Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.431
2.296
113
Pozabljaš, da so komunistična sodišča, v primežu komunajzarske elite, izpustila tudi velikega vodjo hudodelske združbe iz zapora.
Kaj?

On je URADNO nedolžen. V 26 primerih. Pred tem se lahko skupaj skrijejo vsi Balkanski bojevniki!
Niti mu ni bila dokazana nebluoza, da je v Sloveniji pridelane lubenice prodajal po 2,5€ za kilo. Prodal! Pa ne maloprodaja. Angro!

p.s. bassi so bile po 1,99€/kg. Maloprodaja
 
Nazadnje urejeno:

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.007
3.760
113
Ljubljana
hmpg.net
A Tatjana Kangler je že dobila nazaj 57.000 EUR, ki jih je morala doplačati kot doplačilo davka, ker ni znala dokazati izvora 154.000 evrov premoženja?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.235
2.075
113
SV SLO
Ko bo folk dojel, da če se pokvarjenci izmažejo na sodiščih samo zaradi procedualnih napak ne pa dejanske nedolžnosti, še ne pomeni da so nedolžni.
Taki v JU, DU in nikjer na javnih sredstvih ne bi smeli imeti odprtih vrat za kakršno koli službo posel...
Je veliko takih pokvarjencev tudi na levi strani. Zadnji primer bosanski bojevniki. Dokazano trgujejo z drogo pa jih vseeno spustijo iz zapora, davkoplačevalci pa bomo plačevali odškodnine zaradi napak levičarskih sodnikov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.175
1.175
113
Je veliko takih pokvarjencev tudi na levi strani. Zadnji primer bosanski bojevniki. Dokazano trgujejo z drogo pa jih vseeno spustijo iz zapora, davkoplačevalci pa bomo plačevali odškodnine zaradi napak levičarskih sodnikov.
Dj ne bluzi. Si moral prstavt lonček? Nalašč nisem nikjer omenjal leve ne desne ne kogarkoli. A se ogroženega počutiš, da kažeš s prstom na druge?
Kar se pa sodišč in bojevnikov tiče, so pa ti bojevniki na enak način zunaj kot tvoj idol, in tolk da veš tak zakon je tvoj idol sprejel. Zakaj že?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Dj ne bluzi. Si moral prstavt lonček? Nalašč nisem nikjer omenjal leve ne desne ne kogarkoli. A se ogroženega počutiš, da kažeš s prstom na druge?
Kar se pa sodišč in bojevnikov tiče, so pa ti bojevniki na enak način zunaj kot tvoj idol, in tolk da veš tak zakon je tvoj idol sprejel. Zakaj že?
Se4 strinjam s tabo 100%. Eni ne morejo brez fanatičnega primitivizma. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Eni ste tako vsekani da podpirate morilce Se kar naprej podpirajte dilerje kateri ubijajo otroke. Samo upate da vaši ne pridejo k takimi.
Se bom samo za trenutek globoko spustil na tvoj nivo komuniciranja: Ma kdo podpira. Saj trenutno vlada Janša. On odgovarja za vse, kar se dogaja v SLO. Zakaj pa ne zamenja sodnike? Zamenjal je vodstvo policije, ima popoln nadzor nad tožilci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Kar se pa sodišč in bojevnikov tiče, so pa ti bojevniki na enak način zunaj kot tvoj idol, in tolk da veš tak zakon je tvoj idol sprejel.
Kaj? Tudi Janšo (predvidevam, da si nanj ciljal s tem idolom, vsaj ekstremni levičarji imate takšne in podobne oznake zanj) je pred zaporom rešila sprememba roka za zastaranje primera in če do tega podaljšanja ne bi prišlo, bi se nedvomno vsedel za nekaj časa tako kot bi se balkanski bojevniki? Tole je pa nekaj novega.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Kaj? Tudi Janšo (predvidevam, da si nanj ciljal s tem idolom, vsaj ekstremni levičarji imate takšne in podobne oznake zanj) je pred zaporom rešila sprememba roka za zastaranje primera in če do tega podaljšanja ne bi prišlo, bi se nedvomno vsedel za nekaj časa tako kot bi se balkanski bojevniki? Tole je pa nekaj novega.
Vsekakor pa je nekaj njegovih zadev zastaralo. Sedaj se mi ne da googlat, da bi ti vse linkal. A ti veš, kdo je človek, ki ne dviguje sodne pošte? :)

Se je pa v zadnji zadevi zajebal, ko je sodišče izdalo zamudno sodbo. :)
Nekaj zadev imaš tule. Nisem vedel, da si ti tudi njegov fan?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Vsekakor pa je nekaj njegovih zadev zastaralo. Sedaj se mi ne da googlat, da bi ti vse linkal. A ti veš, kdo je človek, ki ne dviguje sodne pošte? :)

Se je pa v zadnji zadevi zajebal, ko je sodišče izdalo zamudno sodbo. :)
Nekaj zadev imaš tule. Nisem vedel, da si ti tudi njegov fan?
- Vem, da je zadeva zastarala ampak to je pa tudi edina skupna točka. Vse skupaj je namreč zelo drugačno od primera z balkanskimi bojevniki, kjer deluje kot da se je faking sodišče odločilo, da jim pomaga, "nevtralni" je pa zapisal, da so zunaj na enak način. No, niso.
- Po čem sklepaš, da sem njegov fan? Ker nasprotujem blodnjam ekstremnega levičarja? No, naj te razsvetlim - nisem njegov fan.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.235
2.075
113
SV SLO
Dj ne bluzi. Si moral prstavt lonček? Nalašč nisem nikjer omenjal leve ne desne ne kogarkoli. A se ogroženega počutiš, da kažeš s prstom na druge?
Kar se pa sodišč in bojevnikov tiče, so pa ti bojevniki na enak način zunaj kot tvoj idol, in tolk da veš tak zakon je tvoj idol sprejel. Zakaj že?
Vse kar ni po vaše je primitivizem. Razumem..... Sam na koncu največji primitivci izpadete ravno levičarji.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ja dobro je znano kdo je zakonodajalec večino časa samostojne Slovenije...
Sori. Že skor dve leti vlada tvoj idol in njegov že odstopljeni pomočnik... :)

.... in potem je Hojs pripravil novelo Zakona o nalezljivih boleznih.

Bilo je grozno pravno skropucalo. Kot bi jo napisal kot prosti spis najslabši učenec prvega razreda osnovne šole. Kdo mu je dal spričevalo, vsaka čast. :)
Kot je napovedal, bodo v predlog novele zakona o nalezljivih boleznih "napisali vse, kar smo se naučili." "Zapisali bomo, da je mogoče omejevati gibanje med občinami in da je mogoče omejevati gibanje ponoči, da je mogoče omejevati različne svoboščine državljanov. Tak zakon bomo sprejeli in v naslednji epidemiji, ki je, upam, nikoli ne bo, zadevo izpeljali tudi skladno s pravniškimi paragrafi," je dejal in dodal, da je dva meseca dovolj dolg rok, da se lahko primerno spremeni zakon.


In hvala bogu, da ga takrat poslanci niso sprejeli.
--------------------
Tole ni kritika. Sem videl tisto pravno skropucalo. Sramota... Še dobro, da ga esdeesovci niso videl, ker bi ga ven vrgli takoj naslednji dan.
Tolik o zakonih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen