Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.481
3.118
113
V RTV SLO komentarjih večinoma sodeluje več tisoč glava politična vojska zaposlena na RTV SLO.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.022
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
Še en gnojni napad levajzarske tv katere plačujemo vsi
1604809562440.png
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.301
-8.460
113
Hmmmm... Pa še piše ti na sliki. Jasno pričakovati, da boš znal to prebrati je utopija
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Pa kaj to, ker je 8888 napisal da gre za gnojni napad, bom šel zdaj po arhivu mmc-a brskat za oddajami, v katerih nastopa Peterle.
Objava pa od osebe, ki RTV-ja ne podpira in ne gleda njihovih oddaj.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tako kot Hojs komentira film, ki je bil predvajan na RTV Slo. Ker izjavlja, da ne plačuje naročnine, to pomeni, da je dal izjavo, da nima nobene naprave, s pomočjo katere lahko gleda tv program. Ali jo gleda pri sosedu, kar malo dvomim, ali pa laže.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.208
113

V ameriškem glavnem mestu je Trump dobil le dobrih pet odstotkov podpore, neverjetnih 93,35 odstotka pa je glasovalo za Joeja Bidna

Zakaj plačujemo tega bedaka? V DC redko kateri Demokratski kandidat dobi pod 90% podpore.
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.981
113
Pa dobro no....ne bomo zdaj začeli no...morm pogledat tole, ena knjiga pa pravi takole:

IMG_20201110_174051.jpg

IMG_20201110_174033.jpg
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Pa dobro no....
.. pred dnevi je na poročilih ob petih je bilo izjavljeno, da je Kamala Harris prva temnopolta afroameričanka s poreklom iz Azije izvoljena za podpredsednico ZDA ... pa ti sploh ne vedo, kaj "deklamirajo" pred kamero :fredi: ...
------------------------------------
" ... " Butale so male, Butalcev pa preveč" ! ..." :jezen:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Se strinjam - ona ni a od afroameričanke! Je mešanca Indije in Jamajke.

Razen če potrdimo teorijo, da sta Adam & Eva & co. začela svoj pohod v Afriki. :cool:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
Se strinjam - ona ni a od afroameričanke! Je mešanca Indije in Jamajke.

Razen če potrdimo teorijo, da sta Adam & Eva & co. začela svoj pohod v Afriki. :cool:

Kolikor sem jaz bral in gledal o zgodovini človeštva se je pred 75-80k leti ob izbruhu vulkana (ne spomnim se točno kje , nekje v aziji) prišlo do izumrtja takratne populacije in naj bi preživelo zelo malo populacije, Največ na področju afrike , Kenije in Tanzanije. Ko so delali dnk analizo prvotnih prebivalcev se je tudi pokazalo da naj bi večina izvirala iz tistega predela , ki se je nato v naslednjih 10 tisočetjih razširila po svetu. Mogoče razlog zakaj pravijo da so predniki prišli iz afrike.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Se strinjam - ona ni a od afroameričanke! Je mešanca Indije in Jamajke.

Prav zares. Ampak zaradi trenutnega BLM hype-a se nekaterim full dobr sliši to, da bo afroameričanka podpredsednica in morda čez čas celo predsednica. PR pač.
Nekje sem prebral, da se jo deklarira kot afroameričanko zato, ker je z mamo odraščala v bolj kot ne črni soseski ter prevzela veliko njihovih (črnskih) kulturnih navad, njeni dejanski predniki so pa - tako kot si napisal - iz Indije in Jamajke.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kolikor sem jaz bral in gledal o zgodovini človeštva se je pred 75-80k leti ob izbruhu vulkana (ne spomnim se točno kje , nekje v aziji) prišlo do izumrtja takratne populacije in naj bi preživelo zelo malo populacije, Največ na področju afrike , Kenije in Tanzanije. Ko so delali dnk analizo prvotnih prebivalcev se je tudi pokazalo da naj bi večina izvirala iz tistega predela , ki se je nato v naslednjih 10 tisočetjih razširila po svetu. Mogoče razlog zakaj pravijo da so predniki prišli iz afrike.
V bistvu je to dejstvo z manjšim dodatkom: "zibelka" naj bi bila malo južneje, Zambija, Mozambik, Botsvana. Tile "praljudje" pa so potem počasi "pojedli" vse ostale, ki so sočasnoživeli po drugih predelih takratne zemlje.
In trenutno je "in" da ugotoviš kolikšen del tvoje DNK je identičen z Neandertalci, ker bojda večji je ta delež, bolje je! ;)
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
V bistvu je to dejstvo z manjšim dodatkom: "zibelka" naj bi bila malo južneje, Zambija, Mozambik, Botsvana. Tile "praljudje" pa so potem počasi "pojedli" vse ostale, ki so sočasnoživeli po drugih predelih takratne zemlje.
In trenutno je "in" da ugotoviš kolikšen del tvoje DNK je identičen z Neandertalci, ker bojda večji je ta delež, bolje je! ;)

Ja neandertalci so živeli na področju EU ampak so izumrli kmalu po prihodu "afričanov". Zgodovina se ponavlja? :evil:
edit, no sem šel brat cca. 5000 let so se mešal preden so "evropejci" izginili iz obličja tako da še imamo čas. Jaz bi tudi kako hudo afričanko sam kaj češ če samo grdi neizobraženi gor hodijo. :fredi:
 
  • Haha
Reactions: McGiver