?
Tem nič ne plačuješ, pa tudi lažejo, a ne? Zdravstveni dom Ljubljana
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Bom se opravičil, ko se bo RTV opravičil vsem svojim prisilnim financerjem za vsa objavljena s.anja, ki ne bi smela imeri mesta v javnem mediju...
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi in 8888

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Da, ker njihova politična opcija ne pozna pojma "odgovornost"...
Tako je.
.
=ebemti si nehvaležen.
Zaposleni na RTV, vseh 2.300+ njih, že zadnjih 9 mesecev 23 ur/dan, vsak dan(!) posvečajo borbi za svobodo (tudi tvojo 3,14zda nehvaležna), proti diktaturi, nacizmu, klerofašizmu, neoliberaliizmu... ...zdej se boš pa tle užigou zarad enga lapsusa.
Pa kva pol.
SMER JANŠIZMU.
.
sarcasm off
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi in Gavran