Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.367
9.800
113
kod Džej-Zija
Večkrat kot “Kdo vam laže”. Vsekakor sem hvaležen za vse mentalne presežke Anje Zag Golob, Petra Mlakarja in podobnih patronov. Najbolj me je pa zabavalo, ko sem velikega antiglobalista, samega presvetlega voditelja Štefančiča srečal v McDonaldsu, kamor je vlekel mularijo. In to ne samo enkrat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra in 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Večkrat kot “Kdo vam laže”. Vsekakor sem hvaležen za vse mentalne presežke Anje Zag Golob, Petra Mlakarja in podobnih patronov. Najbolj me je pa zabavalo, ko sem velikega antiglobalista, samega presvetlega voditelja Štefančiča srečal v McDonaldsu, kamor je vlekel mularijo. In to ne samo enkrat.
Ne razumem, zakaj se mazohiraš z gledanjem oddaj, ki ti ne odgovarjajo. :) Za tistih 12€, ki jih plačuješ, imaš dovolj drugih oddaj, kjer se ti med gledanjem ne bo obračalo v želodcu. Jaz sem enkrat pol minute gledal "Kdo vam laže", pa je tudi slučajno ne bom več pogledal.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
verjamem, da je že nekaj minut izpostavljenosti, resna grožnja človeku, ki se tolko laže kot ti.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tvoj nivo so pa tako "Pričevalci". :bonk:Laži mi pa moraš najprej dokazati, ker ni vse laž, kar ne paše v tvojo agendo :evil:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.367
9.800
113
kod Džej-Zija
Ne razumem, zakaj se mazohiraš z gledanjem oddaj, ki ti ne odgovarjajo. :) Za tistih 12€, ki jih plačuješ, imaš dovolj drugih oddaj, kjer se ti med gledanjem ne bo obračalo v želodcu. Jaz sem enkrat pol minute gledal "Kdo vam laže", pa je tudi slučajno ne bom več pogledal.
Treba je poznat sovraga. Če bi gledal samo stvari, ki meni ustrezajo, ne bi mogel razumeti stališča nasprotne strani.

Ampak razumem, da ti tega ne razumeš.
 
  • Ljubezen
Reactions: visek_izobrazbe

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
To je prvo pravilno uravnoteževanja, ki pa se je izrodilo v "da lahko vohaš vijolice je treba najprej z glavo v greznico". Oziroma, če potegnemo enačaj, kredibilnost javnega servisa (STA, RTVSLO) preveriš tako da prej pogledaš kaj pravi strankarsko trobilo.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.367
9.800
113
kod Džej-Zija
Parkrat poskusil gledat strankarska trobila. Ni šlo skozi, Nova24 je meni neužitna. Ampak po drugi strani tudi Studio City glede tega ni bil daleč stran.

Sem se pred leti čudil RTV, ko so se šli omenjeno metodo "uravnoteženja". Glede chemtrailov so soočili ARSO -> Velkavrha in enega čudaka iz Polja. Pa je bil Velkavrh presenečen, da z znanstvenimi argumenti ni prodrl.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Sem se pred leti čudil RTV, ko so se šli omenjeno metodo "uravnoteženja". Glede chemtrailov so soočili ARSO -> Velkavrha in enega čudaka iz Polja. Pa je bil Velkavrh presenečen, da z znanstvenimi argumenti ni prodrl.
Tako presenečeni, da ni šlo skozi so bili tudi epidemiolog, ekonomist, pravnik, fizik...(nadaljuj po lastni domišljiji) ko so imeli nasproti hojsa.
 
  • Haha
Reactions: mosseero

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.468
113

Izbor poudarkov novic je vedno selektiven, še posebej pri uredniških komentarjih, vendar so novinarji televizijskih poročil in dnevnikov na javnih televizijah primorani vsaj dajati vtis nepristranskosti. Pri nas pa osebno varovanje dveh ministrov "drago stane", medtem ko ustanovitev štirih novih ministrstev očitno ne. Predsednik vlade, ki ima zadnjo besedo pri kadrovanju ostalih strank, je lahko avtoritaren, ali pa vodja, ki ve, kaj želi. Odvisno od tega, kdo je predsednik vlade. Menjava direktorja Policije je lahko "nenavadna", lahko pa zgolj rutinska, kakor tudi menjave direktorja Urada za preprečevanje pranja denarja, Sveta NIJZ in celo Nacionalnega laboratorija za zdravje, okolje in hrano, ki jih je takoj opravila Golobova vlada.

Navijaštvo medijske hiše Nova24 je tako očitno, da prepriča le še najbolj prepričane. Ostali naključni ali radovedni gledalci vzamejo z rezervo vse, kar tam slišijo, saj vedo, da gre za "Janševo televizijo". Pri gledanju informacijskih oddaj RTV Slovenija pa so navijaška sporočila bolj subtilna in jih nepozoren gledalec niti ne zazna. Če dan za dnem, mesec za mesecem in leto za letom poslušate takšne komentarje, kakršna sta oba iz naše raziskave, ki sta dala ton novima vladama Janše in Goloba, potem boste sčasoma dojeli, katera stran je dobra, katera je slaba.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.963
3.256
113
Iz Erarja

NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE ⇶ NSM d.o.o.0,00 EUR / 9.150,00 EUR December 2021

Zakaj bi NIJZ plačeval Portal Plus?
Zaradi oglaševanja cepljenja morda, tako kot en kup drugih medijev? S TV Slovenija vred (ki Covid oglasov ni želela objavljati brezplačno)

Še vedno ne vemo zakaj je Gen-I plačeval Necenzurirano? (glede na to da tam ni nikakršnih oglasov)
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik in 8888